סקירת Penomet – מכשיר הגדלת פין השאיבה ביותר

סקירה Penomet - אל תקנו לפני קריאה זו

משאבת פין Penomet מהווה חלופה למקור, ולאחרונה כבר אהיה יותר פופולרי מאז ההיכרות הראשונה שלה בסוף 2010. במהלך השנים, Penomet עבר מספר שיפורים בעקבות משוב מלקוחות מתמשך. הזמנו את החבילה המהדורה Premium המוחלטת לספק סקירה מלאה עם כל הרכיבים שנבדקו.

הייתי באמצעות Penomet שמספקת בדיקות מעבדת AHCAF שלנו במשך 8 חודשים עכשיו כדי לתעד את ההתקדמות שלי ולתת הדעה האישית שלי. מעולם לא השתמש בכל משאבות או מרחיבים לפני ובאמת נהנה Penomet כמתחיל.

Penomet הוא מכשיר מאוד פשוט, כי אתה יכול ללמוד במהירות כיצד להשתמש. זה עובד במים באמבטיה או באוויר, אם כי אנו ממליצים לך להשתמש בו רק עם מים. קרסוליות היניקה הם מאוד נוחות על העור שכן הם עשויים סיליקון רך כי הוא גם חזק ועמיד.

למה לבחור משאבה מבוסס-מים?

Penomet-קרסוליות

החום מהמים מתרחב מרגיע כלי הדם לפין שלך. זה עושה הדרת משאבות הרבה יותר יעיל (במיוחד עבור רווחים קבועים) מאשר סוגים אחרים של מרחיבים, ואתה אינך נדרש לעשות פין מתיח או חליבה (למרות שאנשים רבים רואים רווחיים יותר אחרי שהם עושים). כל מה שאתה צריך זה זקף 70%.

היתרונות עבור משאבות על בסיס מים הם:

 • אתה מקבל יותר דם זורם בוורידים שלך הפין שלך, נותן לך זקפה טובה יותר ומניעת בעיות בריאות מינית
 • גידול מיידי אורך והיקף אחרי כל משאבה
 • עוד מקום לעליות קבעו. במיוחד בשלב יותר מתקדם בעת ממוקסם גודל שלך מקבל יותר רווחי קשה
 • לאורך זמן רב יותר רווחים מעל שימוש ארוך טווח

מרחיבי פין אחרים לא להשתמש במים חמים, ולכן הם דורשים מספר שבועות כדי להראות רווחים. עם משאבות, רווחים מיידי גלויים מיד ויהיה להימשך כמעט יום (גם למתחילים).

לחץ כאן כדי להזמין Penomet מהאתר הרשמי

איזה חבילה להזמין?

ישנם 3 חבילות שונות: רגיל, במיוחד, ו- Premium. ההבדל העיקרי הוא איך קרסוליות רבות (משאבות) של עוצמות שונות כלולות.

 • המהדורה הרגילה מגיעה רק עם 1 מוק.
 • המהדורה במיוחד מגיעה עם 3 קרסוליות.
 • מהדורת Premium מגיעה עם 5 כוחות מוק שונים.

עוד קרסוליות לתת לך יותר שליטה וכוח על עוצמת המים נשאבים לתוך הצינור.

אתה יכול לעקוב אחר שגרת פעילות גופנית כי מחליפה את מצב הקרסוליות בימים שונים על מנת למקסם את הלחץ בעת תכנון התאוששות נאותה עבור רקמת הפין שלך. יש Penomet שגרת מדגם בחינם באתר האינטרנט שלהם ואת הגרסה המלאה הכלולה בחבילה שלכם.

מוק 5 (שמוצג בתמונה בצד השמאל), “חיל 80”, נכללו במהדורת פרימיום הוא הלחץ החזק ביותר זמין הוא חייב להיות אם אתה רוצה להיות משתמש Penomet בטווח הארוך. אתר Penomet הרשמי אינו למכור את מוק בנפרד, וביריות- חלשה תהיה רק לקחת אותך עד כה. למעשה, אתה לא יכול למצוא את הקרסוליות הרשמיות למכירה בכל מקום. זאת מהסיבה לבד, ההמלצה שלי עבור רווחים לטווח ארוכי תוצאות קבועות, הולכת עם המהדורה פרימיום .

בניגוד Bathmate, משאבת Penomet מגיעה בגודל אחד כי הוא גדול מספיק כדי להכיל האורך וההיקף של כולם. למרות חבר’ה עם אורך פין של פחות מ -5 סנטימטרים לשקול Penomet כמו גדול מדי, צריך להסתכל לתוך סדרת Hydromax (X20 אולי). כל צבעי הצינור הם ‘ברורים’ מספיק כדי שתוכלו לראות הרווחים שלך, כך שאתה יכול לבחור כל אחד. אהבתי את שפופרת הצבע לראות את ההתקדמות שלי בצורה ברורה יותר. שים לב, לעתים צבעים מסוימים הם אזלו מהמלאי .

לחץ כאן כדי להזמין Penomet מהאתר הרשמי

כיצד להשתמש Penomet?

זה קל לשימוש המשאבה באופן קבוע. זה סופר פשוט לשימוש, כיף מאוד, מרגיש נהדר, ואת התוצאות מראות באופן כמעט מיידי. תלבש את המשאבה במקלחת עבור 15 דקות בכל פעם. השאר זמן החלמה של 18 עד 48 שעות (יותר למתחילים או כאשר הפין שלך מרגיש כואבות). עם זמן, השתמש קרסוליות שונות עבור כוח יניקה גבוה או פעל לפי המדריך הכלול.

אופציונלי: מחוץ למקלחת

אתה יכול להשתמש Penomet עם אוויר. לא הייתי ממליץ על זה, בגלל החום של המים משפר את התוצאות כל כך הרבה שזה לא שווה את הזמן שלך כדי. בקבוק של חומר סיכה לזרוח שמן רובים אינו כלול ים עוד (כמו של העדכון 2015). זה היה נחוץ רק לשימוש ללא מים, אבל רוב האנשים לא עושים את זה.

איכות גבוהה

2014-ונוס-המושבעים-award1

מצאתי את Penomet להיבנות היטב. הקרסוליות נוחות מאוד לא לדלוף. המשאבה היא חזקה מאוד ומרגישה נהדרים במים חמים. החזקים “80 החיל” הוא חזק מספיק בשביל אלה רווחים קבועים יותר. אני כבר משתמש המשאבה כמעט שנה עכשיו (לפעמים באגרסיביות) וזה עדיין חזק כפי שהוא היה חדש. אם הקרסוליות לשבור כלשהי (למרות שאני לא חושב שהם היו), תחליף חופשי יישלח לפי אחריות מוק חיים החדשה שלהם כלולה עם כל חבילה.

Penomet טיפים ועובדות שימושיים

 • השתמש לפני קיום יחסי מין – התוצאות הזמניות תגרומנה הפין שלך גדולה יותר מזה כ -7 שעות לאחר השימוש (לפעמים יום שלם).
 • לרפא מצבים מיניים – אין אונות (aka אימפוטנציה או ED) שפיכה מוקדמת נגרמות בדרך כלל עקב זרימת דם לא תקינה או מוגבל לתוך הפין שלך. Penomet עוזר להרחיב ורידי הפין שלך מאפשר יותר דם לזרום. זה עוזר לך לקבל זקפה חזקה אורגזמה מבוקרת. יש סיבה משאבות הפין היו רק במקור שנקבעו על ידי רופאים .
 • סקס טוב יותר – בשל זרימת דם טובה יותר אל איבר המין שלך (שהוזכרו לעיל), אתה תימשך זמן רב יותר לחוות אורגזמות טובות יותר. תוצאות משתנות מאדם לאדם, אבל בסך הכל, זרימת דם טובה יותר תשפר את החוויה המינית שלך.
 • זמני לעומת תוצאות קבועות – אל תתייאשו אם הרווחי הראשוני שמוצג לא מקל במשך זמן רב מדי. ככל שתשתמש Penomet, גדול הפין שלך יקבל. בדיוק כמו אימון עקבי מראה תוצאות לאורך זמן, ולא באופן מיידי.

לחץ כאן כדי להזמין Penomet מהאתר הרשמי

סקירות של לקוחות Penomet

משאבה גדולה עבור פין קטן -. “הייתי קצת מודאגת כי Penomet יהיה גדול מדי עבור הפין שלי (זה רק 5 אינץ ‘), אך התברר כבחירה המושלמת בשבילי רציתי לקנות מוצר לטווח ארוך כי אני לא יהיה להיגמל, כך שלא הייתי מעוניין המשאבות הקטנות. המשאבה יוצרת יניקה גדולה ומחזיקה את הלחץ היטב. זה קצת כבד שכן הוא די גדול, אבל כל עוד אני מחזיק אותו, הכל . קנס מוק האדום הוא sooo חזק ואני אוהב את זה “- וורן .

מתחיל ראשית שימוש בזמן – “אני חדש להגדלת פין ופשוט ניסיתי את Penomet בפעם הראשונה הייתי מאוד מופתע עד כמה אני לא צריך לקצץ את שיער ערווה שלי כדי לקבל יניקה טובה זה מדהים איך הגומי הוא מסוגל.. כדי ליצור את החלל. זה היה קצת מביך אפשר להשתמש במשאבה בהתחלה (אי אפשר להשוות אותו Bathmate כפי שמעולם לא הייתי השתמשתי בו או כל מכשיר פין אחר) אבל אחרי כמה דקות אני התרגלתי לזה. כאשר לאחר המשאבה, אני נראה תלויה עוד הרבה, וזה נראה עבה יותר, כך זה היה די מגניב. ” – דאנקן

איכות גבוהה וקל לשימוש – “הכל בחבילה זו – משאבה ואבזרים -…. הוא עשוי באיכות חריץ דף קרסוליות המשאבה בפועל הראש בראש נוב כדי לשחרר את המים כאשר אני משתמש בו, אני מרגיש יניקה חזקה מאוד אפילו עם קרסוליות בינוניות. אני עוקב אחר שגרתי אם לשמור את זה משתנה. גדל הגודל שלי בסנטימטר ואני השתמשתי משאבה זו 3 פעמים. למרות שאני לא חוויתי ומוצרים אחרים, אני מאוד ממליץ רכישה זו. ” – יהושע

סקירה Penomet - אל תקנו לפני שתקראו זה: Penomet טיפול כירורגי שאינו עבור מחלת פיירוני

התוצאות שלי – לפני ואחרי

עבור סעיף זה, אני אדבר רק על רווחים קבועים. רווחים זמניים הנם כ -0.6 סנטימטר באורך (עד עצם היום הזה), אבל הם בדרך כלל רק לאחרונה לי כמה שעות אחרי האמבטיה שלי.

כשקניתי ראשון Penomet, שלי גודל הפין המקורי היה 5.7 אינץ ‘ . היצרן טוען רווחים של 1 עד 3 אינץ ‘לשימוש לטווח ארוך, עם האינץ הראשון בתוך 1 עד 3 חודשים. זו אמירה כללית למדי, אבל זה היה מדויק בשבילי. אחרי 2 חודשים של שימוש, גודל פין הקבע שלי היה 6.4 אינץ ‘ (רווח 0.7 אינץ’). אינץ הראשון הוא תמיד הכי קל. Newbies יהיה להגיע כמה שיותר מהר ללא עבודה אגרסיבית. עם זאת, אינץ השני (במיוחד בחלק השני של אינץ ‘השני), יהיה החלק הבעייתי. עד עצם היום הזה (8 חודשים בהמשך הדרך), גודל הפין שלי הוא 7.1 אינץ ‘ (רווחי 1.4 אינץ’ בסך הכל).

אלה הם אורכי הזקוף שלי. הגודל הרפוי שלי גדל עוד יותר מאשר הרווחים מעל, אבל זה קשה יותר למדוד.

אני שמח עם התהליך מאז אני משתמש Penomet כמעט מדי יום, ואני מרגיש שזו ההתקדמות המהירה זה נכון בשבילי בשלב זה. אין צורך למהר או לעשות תרגילים אגרסיבי יתר על המידה (אם כי לפעמים אני עושה).

איפה לקנות?

ודא שאתה קונה Penomet רק מן האתר הרשמי . ישנם הרבה מזויפות הונאה מציעה ממשווקים. כפי שצוין קודם לכן, קופונים או קודי הנחה אינם זמינים עבור מוצר זה לא ניתן להזין בכל מקום בתהליך היציאה. Penomet היא קנייה חד פעמית, השקעה לטווח ארוך, עם תמיכה אמין, וכן אחריות החלפת מוק לכל החיים עבור כל החבילות.

לחץ כאן כדי להזמין Penomet מהאתר הרשמי

74/100 : by 222 users
Penomet Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^