Jes Extender Review – Плюси і мінуси ви повинні знати

Jes-Extender

JES Extender є розширення пристрою медичного пеніса використовується для збільшення як довжини і обхвату статевого члена. Він також використовується в якості засобу для лікування  хвороби Пейроні і викривлення статевого члена. Він був схвалений FDA і кваліфікується в якості медичного пристрою Класу 1.

Пристрій в кінцевому підсумку проходить випробування в рамках комплексного дослідження в скандинавської клініці пластичної хірургії в Копенгагені. У 1998 році були представлені результати на Міжнародному міждисциплінарному симпозіумі з сечостатеві реконструктивної хірургії в Барселоні, Іспанія. Результати показали збільшення на 30% від розміру пеніса випробовуваних в протягом 24-тижневого періоду.

Як це працює

Спочатку розроблений датської пластичним хірургом по імені доктор Йорн Еге Сіана, пристрій працює за допомогою процесу , званого цитокинез , який використовує природну здатність організму до множення і ділення клітин , коли тканини розтягуються з плином часу, що призводить до нового зростання.

Цей метод часто використовується пластичними хірургами, наприклад, при лікуванні опіків жертв, або як спосіб, щоб подовжити одну ногу, яка коротше, ніж інші. Це також видно в різних культурах корінних по всьому світу, які були вставляючи великі тарілки або інші предмети в їх губи і вуха протягом тисяч років.

Як використовувати JES Extender

JES_Extender_schedule

Є три основні кроки з допомогою пристрою:

 1. По-перше, пеніс позиціонується через підставу кільця і ​​розширювачі барів.
 2. Далі, головка пеніса поміщається через силіконовою стрічкою, яку потім тягнуть вниз, щоб надійно закріпити.
 3. І, нарешті, відповідну кількість сили тяги регулюється шляхом скручування расширителей смуги на кожній стороні.

Для досягнення найкращих результатів, виробник рекомендує носити пристрій спочатку протягом 1 години в день, поступово збільшуючи до 6 годин на день протягом перших кількох тижнів. JES Extender в кінцевому підсумку може носити протягом цілих 12 годин на день.

Натисніть тут, щоб замовити Jes Extender онлайн

Подовжувач як правило, можуть бути використані під час носіння приховано вільно облягає штани або шорти. Носіння пристрою під час сну або під час фізичної активності може привести до його стати неприєднаний.

Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сторінці поширених запитань, або переглядаючи інструкцію JES Extender.

профі

 • Забезпечує реальні і постійні результати.
 • Не потрібно подальше використання раз бажаної довжини досягається.
 • Відсутність побічних ефектів
 • гарантія повернення грошей Double.

мінуси

 • Потрібно носити протягом декількох годин в день.
 • Необхідно використовувати послідовно протягом 3-6 місяців.

Що приходить в коробці

Виробники Jes Extender забезпечують кілька варіантів для своїх клієнтів, щоб вибрати з кожного пакета, що має деякі або всі з наступних пунктів:

 • Пеніс натягач
 • набір ключів
 • Chesive марлі
 • Softattach
 • Velcro ремінець
 • запасні частини
 • комплект
 • гарантія

З точки зору повноти, комплект Jes Extender є одним з найбільш повних на ринку. Крім того, вона поставляється в декількох типів пакетів, включаючи картон, червоне дерево і алюміній подорожі випадку.

Чи працює JES Extender?

Незважаючи на те, що було показано, що ефективність Дослідницьким згадане вище, окреме дослідження по BJUI також виявили, що:

… Велика увага була приділена чоловічого статевого члена наповнювачами, нехірургіческіх пристрої , які генерують прогресивне механічне трекшн пеніс … здається , що ці пристрої можуть виробляти ефективну і довговічну подовження статевого члена, в обох млявим і розтягнутих станів”.

“… До чоловічого статевого члена Наповнювачі представляють собою єдину на основі фактичних даних техніку до чоловічого статевого члена подовження”.
“На закінчення … дані свідчать про те, що до чоловічого статевого члена розширювачі є ефективними мінімально інвазивні методи до чоловічого статевого члена подовженням.  Застосування таких пристроїв може бути рекомендовано у всіх пацієнтів , незалежно від довжини статевого члена … “

Я повинен визнати, грунтуючись лише на клінічних даних було б важко заперечувати, потенційні вигоди від використання пристрою. Так як вона також несе в собі європейську маркування СЕ і FDA затверджений в якості акредитованого класу 1 медичного пристрою, ви принаймні знаю, що це не якась муха-одноденок трюком.

Але , грунтуючись на моєму особистому тільки досвід, я мав би сказати , що JES Extender, цілком можливо , найбільш загальне пристрій підвищення ефективної пеніса там , і це те , що я рекомендую всім серцем до будь-якого хлопця , який серйозно ставиться збільшуючи його розмір пеніса. Якщо ви використовуєте цю річ послідовно, ви не пошкодуєте, зробивши інвестиції.

Де купити

В даний час, JES Extender доступний тільки через веб-сайт виробника, але вони отримують очки за тактовність упаковку і швидку доставку.

Для тих з вас, хто запитує про міжнародне перевезення вантажу: Вони здатні доставити більше ніж в 200 країнах по всьому світу, в тому числі Малайзії, Філіппін, Індонезії, Індії, Великобританії, Канади та Німеччини, так що отримати пристрій, відправлений вам не повинно бути проблема для більшості.

Компанія дійсно пропонує гарантію подвійного повернення грошей, якщо немає ніякого збільшення розміру пеніса після завершення програми, яка також безсумнівний плюс.

Натисніть тут, щоб замовити Jes Extender онлайн

63/100 : by 189 users
JesExtender Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^