סקירה Penomet מבחן אישי – משאבת הפין מדורג ראשון / Extender

Penomet-בנות-חלומות

סקירת Penomet

Penomet1-300x196

Penomet הוא מדורג ראשון ורוב משאבת פין ידועה. מה שמיוחד Penomet הוא שהיא מציעה משאבת מים סייעו עם מערכת גייטר להחלפה חדשנית. מערכת גייטר מאפשר לך בבטחה, בהדרגה עלייה נוחה הלחץ על מנת להגדיל את גודל הגבריות שלך.

עם רק 15 דקות של שימוש, “יש לו את היכולת להגדיל את גודל איבר המין אלה בשיעור של עד 3 ס”מ באורך ו 30% היקפו.”

Penomet ניתן להשתמש בכל מקום כולל אמבטיה ומקלחת כמערכת AquaPressure מספק ביצועים מרביים ואקום לא משנה כמה אתה משתמש Penomet.

Penomet הוא מאריך hydropump ללא חלקים נעים כי הוא קל משקל, נוח שנועד לשמש במקלחת, אמבטיה או אוויר. בהתבסס על הניסיון שלי סקירת מוצר זה, זה לא מתאים לכל אחד. הגליל הגדול כלומר גברים קטנים לא מוצאים את זה נוח או יעיל. הם גם לא מציעים בגדלים קטנים יותר.

המשאבה Penomet מיועד כוח דחיסה מינימלית המשיגה את ההתרחבות והצמיחה הגדולה. זוהי משאבה על בסיס מים, ומים יותר כי הוא נאלץ דרך יותר הפין שלך יגדל. הדבר יוצר ואקום כוח מהדר יותר המשאבה, וככל שאתה משתמש Penomet הכלי הגדול שלך יהפוך גרימת דם כדי למלא את הרקמות להגדיל את הפין שלך. המשאבה עכשיו מגיעה במגוון של צבעים.

סקירת Penomet: מבחן אישי

בדקנו את Penomet ביסודיות ואחריו התרגילים שלהם על בסיס יומי. המכשיר הוא נהדר אם אתה צופה “מקבל מזל” עם בחורה. כל שעליך לעשות הוא לחבר את המכשיר לפני שהיא יוצאת, נותנים לו 15 דקות לשחרר את הכוח שלך על אותה באותה שניה היא פוסעת בתוך הדלת!

אתה בהחלט הרגשת את שינוי שחל החבר שלך מייד. כאשר אתה ראשון לנסות את זה, שלו די מזעזע לראות כמה גדול זה באמת מקבל. אבל באמצעות בדיקות מקיפות שלנו, היו סימנים קטנים מאוד של שינויים ארוכי טווח קבוע.

מוצר זה מצוין דחיפת גבריות זמנית, זה באמת עושה לספק עלייה של 30% בגודל בתוך מספר דקות. שלה די מדהים כשאתה יוצא עם הגבריות הענקית שלך לראות את המבט על עיניה!

לחץ כאן כדי לקנות Penomet מהאתר הרשמי עם קופון

Penomet פרימיום

ישנן שלוש חבילות שונות מוצעות: פרימיום, אקסטרה, ו Standard. חבילות הפרמיה מגיעות עם 5 קרסוליות סיליקון כיתה רפואית שונות השולטות בכוח המים נשאב דרך. היא גם מגיעה עם שגרת פעילות גופנית, כי אתה צריך לבצע כדי למקסם את התוצאות שלך. כולל היא ההמלצה להשתמש קרסוליות כוח שונות בימים שונים. מוק -5 הוא כלל אחד בלחץ החזק שלהם ונכלל רק בחבילה זו. אתה בהחלט צריך לעבוד בדרך שלך עד לרמה זו.

כולל עם 5 קרסוליות הוא חומר סיכה פרמיה במקרה תחליט להשתמש המשאבה מחוץ למקלחת. חבילה זו היא אחת היקר ביותר, אולם התוצאות הן מיידיות והוא יכול להימשך עד לך 8 שעות. משמעות הדבר היא כי לפני שיש לך מישהו לבוא אתה יכול להשתמש בו במשך כ 15-20 דקות ויש לי את התוצאות האחרונות הרבה אחרי שהם יעזבו. יש סיפוק שנה אחת עסקה מחוץ 50% עבור כל רכישות עתידיות.

לבסוף, עם חבילת פרימיום מגיע גישה MyPenomet, פורום רק לאתר המאפשר לך לדבר עם לקוחות אחרים.

Penomet אקסטרה רגיל

חבילת תוספת כוללת שלושה קרסוליות וכן 2 שנות אחריות. החבילה הרגילה כוללת רק מוק אחת אחריות 1 שנה. אתה בעצם רק לשלם עבור קרסוליות נוספות מלפנים כי הם מציעים את אותו שירות לכל מי קונה כל החבילות שלהם. הקרסוליות הם שעושים משאבה זה כל כך מדהים. הם נשלפים לשדרוג כך שאינך צריך לרכוש משאבה חדשה, גדולה יותר שוב.

מפרט כיצד להשתמש

Penomet-קרסוליות

Penomet יש את המפרטים הבאים:

  • קוטר יחיד הוא 2.46 אינץ ‘
  • מקס היקפו / Circumference הוא 7.67 אינץ ‘
  • גובה יחיד דחוס הוא 10.62 סנטימטרים
  • מקס פין באורך הוא 9 אינץ ‘כאשר מלא דחוס
  • קרסוליות הן סיליקון רפואי כיתה
  • Tube הוא Polycarbon פלסטיק

Penomet נועד לשמש במקלחת או אמבטיה, שכן הוא משאבה על בסיס מים. ראשית, למלא את המיכל עם מים חמים. אז במקום על הפין שלך ולחץ על בסיס ההתקן על עצם האגן שלך כדי ליצור את היניקה. עודף מים יוצאים ואת מוק סיליקון מחזיק המשאבה נגד הגוף שלך גם כאשר אתה לא מחזיק אותו.

הניסיון שלי באמצעות Penomet

Penomet-לפני-ואחרי-300x207

בפעם הראשונה השתמשתי Penomet היה באמבט, אבל עכשיו אני משתמש בו במקלחת כי היא משאבת מים מבוססי היחיד שיכול לשמש בעת עמידה. למרות תצטרך להשתמש מוק כוח היניקה גבוה כדי לעשות זאת. כמו כן, אם יש לך לא מעט על מנת שיער ערווה, המכשיר לא להחליק או דליפה. אם יש לך הרבה שיער, לקצץ אותו לפני השימוש אחר זה ידלוף ולהיות פחות יעיל שאיבה. המשאבה היא חזקה, ואחרי זה רק 15-20 דקות של שימוש אני יכול לראות הבדל בולט באורך ובהיקף כשאני רָפֶה. כמובן התוצאות הללו לא באו רק לאחר שימוש אחד. זה לקח כמה ימים עד שיכולתי לראות משהו. בסך הכל, זה מגיע עם כסף גדול בחזרה להבטיח לכן אני לא רואה שום סיבה לא לנסות את זה.

לחץ כאן כדי לקנות Penomet מהאתר הרשמי עם קופון

האם התוצאות קבועות?

רוב משאבות הפין אינם מבטיחים תוצאות, אבל Penomet עושה. עם שימוש קבוע עליות חמות וירידות מגניבות, אתה יכול לראות תוצאות חיוביות וקבועות. כפי שציינתי קודם לכן, ניתן לראות תוצאות מיידיות אם כי הם לא מחזיקים מעמד יותר מכמה שעות. שימוש קבוע יגרום תוצאות לטווח ארוכות, ואת Penomet אומר תראה עלייה באורך ידי 1-3 אינץ ‘ו עלייה של 30% היקפו לאחר שלושה חודשים בלבד. אני מרגיש כאילו התוצאות שלי הראו האורך הוא יתר מוערך ואת ההקף היא תת מוערכת.

Penomet מחיר & איפה ניתן לרכוש אותו

זהו מוצר אשר יכול להגיע בשלוש חבילות, עם תקן Penomet להיות הראשון שעולה 127 $ / £ 79 .

כדי לנצל קרסוליות נוספות, ואפשרות להגדיל את הגודל שלך עוד יותר, Penomet אקסטרה Penomet פרימיום צריך להיחשב.

קמעונאית אלה ב 197 $ / £ 127 ו 297 $ / 197 £ בהתאמה, וזה בהחלט מחיר קטן לשלם עבור הוסיף כי ביטחון עצמי בחדר השינה, בהתחשב בחלופות היקרות כמובן.

סיכום חוות דעת Penomet

כל מתקן “תרגיל” בתחום שיפור הפין הוא מעניין, אבל השימוש של מים עושה Penomet מרשים במיוחד. בהשוואת מוצרים מתחרים, זה בהחלט אחד מאלה נוחים יותר על השוק כפי שהוא מציע הוא לטווח קצר ומסה לטווח ארוכה, זה משהו שאנחנו הולכים להמליץ ​​ביסודיות לשוק.

לחץ כאן כדי לקנות Penomet מהאתר הרשמי עם קופון

90/100 : by 270 users
Penomet Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^