פרומונים נקסוס – למשוך נשים באופן מיידי!

פרומונים Nexus

נקסוס פרומונים-בקבוקדמיינו נשים יפות Endless מתקרבות אליך פתאום!

 • משלב 7 פרומונים האדם סקס
 • תלבש אותה כמו קלן למשוך נשים
 • מביא לתגובה מינית באמצעות “אינסטינקט”
 • נשים נמשכות אליך
 • לנסות את זה בחינם סיכון עבור 60 ימים

הזמן עכשיו

סקירה כללית

המדע מוכיח: גברים עם “ריח פרומון” בריא באופן טבעי למשוך יותר נשים!

שתים עשר שנים של המדע הוכיחו: נשים לא יכולות לעזור אבל להיות נמשכות אל “הריח” של בריאה, חזקים, בחורים פורים. זה הכל חלק של הכונן התת מודע שלהם לעשות תינוקות ולתחזק את המין האנושי!

עם זאת, לא כל החבר’ה להריח אותו לנשים …

כמעט נטולי ריח, פרומונים המין שלך נותנים לנשים מידע חשוב, ברמה התת מודעת, על בריאות הגבריות שלך … והם משתמשים במידע זה כדי להחליט אם אתה אטרקטיבי או לא!

ראה פעם בחור כי מי הוא לא כל כך טוב מחפשים, עדיין נשים תחלנה לו?

רוב הסיכויים הם, אתה רואה את הכוח של פרומונים סקס בפעולה.

מהי ™ פרומונים נקסוס?

נקסוס פרומונים-מוצריםהמדע הוכיח כי נשים נמשכות מגנטיות לריח של פרומונים סקס מגברים בריאים, חזקים, פורים כחלק צורך התת מודע, אינסטינקטיבי להזדווג, להתרבות, ולשמור המינים שלנו. למרבה הצער, התרבות של היום מכתיבה כי חבר להתקלח באופן קבוע, לשטוף הבגדים שלנו, ולהשתמש בדאודורנט – מיסוך הריח הטבעי שלנו ביעילות מן הנשים שאנחנו מנסים למשוך. פלוס – תזונה לקויה, אורח חיים בלתי פעיל, מתח, חוסר שינה ועוד ניתן כל להפחית את היעילות של כל ריח פרומון טבעי אנו עשויים להיות emanating.Nexus פרומונים ™ שהתגבש מדעי באמצעות המחקר של כמה הרשויות המובילות בעולם על פרומונים מין אנושיים לתת בחורים “הקצה” הם מחפשים עם נשים. כל שעליך לעשות הוא לרסס את התערובת של 7 פרומונים מין אנושיים חזקים על הדופק שלך נקודות כמו שהיית עושה כל בושם אחר, וליהנות הביטחון, שמגיע כאשר נשים יפות הן פתאום פתוח יותר להתקדמות שלך. שעונים כמו נשים להיות יותר נוטים להתקרב אליך, לפלרטט יותר, ובגלוי להביע עניין בקידום מערכת יחסים איתך. זה כימיה מינית בתוך בקבוק.

הוא באמת מכיל “פרומונים סקס האדם”?

נקסוס פרומונים ™ הוא תערובת של שבע תרכובות פרומון אנושיות המחקות את ריח פרומון של גברים אטרקטיביים, בריאים, פורים המוגברת פי אלף על כך שהוא יכול להיות במהירות זוהה עדיין בתת מודע על ידי נשים שאתה מדבר עם.

איך זה עובד

סקס פרומונים לשליטתנו עתיק, לכות אינסטינקטיביות של אטרקציה

במהלך 12 השנים האחרונות, שורה של מחקרים חדשניים הוכיחה שוב ושוב כי גברים ונשים באופן טבעי לייצר פרומונים מין, וכאשר שאנחנו נחשפים אליהם האותות הכימיים הנטולים ריח כמעט הללו, אנו חווים דרגות שונות של “משיכה” …

… נע בין דחייה מוחלטת דחף עמוק, משייך לעסוק במין עם אותו האדם.

פרומונים מופרשים מבלוטות apocrine, אשר ממוקמות בבתי השחי שלך, אזור איברי המין, הטבור. ושורה של מחקרים הוכיחו כי בלוטות אלה משחררים נוזל שקוף מעביר מידע לאחרים על זהותך, מצב הפריון שלו ואת מצבו הנפשי.

פרומונים-תגובה-בתרשים

“ריח” אנחנו אחד של אחר פרומונים מין באמצעות מערכת ההרחה שלנו, שהיא רחבה של המערכת הלימבית שלנו – החלק העתיק של המוח שלנו העוסק תגובות אינסטינקטיביות (פחד, תוקפנות, הזדווגות) ורגשות.

איזה סוג של מידע אנחנו שליחה וקבלה באמצעות פרומונים?

ובכן, בדיקת לעשות זאת באמצעות חולצות מיוזעות הראה שנוכל לזהות ריח משלנו כמו גם ריח של קרובי משפחה. בנוסף, מחקר אחר הראה כי נשים בדרך כלל לחוות יותר משיכה כלפי גברים שאינם שותפים רצף גנטי דומה …

… מציג שאנחנו מתוכנתים גנטיים להימשך יותר לאנשים שאנחנו לא קשורים מדי.

בנוסף, באמצעות בדיקות אלה, זה היה מראה כי פרומונים לתקשר אם אנחנו מרגישים עצובים, נייטרלי, או מגורה מינית.

אבל מה היה מעניין במיוחד הוא כי מחקרים אלה הוכיחו כי נשים הן הרבה יותר רגישות פרומונים מגברים, ריח בריכוזים 1000 פעמים נמוכות יותר מאשר גברים. התאוריה, היסטורי נשים היו תמיד יותר מה להפסיד בעת בחירת שותף מיני, כך שהם פתחו תחושת קינר ריח.

עם זאת, לא רק שיש נשים רגישות רבה יותר פרומונים סקס … יש לה גם השפעה גדולה על מצב הרוח שלהם מצב נפשי, לעזור להם להירגע סביב גברים להרגיש עוררות.

לחץ כאן כדי להזמין פרומונים נקסוס

הגיבוש ליצירת אטרקציה

פרומונים Nexus ™ כולל תערובת של שבעה פרומונים מין אנושיים המחקים את הריח של אדם בריא, פורה, אטרקטיבי – המוגברת בערך יותר מאלף פעמים.

השילוב נבחר המבוסס על למעלה מ 12 שנים של מחקר מצטבר, לרבות קליטה ממדען פרומון מין האנושי עטור הפרסים ג’יימס ווהן קוהל, מנהל פיתוח מוצר עבור-הרשום FDA, מתקן ייצור cGMP התואם שבו ™ פרומונים נקסוס הוא מעורבב בבקבוקים.

כולל בניסוח:

 • Androstenone – דומיננטי אותות בין זכרים אחרים.
 • אלפא-Androstenol – יוצר תחושה של רוגע, נוחות, ומשיכה.
 • Androsterone – הקשורים גבריות גבריות. מריח את זה משפר את מצב הרוח של נשים.
 • Epiandrosterone – בשפע אצל גברים צעירים; מתקשר נוער.
 • Beta-Androstenol – יוצרת רגשי הידידות והרפיה כאשר נתקלים נשים.
 • Androstedienone – את “פרומון האהבה”, יוצר תחושות של אינטימיות, אכפתיות, ונוחות.
 • Androstanone – פרומון התוקפנות ודומיננטי.

האם זה באמת הולך לעשות לי שאין לעמוד בפניו לנשים?

ברור, יצירת המשיכה הראשונית היא רק הצעד הראשון סגירת העסקה עם נשים – אם אתה מסתכל על מנת למשוך בן זוג פוטנציאלי, לתבל יחסים קיימים, או פשוט ליהנות כיף לטווח קצר מעט. אבל תארו לעצמכם את הביטחון הסוד הזה הקצה ייתן לך כמו נשים יפות הן פתאום יותר להוטות לדבר ולפלרטט איתך. דמיינו נשים מתחרות על תשומת הלב שלך – במקום להיפך.

איך ללבוש את זה:

אחד יישומים של נקסוס פרומונים (בין 1 ל 3 תרסיסים) יכולים להימשך עד 10 שעות ניתן ללבוש מעל קלן האהובה עליכם. כל שעליך לעשות הוא לרסס אותו על הנקודות הדופקות שלך ולאחר מכן לצפות כנשים נמשכות פתאום אתה.

ראה שינוי שפת הגוף שלהם כפי שהוא להיפתח אליך, אהיה יותר פתוח ומפלרטט.

נקסוס פרומונים-לקנות-עכשיו

איך נקסוס אין ™ פרומונים להשוות למוצרי פרומון אחרים בשוק?

מה הופך פרומונים Nexus ™ מנהיג מובהק בין מי קולון פרומון שנקרא אחרים תרסיסים הוא ניסוח שלנו: לא רק שלנו תערובת רבת עוצמה של 7 פרומונים המין האנושי תוצאה של מעל 12 שנים של מחקר מצטבר … זה גם קיבל קלט מן מדען פרומון מין האנושי עטור פרסי ג’יימס ווהן קוהל , מנהל פיתוח מוצר עבור מתקן הייצור, cGMP התואם-הרשום FDA שבו ™ נקסוס פרומונים הוא מעורבב בבקבוק. אנחנו כל כך בטוח הניסוח שלנו עובד כדי לשפר את האטרקטיביות המינית של הגברים לנשים כי אנחנו עומדים בגאון מאחורי נקסוס פרומונים עם ערבות Moneyback ללא סיכון 67-יום!

האם זה בא עם ערבות?

כן … אנו עומדים בגאווה מאחורי נקסוס פרומונים ™ עם ערבות ללא סיכון מקיף 67 ימי Moneyback. זה אומר שיש לך 67 ימים מלאים לנסות פרומונים נקסוס … להשתמש בקבוק שלם, אם תבחר. אם אתה לא שמת לב שיפור ניכר באופן שבו נשים להתקרב, אינטראקציה, לפלרטט, ולהגיב ההתקדמות שלך, אז אנחנו מתעקשים לך לפנות אלינו לקבלת החזר מלא של כספים ששולמו משלוח מינוס וטיפול. זה עד כדי כך פשוט. כך או המוצר עובד בשבילך – או שאנחנו להחזיר את הכסף שלך.

האם הפרטיות שלי מוגנת?

בהחלט. ההזמנות נשלחות ב רגיל, אריזה שאינם descript ללא זיהוי הטקסט של התוכן. ואנחנו לעולם לא לשתף או למכור את שמך, פרטים ליצירת קשר, או פרטי חיוב.

לחץ כאן כדי להזמין פרומונים נקסוס

92/100 : by 263 users
Nexus Pheromones Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^