משאבת Penomet – האם זה עובד? | ביקורות משתמשים Penomet

Penomet פין משאבה

Penomet-קרסוליות

כולם שמעו על המנטרה הישנה של “הגודל לא קובע”. ובעוד זה נכון כי בטקטיקה יוצא מן הכלל עולה בהרבה על גודל של חבילה של האדם, בואו נהיה כנים. כמה מאיתנו הם למעשה באופן בולט מיומן?

בְּדִיוּק. כמעט לא משנה איך אתה מסתכל על זה, הגודל הולך משנה. גם אם אתה רק כי טוב, גודל לא יכול להזיק. למרבה הצער, גודל הוא לא משהו שאתה יכול לאמן או לקנות.

הפין הוא לא בדיוק כמו שריר הזרוע שלך או שרירי גב – ההרמה לא הולכת בדיוק כדי לעזור כל כך הרבה, את העובדה שזה לא אפשרי הצידה. זו הסיבה מדוע גברים רבים להישאר ביישנים על גודלם למשך כל החיים ולא לחפש דרכים להתמודד עם זה.

ישנן דרכים טבעיות אמינות ללכת על לפחות מנסה להגדיל את גודל הפין של אחד, עם זאת.

רוב הכדורים הם חסרי תועלת (כל גלולה שיכול להפוך שגדול יותר באופן משמעותי יעלה הרבה יותר), הניתוח הוא יקרה ורק מדי פעם מוצלחות, ואפשרויות אחרות הם דלילות. אבל, יש דבר אחד לא ברשימה כי זה שווה לחקור – את Penomet משאבת השיפור.

זהו כלים שמבטיחים להוסיף אורך, היקף מותנים, וכוח זקפות שלך. נשמע טוב? בואו להעיף מבט.

איך משאבות עבודה

Penomet1-300x196

הרעיון של משאבת פין הוא די פשוט. זהו תא שלתוכו אחד מציב את הפין, חותמות נגד עצם הערווה, ומשאבות באוויר מתוך. תא ואקום וכתוצאה מכך מושך דם לאט לתוך הפין (להביא זקפה). הודות לחוקי הפיזיקה, באוויר יותר שמקבל נשאב החוצה, ההזקפה יותר אינטנסיבית כי תהיה.

אפשר לגרום זקף מעורבת כלי דם לא צבה בדרך כלל, אשר, למעשה, “רכבות” הפין להיות קשה יותר, ארוך, שמן . אז, הרעיון הבסיסי מאחורי המשאבות הוא להשרות גודל נדיר בכוח. אבל איך זה יכול לעזור לך לקבל גדול יותר ללא המשאבה?

ובכן, זה לוקח זמן, אבל מקבל הפין שלך רגיל לזיקפה מעורב כלי דם פעילים שאינם בדרך כלל צבה המוביל בסופו של דבר אלה כלי מציאה עוסקים עצמם כאשר המשאבה אינה בשימוש. משמעות הדבר היא תבחין כבר בהדרגה זקפה עבה, כל עוד אתה משתמש במשאבה בעקביות כראוי.

העליות של גודל כאן הן לא ממש בתחום, הו, חמישה סנטימטרים נוספים, אבל הם בהחלט יכולים להיות משמעותיים.

וזה עוד לפני מגדילת הגודל הופך בולטת, כוחו של זקפות שלך יהפוך יותר באופן ניכר, כי יותר דם מוצא את עוצמה במקומות רבים יותר, מה שמוביל הרבה, זקף הרבה יותר כי כנראה לא היה מגיע לאן שהגיעה בקלות בלי אינדוקציה מהמשאבה .

לחץ כאן כדי לקנות Penomet מהאתר הרשמי עם קופון

משאבת Penomet, האם זה עובד?

אז זה בתאוריה, אבל השאלה, האם Penomet המשאבה באמת עובדת עדיין פתוחה. אחרי הכל, עבור כל תוצאות אלו להפגין, המשאבה צריכה להיות באיכות גבוהה בנייה גדולה.

למרבה המזל, משתמשים של משאבת שיפור Penomet מוצאים את זה כדי להיות לא רק יפה מאוד בנוי, אלא גם עשוי מחומרים איכותיים .

יתרה מכך, המשאבה מוכיחה את עצמה להיות ביצועיו. משתמשים לציין כי בתא ואקום מעולם unseals, וכי הם מסוגלים לשמור על זקפה במשך זמן רב ככל המכשיר פועל משום אף פעם אין כל סיכוי אוויר להפוך אותו בחזרה לתוך המשאבה.

זה מורכב עם עובדת משאבת Penomet יש מנגנון שאיבה הדרגתי מאוד להפוך את זה לחוויה נעימה עבור רוב הגברים, כך Penomet לפחות עובר בדיקות ראשוניות: זה בהחלט מסוגל להביא את כל ההטבות המובטחות על ידי משאבה פין טוב.

המלצות מראות גם כי Penomet עושה את העבודה שלה. משתמש דיווח עליות עקביות היקפו (הנע בין 0.5 “- 1.2”), עליות מובהקות בגודלם (ממוצע של כ 0.6 “, אך עד 1”) , ומגבירה מהירה ומוגדרת, חוזק הזקפה והתמדה.

לדברי משתמשים, אחת ההשפעות הכי נעים המפתיעות של שימוש Penomet עבור רוב הגברים היה זה אחרון – זקף זה ממש קשה כמו סלע הוא פשוט מהנה, אם לא יותר מהנה, יותר מאשר לדעת הפין שלך הוא קצת קצת יותר גדול. שלא לדבר, זקף קשה מאוד לעתים קרובות אומר הרבה יותר לאישה מאשר גדול במקצת, פין קשה במקצת היו, אז זה ברכה ענקית למשתמשים של המשאבה.

הבדל נראה לעין ריאל ב -15 הדקות הראשונות שתשתמש Penomet

נוחות?

Penomet-נוחות-רצועה

מכשיר Penomet עכשיו מגיע עם רצועה כמו נוחות לנוחות נוספת. רצועת מקלחת נוחות מאפשר לך להיות ידיים חופשיות במהלך האימון.

היא זמינה בחינם עם חבילת פרימיום Penomet. אם לבחור חבילות משאבת Penomet אחרות, אתה יכול לקנות את הרצועה הנוחות תמורת 19.95 $.

לחץ כאן כדי לקנות Penomet מהאתר הרשמי עם קופון

בחירה של צבעים?

Penomet-עיצוב

עכשיו, אתה יכול לקנות Penomet בצבע האהוב עליך. המכשירים זמינים כעת הבא 6 צבעים:

 • ברור
 • כָּחוֹל
 • ירוק
 • כָּתוֹם
 • סָגוֹל
 • וָרוֹד

יתרונות

 • זקפות חזקות יותר מין מספקים יותר
 • עוזר לך להבין בין 1-3 ס”מ באורך עם גידול של 30% בעובי
 • עוזר לך להגדיל את כושר העמידה המיני שלך
 • מיישר בנט פין
 • עזרה לסובלים עם שפיכה מוקדמת או מחלת Peyronie
 • יעזור להגביר את הביטחון העצמי שלך
 • מסייע במניעת אונות
 • כסף לשנה אחת בחזרה להבטיח לכן הרכישה היא בטוחה

שימושים, שימושים אחרים, ויתרונות

משאבת שיפור Penomet אין רק כדי לשמש בהקשר של הרחבה. זה גם נוצל בעבר על ידי גברים הסובלים זיקפה כדי “להכשיר” את הפין.

זקפות תכופים, קשים נשמרו במשך תקופה ארוכה של זמן בתא הוואקום יכולים לעזור להפחית את הבלטה של ​​בעיות בזקפה של אדם. זה לא ממש תרופה, אבל זה בהחלט יכול להפוך את המצב יותר לניהול עבור מי שסובל ממנה.

גברים הסובלים בעיות שפיכה מוקדמת גם יכול להפיק תועלת משימוש של המשאבה שיפור Penomet. אמנם נכון שזה לא צעצוע מין ולא יכול לעזור עם כושר מיני באותה דרך צעצועים כאלה היו, זקף חזקים נשמרו במשך זמן רב לפעמים יכול להיות פשוט כמו עצמה דרך להילחם התנאי, שכן הגוף מתרגל כדי שמירה על זקף למשך זמן ארוך יותר ממה שהוא בדרך כלל עושה זאת, ואמר “לומד” מה מהווה משך הזמן נכון.

כיצד אפשר להשתמש במשאבה?

שלב 1: בחר מוק המתאים לפי הניסיון שלך. אם אתה רק מתחיל עם Penomet, לבחור את מוק הסגול

שלב 2: צרף את מוק אל גליל המשאבה

שלב 3: חלק את משאבת Penomet על הפין שלך

שלב 4: בעדינות לשאוב מכשיר Penomet כמה פעמים עד ואקום נוצר

שלב 5: שמור את המכשיר לכמה דקות. אם אתה רק מתחיל לצאת, ייתכן שיהיה עליך להסיר & repump כל כמה דקות או בכל פעם שאתה מרגיש שום כאב

שלב 6: חזור על השלבים עבור כמה פעמים שנמשכות 20-30 דקות

שלב 7: כפי שאתה מקבל בנוח עם הלחץ, להגביר את עוצמת מוק

אתה גם יכול למצוא תרגילים מומלצים באתר. רק זכרו, אתה לא צריך לבצע את התרגיל בצורה עיוורת אם שלה כואב. שמור התאמת הפעילות הגופנית הזמן לפי רמת הנוחות שלך

בשורה התחתונה

משאבת שיפור Penomet היא תוכנת All-טבעית, בטוח, בנויה היטב דרך ללכת על מנסה להגדיל את גודל פין. זה נכון כי הוספת סנטימטרים הפין שלך קשה מאוד ואולי אפילו להיחשב חלום באספמיה ברוב המקרים, אבל Penomet הוא כלי מבטיח כי שימח גברים רבים.

גם אם זה לא עובד בשבילך בהוספת ההקף או אורך, זה כמעט מבטיח להעניק לכם הרבה, הרבה יותר קשה זקף, אשר רק הוא הולך לעשות כל המעורבים כי הרבה יותר טוב.

כל הדברים נחשבים, Penomet זה דבר גדול לפחות לנסות: יש הרבה מה להרוויח, הרבה מה להפסיד, ומשתמשים נראים מאושרים עם חוויותיהם, על פי רוב.

לחץ כאן כדי לקנות Penomet מהאתר הרשמי עם קופון

86/100 : by 443 users
Penomet Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^