Jes Extender Recenze – Klady a zápory byste měli vědět

Jes Extender

JES Extender je lékařská zvětšení penisu zařízení, používané pro zvýšení jak délky a obvodu penisu. To je také používán jako lék na  nemoci Peyronieho a penilní zakřivení. To bylo schváleno FDA a kvalifikuje jako zdravotnický prostředek třídy 1.

Přístroj skončil být testovány jako součást komplexního studia na skandinávské klinice plastické chirurgie v Kodani. V roce 1998 byly výsledky prezentovány na mezinárodním sympoziu o interdisciplinární Močopohlavní rekonstrukční chirurgie ve španělské Barceloně. Výsledky ukázaly 30% zvýšení ve velikosti penisu zkušebních předmětů za období 24 týdnů.

Jak to funguje

Původně vyvinutý dánským plastický chirurg s názvem Dr. Jorn Ege Siana, přístroj pracuje prostřednictvím procesu nazývaného cytokinesis , který využívá přirozenou schopnost těla dělit a množit buňky, jsou-li tkáně natažené v průběhu času, což má za následek nový růst.

Tato technika se používá často plastických chirurgů, například při léčbě popálenin, nebo jako způsob, jak prodloužit jednu nohu, která je kratší než jiný. Je to také vidět v různých domorodých kultur z celého světa, kteří byli vkládání velké talíře nebo jiné předměty v jejich rty a uši po tisíce let.

Jak používat JES Extender

JES_Extender_schedule

Existují tři základní kroky k používání přístroje:

 1. Za prvé, penis je umístěn přes základnu kruhu a nastavovacích tyčí.
 2. Dále hlava penisu je umístěn přes silikonového pásku, který je pak tažen dolů k bezpečnému připevnění.
 3. A konečně, vhodné množství tažné síly se nastavuje otáčením nastavovací pruhy na obou stranách.

Pro dosažení nejlepších výsledků, výrobce doporučuje nosit přístroj nejprve po dobu 1 hodiny denně, postupně zvyšuje na 6 hodin denně po dobu prvních několika týdnů. JES Extender může být nakonec nosit stejně jako 12 hodin denně.

klikněte zde na objednávku Jes Extender on-line

Nástavec lze obecně použít diskrétně zatímco nosí přiléhavým kalhoty nebo šortky. Nošení zařízení během spánku nebo během fyzické aktivity může způsobit, že se stane nepřipojené.

Doplňující informace lze nalézt na oficiální stránku FAQ, nebo prohlížení uživatelský manuál JES Extender.

Klady

 • Přináší skutečné a trvalé výsledky.
 • Nevyžaduje další používání jakmile je dosaženo požadované délky.
 • Žádné vedlejší účinky
 • záruka vrácení peněz double.

Nevýhody

 • Vyžaduje nosit na několik hodin denně.
 • Musí používat konzistentně po dobu 3-6 měsíců.

Co se dodává v balení

Výrobci Jes Extender poskytují několik možností pro své zákazníky z čeho vybírat při každém balení má některé nebo všechny následující položky:

 • Penis trakční zařízení
 • Sada klíčů
 • Chesive gáza
 • Softattach
 • suchý zip
 • Náhradní díly
 • Souprava
 • Záruka

Z hlediska úplnosti, sada Jes Extender je jedním z nejvíce kompletní na trhu. Navíc, to přichází v několika typech obalů, včetně kartonu, mahagonu a hliníkovým pouzdrem cestovního ruchu.

Má JES Extender funguje?

I když to bylo prokázáno, že je účinný od výše uvedený výzkum, samostatná studie u BJUI také zjištěno, že:

… Velká pozornost byla věnována penisu plnidly, non-chirurgické zařízení, která generují progresivní mechanickou přilnavost The penis … zdá se, že tato zařízení mohou produkovat účinné a trvalé prodloužení penisu, v obou ochablé a táhly států”.

“… Penilní nástavce představují pouze technika založená na důkazech penilní protažení se.”
“Na závěr … důkazy naznačují, že penilní nástavce jsou účinné minimálně invazivní metody penisu prodloužení.  Použití takových zařízení lze doporučit u všech pacientů bez ohledu na délku penisu … “

Musím se přiznat, že na základě klinických důkazů samotné by bylo těžké popírat potenciální výhody plynoucí z používání zařízení. Vzhledem k tomu, také nese evropskou značku CE a je FDA schválen jako akreditovaná Třída 1 zdravotnický prostředek, aspoň vím, že to není nějaký fly-by-noc trik.

Ale na základě mé osobní samotné zkušenosti, musel bych říct, že JES Extender je dost možná nejvíce Celkové zvýšení efektivní penis zařízení tam venku , a to je něco, co bych doporučit bezvýhradně jakéhokoli chlapa, který je vážně zvětšovat jeho velikost penisu. Použijete-li tuto věc důsledně, nebudete litovat, který učinil investice.

Kde koupit

Jak nyní, JES Extender je k dispozici pouze prostřednictvím internetových stránek výrobce, ale dělají získat body pro diskrétní balení a rychlou přepravu.

Pro ty z vás, kteří jste požádal o mezinárodní přepravě: Jsou schopni dodat do více než 200 zemích po celém světě, včetně Malajsie, Filipíny, Indonésii, Indii, Velké Británii, Kanadě a Německu, tak jak přístroj, který jste obdrželi, by neměla být problém pro většinu.

Společnost nemá nabízejí záruku dvojí vrácení peněz v případě, že je ve velikosti penisu žádné zvýšení po absolvování programu, který je také rozhodující plus.

klikněte zde na objednávku Jes Extender on-line

84/100 : by 503 users
JesExtender Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^