סקירה Penomet – אל תקנו לפני קריאה זו

סקירה Penomet - אל תקנו לפני קריאה זו

האם משאבת פין Penomet להפוך את הפין שלך גדולה יותר? האם זה בטוח? אלו הן שתי השאלות הנפוצות ביותר בקרב גברים חושבים לקנות Penomet.

אין ספק כי Penomet יגדיל את גודל איבר המין שלך מיד אחרי שאתה לשאוב. המפתח לעשיית רווחים אלה הוא אחרון לעקוב שגרת פעילות גופנית.

לקבלת תוצאות קבעו, עליך להשתמש במשאבה במשך כ 15 דקות ביום, 5 ימים בשבוע, להגביר את הלחץ לאט.

בניגוד לרוב משאבות פין, Penomet מגיע עם מימוש תכנית מפורטת כדי שתדע בדיוק איך להשתמש במשאבה. אם תעקוב אחרי ההוראות הפשוטות, אתה צריך לראות כמה תוצאות מדהימות לאורך זמן.

הנה אחד המשתמשים Penomet כותב על חוויותיו פורום מקוון המוקדש שיפור זכר:

Penomet בהחלט לעורר כמה OMG של במיטה. אל תאמינו כשנשים אומרים “הגודל לא קובע”. בתוך פחות משישה חודשים Penomet גרם לי סנטימטרים ארוכים כסנטימטר עבה. הילדה שלי היא כמו “OMG אתה כל כך גדול!” אמש היא תפסה אותי סביב המותניים ומשך אותי עמוק לתוכה, צועקים; “כן, כן, עמוק יותר, OMG oooooooh. היא באה כמו משוגע והוא יכול עכשיו יש אורגזמות נרתיק עמוקות שוב ושוב. מה אני יכול להגיד? תודה Penomet! “

אחרי השאיבה, גברים מסוימים לראות יותר גידול היקפו של הפין שלהם מאשר האורך. אין שום דבר רע עם זה מאז נשים מדווחות כי היקפו בעצם נותן להם יותר הנאה מאשר אורך. גברים אחרים מדווחים על ההפך, ויש הרואים עליות הוא ההקף פין ואורך.

אין שני גופים זהים, ותגובות פיסיות שאיבה יכולות להשתנות.

בתרחיש סביר כי אינך רואה רווחים בכלל, או פשוט לא אוהב את המוצר, אתה יכול להחזיר את משאבת פין Penomet ולקבל החזר מלא תוך 60 יום. אבל אתה חייב לקנות אותו מהאתר הרשמי של היצרן על מנת להיות זכאי לקבל את הערבות בחזרה כסף.

לחץ כאן כדי לבקר באתר האינטרנט הרשמי של Penomet

ביקורות Penomet : האם כספת משאבת פין Penomet?

סקירה Penomet - אל תקנו לפני קריאה זו

כאשר נעשה שימוש יתר על המידה באופן שגוי, משאבות הפין עלול לגרום נזק לרקמות הפין שלך. זה מפחיד הרבה אנשים הרחק משאבות פין להבין זאת.

אבל Penomet הוא משאבת הפין הבטוחה תוכננה אי פעם, אשר היא חלק מרכזי של הערעור שלה. הוא כולל “מערכה Gaitor” חדשנית וייחודית המאפשרת לך לאט ובדייקנות להגדיל את כמות לחץ משמשת להגדלת הפין שלך.

מה הם “gaitors”? אלו הן טבעות גומי שאתה לצרף את המשאבה עצמה. טבעת מייצגת כמות מסוימת של לחץ. רוב המשאבות יש רק gaitor אחד. Penomet מגיע עם חמש. 

היתרון הגדול של טבעות אלה הוא כי אתה תמיד תדע בדיוק כמה לחץ אתה משתמש. זה מאוד חשוב כאשר שאיבה.

יותר מדי גברים משתמשים משאבות בלי לדעת את הלחץ. שאיבה עם יותר מדי לחץ לתקופות ארוכות הוא מה שמוביל נזק לרקמות.

Penomet הוא גם בטוח כי זה משאבת מים. רוב המשאבות להשתמש רק אוויר, אבל זה יכול לגרום ללחץ אחיד. באמצעות מי משאבת Penomet מספקת כמות שווה של לחץ לאורך כל הצילינדר. משמעות הדבר היא הפין יגדל גדול בצורה אפילו ומידתית.

הנה מה משתמש אחר Penomet לו להגיד על חוויותיו:

השתמשתי משאבות פין אחרות ואני חייב לומר כי Penomet עדיפה. זה יותר נוח, זה לא לוקח באוויר או לאבד לחץ, ואת לחצן השחרור עובד נהדר. אין מים דולפים החוצה בזמן שימוש. אם אתם מתלבטים לגבי הפין לשאוב לקנות, ללכת על Penomet.

Penomet הוא שזכה בפרסים ואיכות מוסמכת

ונוס פרסי 20132014-ונוס-המושבעים-award1 

משאבת פין Penomet זכתה בפרסים רבים, כוללים מוצר החדש ביותר בטכס פרסי 2013 ונוס (א פרסים למבוגרים גדולים באירופה להראות) ואת פרס Best שופטים בטכס פרסי ונוס 2014.

Penomet הוא גם משאבת הפין רק כדי לקבל סימון CE, מה שאומר שזה עומד בכל דרישות הייצור של האיחוד האירופי. כמו כן זכה הסמכה כמוצר RoHS Class 1, כמו גם הסמכה מן ארגון התקינה הבינלאומי.

Penomet נבדק במשך שנים לפני שהוא שוחרר למכירה. זהו ללא ספק משאבת הפין הבטוחה והיעילה ביותר הזמינה. למה לוקח סיכונים עם הפין שלך באמצעות מותג נח?

אחד הגברים אשר בדקו את Penomet זה היה לומר:

למעשה הייתי אחד האנשים הראשונים להשתמש Penomet כשזה היה מפותח. צבר לא מעט, לא רק אורך אלא רוחב. זה ממש עזר הביטחון העצמי שלי כשזה מגיע לסקס “.

ביקורות Penomet : כיצד פועלת משאבת Penomet?

משאבות פין הן פשוט מאוד לשימוש. הנה כיצד להשתמש משאבת פין Penomet:

 1. בחר gaitor לחץ להסרה. כאשר הראשון מתחיל לבחור את אחד עם הלחץ הנמוך ביותר.
 2. צרף את gaitor אל הגליל הראשי.
 3. שים את גליל Penomet על הפין שלך לשאוב לאט עד שאתה מרגיש שיש חותם ואקום. עכשיו אתה מוכן לשאוב!
 4. מדי כמה דקות לשאוב מחדש משאבה. האם זה במשך 15-20 דקות.
 5. זה פחות או יותר אותו. כשתסיים, אתה פשוט ללחוץ על שסתום שחרור בסוף המשאבה.
 6. אחרי פרק זמן מסוים, אם אתה מרגיש נוח, אתה יכול להגביר את הלחץ על ידי שינוי קרסוליות.

לאחר שאיבה במשך כמה שבועות אתה צריך לשים לב רווחי מובהק לגודל שלך הפין .

יתרונות Penomet

מגובה על ידי יותר משנתיים של בדיקות החיים האמיתיים, Penomet לא רק מאפשר לך את היכולת להשיג הגדלה קבועה של אורך הפין ואת ההקף אבל גם יכול לעזור לך:

 • להגביר את הביטחון העצמי שלך
 • ירידה ולמנוע אימפוטנציה
 • ירידה ולמנוע שפיכה מוקדמת
 • להפוך את ההשפעות של מחלת Peyronie
 • גדל הכושר המיני שלך

סקירה Penomet - אל תקנו לפני שתקראו זה: Penomet טיפול כירורגי שאינו עבור מחלת פיירוני

Penomet ביקורות מסקנות

משאבות הן הדרך הקלה ביותר להפוך את הפין גדול. תשכחו משקולות מרחיבי מכאיבה ומסוכנת. רק לוודא להשתמש משאבה עשוי היטב ובטוח כמו Penomet ואתה תהיה מאוד מאושר.

כל מה שנדרש הוא 15 דקות ביום. אבל אם מסיבה כלשהי אתה לא אוהב את המשאבה Penomet, אתה יכול להחזיר אותו בקלות לקבל את כספך בחזרה. אתה רק זכאי לקבל את הכסף בחזרה להבטיח 60 יום אם אתה רוכש את המכשיר מאתר האינטרנט של היצרן הרשמי.

אם אתה רוצה להגדיל את גודל איבר המין שלך או כבר ניסית משאבת פין כי לא נתנה לך את התוצאות שאתה מקווה, Penomet הוא הפתרון! גישה יעילה, הוכח מדעית מובטח להגדלת פין שתאפשר לך כדי להגדיל את האורך וההיקף של הפין שלך עם לצמיתות וביעילות מינימום של זמן ומאמץ

בצע את הזמנת Penomet שלך היום ולקנות מוצר זה ממש בחוד החנית של תעשיית משאבת פין!

לחץ כאן כדי להזמין Penomet מהאתר הרשמי

78/100 : by 63 users
Penomet Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^