Jes Extender סקירה – יתרונות וחסרונות כדאי לדעת

Jes-Extender

Extender JES הוא מכשיר רפואי להגדלת פין המשמש להגדלה הוא באורך ובהיקף הפין. זה משמש גם כטיפול  במחלת Peyronie עקמומיות הפין. זה אושר על ידי ה- FDA ו מסייג כהתקן רפואי Class 1.

המכשיר בסופו של דבר נבדק כחלק ממחקר מקיף במרפאת סקנדינביה לכירורגיה פלסטית בקופנהגן. בשנת 1998 הממצאים הוצגו בסימפוזיון הבינתחומי הבינלאומי בדבר ניתוח שחזור המין והשתן בברצלונה, ספרד. התוצאות הראו עלייה של 30% בגודל הפין של נבדקי מבחן על פני תקופה של 24 שבועות.

איך זה עובד

פותח במקור על ידי מנתח פלסטי דני בשם ד”ר יורן Ege Siana, המכשיר עובד באמצעות תהליך הנקרא cytokinesis , אשר משתמש ביכולת הטבעית של הגוף להתחלק ולהתרבות תאים כאשר רקמות נמתחות לאורך זמן, וכתוצאה מכך לצמיחה חדשה.

טכניקה זו משמשת לעתים קרובות על ידי מנתחים פלסטיים, למשל בטיפול בנפגעי כוויות, או כדרך להאריך רגל אחת זה קצר מהשנייה. זה ראה גם בתרבויות שונות ילידים ברחבי העולם אשר כבר החדירו צלחות גדולות או אובייקטים אחרים שפתיהם ואוזניים במשך אלף שנים.

כיצד להשתמש Extender JES

JES_Extender_schedule

ישנם שלושה שלבים בסיסיים כדי שימוש במכשיר:

 1. ראשית, הפין ממוצב מבעד לסורגי טבעת מאריך בסיס.
 2. לאחר מכן, ראש הפין מושם דרך להקת סיליקון אשר לאחר מכן הוא הוריד כדי להדק היטב.
 3. לבסוף, כמות מתאימה של כוח המתיחה מותאמת על ידי סיבוב הברים מאריכים בכל צד.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר, היצרן ממליץ לובש את המכשיר בתחילה עבור 1 שעה ביום, להגדיל בהדרגה עד 6 שעות ביום במשך השבועות הראשונים. מאריך JES יכול בסופו של דבר להיות משוחק במשך ככל 12 שעות ביום.

לחץ כאן כדי להזמין Jes Extender באינטרנט

המאריך ניתן להשתמש בדרך כלל בדיסקרטיות כשהוא לבוש מכנסיים רפויים או מכנסיים קצרים. לבישת המכשיר בזמן שינה או בזמן הפעילות גופנית עלולה לגרום לו להיות פנוי.

ניתן למצוא מידע נוסף על דף השאלות הנפוצות הרשמי, או על ידי הציג את משתמש Extender JES.

Pros

 • מספק תוצאות אמת וקבועות.
 • אינו דורש המשך שימוש פעם באורך רצוי מושג.
 • אין תופעות לוואי
 • ערבות כסף בחזרה זוגית.

חסרונות

 • דורש לובש במשך כמה שעות ביום.
 • חייבים להשתמש באופן עקבי במשך 3-6 חודשים.

מה מגיע בקופסא

היצרנים של Jes Extender לספק מספר אפשרויות עבור לקוחותיהם לבחירה עם כל חבילה שיש חלק או את כל הפריטים הבאים:

 • מכשיר מתיחת הפין
 • צרור המפתחות
 • גזה Chesive
 • Softattach
 • רצועת סקוטש
 • חלקי חילוף
 • קִיט
 • אַחֲרָיוּת

מבחינת שלמות, הערכת Extender Jes היא אחת השלם ביותר בשוק. בנוסף, היא מגיעה בכמה סוגים של חבילות כולל קרטון, מגוני תיק נסיעות האלומיניום.

האם Extender JES עובד?

למרות שזה היה כיעיל ידי המחקר שצוטט לעיל, מחקר נפרד על ידי BJUI גם מצא כי:

… תשומת לב רבה ניתן מרחיבי פין, לא ניתוחי מכשירים שיוצרים מתיחה מכני פרוגרסיבית הפין … נראה כי התקנים אלה יכולים לייצר התארכות יעילה ועמידה של הפין, בשתי המדינות הרפויות ומתח”.

“… מרחיבי פין לייצג את טכניקת ראיות מבוססות רק של התארכות פין”.
“לסיכום … עדויות מצביעות על כך מרחיבי פין הם שיטות יעילות פולשנית של התארכות פין.  היישום של מכשירים כאלה יכולים להיות מומלצים בכל החולים ללא תלות במשך הפין … “

אני חייב להודות, המבוסס על הראיות הקליניות לבד זה יהיה קשה להכחיש את היתרונות הפוטנציאליים משימוש במכשיר. מאז אותו נושא גם את סימון CE האירופי, והוא מאושר FDA כהתקן רפואי מוכר Class 1, אתה לפחות יודע שזה לא איזה גימיק לטוס ידי לילה.

אבל על סמך הניסיון האישי שלי לבד, הייתי חייב לומר כי Extender JES הוא בהחלט אפשרי המכשיר שיפור פין היעיל ביותר הכולל בחוץ , וזה משהו שאני ממליץ בכל לב לכל בחור רציני על הגדלת גודל הפין שלו. אם אתה משתמש בזה באופן עקבי, אתה לא תצטער על שעשית את ההשקעה.

איפה לקנות

נכון לעכשיו, את מרחיב JES זמין רק דרך אתר האינטרנט של היצרן, אבל הם עושים לקבל נקודות עבור האריזה הדיסקרטית משלוח מהיר.

לאלו מכם אשר כבר שאל אודות משלוח בינלאומי: הם מסוגלים לספק ליותר מ 200 מדינות ברחבי העולם, כולל מלזיה, הפיליפינים, אינדונזיה, הודו, בריטניה, קנדה וגרמניה, כך מקבל מכשיר שנשלח אליך לא צריך להיות בעיה עבור רוב.

החברה האם להציע ערבות כפולות כסף בחזרה אם אין עלייה בגודל פין לאחר השלמת התכנית, המהווה גם יתרון מובהק.

לחץ כאן כדי להזמין Jes Extender באינטרנט

62/100 : by 111 users
JesExtender Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^