Jes Extender İnceleme – Avantaj ve Dezavantajları Bilmeniz Gerekenler

Jes-Extender

Jes Extender penis hem uzunluk ve kolan artırmak için kullanılan bir tıbbi penis büyütme cihazıdır. Aynı zamanda bir tedavi olarak kullanılan  Peyronie hastalığı ve penis eğriliği. Bu FDA tarafından onaylanmış ve 1. Sınıf tıbbi cihaz olarak nitelendirir oldu.

Sona erdi cihaz Kopenhag Plastik Cerrahi İskandinav Kliniğinde kapsamlı bir çalışmanın bir parçası olarak test edilir. 1998 yılında bulgular sunuldu Genitoüriner Rekonstrüktif Cerrahi Uluslararası Disiplinlerarası Sempozyumu Barselona, ​​İspanya. Sonuçlar 24 haftalık bir süre boyunca deneklerin penis büyüklüğü% 30 artış gösterdi.

Nasıl çalışır

Başlangıçta Dr Jorn Ege Siana adında bir Danimarkalı plastik cerrah tarafından geliştirilen cihaz olarak adlandırılan bir süreç üzerinden çalışır sitokinez bölmek ve dokular zamanla gerilir zaman yeni büyüme sonuçlanan hücreleri çoğalmaya vücudun doğal yeteneğini kullanır.

Bu teknik yanık kurbanları tedavisinde örneğin, plastik cerrahlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır, ya da bir yol olarak diğer daha kısa olduğunu bir bacak uzatmak için. Aynı zamanda binlerce yıldır büyük plakaları veya dudaklarının diğer nesneleri ve kulakları ekleyerek edilmiştir dünyanın çeşitli yerli kültürlerde görmedi.

Jes Extender Nasıl Kullanılır

JES_Extender_schedule

Cihazı kullanarak üç temel adım vardır:

 1. Birincisi, penis taban halkası ve genişletici çubukları ile konumlandırılmış.
 2. Sonraki penisin baş sonra güvenli tutturmak için aşağı çekilir silikon bant yoluyla yerleştirilir.
 3. Son olarak, çekiş kuvveti, uygun bir miktarda her bir tarafında genişletici çubukları büküm ayarlanır.

En iyi sonuçlar için, üretici giderek ilk birkaç hafta boyunca günde 6 saat artan, 1 saat günde başlangıçta cihazı giyen önerir. Jes Extender sonunda günde kadar 12 kadar saat takılabilir.

Online Jes Extender sipariş için tıklayınız

genişletici genellikle gevşek pantolon veya şort giyen ihtiyatlı iken kullanılabilir. uyku ya da fiziksel aktivite sırasında ise cihazı giyen o bekâr hale gelmesine neden olabilir.

Ek bilgiler resmi SSS sayfasında bulunabilir veya Jes Extender kullanım kılavuzu görüntüleyerek edilebilir.

Artıları

 • Gerçek ve kalıcı sonuçlar verir.
 • kullanmaya devam kez istenilen uzunlukta elde edilir gerektirmez.
 • Hiçbir yan etkisi
 • Çift para iade garantisi.

Eksileri

 • Günde birkaç saat giyen gerektirir.
 • 3-6 ay boyunca sürekli kullanmanız gerekir.

Ne Box geliyor

Jes Extender üreticileri aşağıdaki öğelerden bazıları veya tamamı olan her paket ile seçim için müşterilerine birçok seçenek sunmaktadır:

 • Penis traksiyon cihazı
 • tuşları kümesi
 • Chesive gazlı bez
 • Softattach
 • Velcro kayış
 • Yedek parçalar
 • malzeme
 • Garanti

bütünlük açısından, Jes Genişletici kiti pazarında en eksiksiz biridir. Ayrıca, karton, maun ve alüminyum seyahat çantası dahil paket çeşitli türleri geliyor.

Jes Extender çalışır?

Bu araştırma yukarıda belirtilen etkili olduğu gösterilmiştir, ancak, BJUI ayrı bir çalışma da bulunmuştur:

… Büyük önem penis … cihazların sarkık ve gergin her iki eyalette de, penisin etkili ve kalıcı uzatma üretebilir görünüyor ilerleyen mekanik çekiş oluşturmak cerrahi olmayan cihazlar, penis uzatıcı verildi”.

“… Penil genişleticiler penil uzama sadece kanıta dayalı teknik temsil”.
“Sonuç olarak … kanıt penil genişleticiler penil uzatma etkili minimal invaziv yöntemler olduğunu göstermektedir.  Bu tür cihazların uygulama penis boyu ne olursa olsun tüm hastalarda tavsiye edilebilir … “

Ben tek başına klinik kanıtlar cihazı kullanırken potansiyel faydaları inkar etmek zor olurdu dayalı, itiraf etmeliyim. aynı zamanda Avrupa CE işareti taşımaktadır ve FDA akredite Sınıf 1 tıbbi cihaz olarak onaylanmış olduğundan, en azından bazı fly-by-night hile olmadığını biliyorum.

Ama yalnız benim kendi kişisel deneyimlerime dayanarak, ben Jes Extender büyük olasılıkla olduğunu söylemek gerekir orada en genel etkili penis geliştirme cihazı , ve ben onun penis büyüklüğü artırma konusunda ciddi herhangi bir adam kalbiyle tavsiye şey. Eğer sürekli bu şeyi kullanırsanız, yatırım yapan pişman olmaz.

Nereden satın alınır

Şu an itibariyle, Jes Extender üreticinin web sitesi üzerinden sadece kullanılabilir, ancak onlar sağduyulu paketleme ve hızlı sevkiyat için puan olsun.

uluslararası nakliye konusunda sordunuz sizin kim için: Onlar bir olmamalı size gönderilen bir cihaz almak, Malezya, Filipinler, Endonezya, Hindistan, İngiltere, Kanada ve Almanya da dahil olmak üzere, dünya çapında 200’den fazla ülkeye teslim edebiliyoruz çoğu için sorun.

Ayrıca kesin bir artı programı tamamladıktan sonra penis büyüklüğü bir artış varsa şirket çift para iade garantisi teklif yok.

Online Jes Extender sipariş için tıklayınız

64/100 : by 105 users
JesExtender Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^