Jes Extender Review – Plusy i minusy należy wiedzieć

Jes-Extender

JES Extender to urządzenie medyczne penisa rozszerzenia wykorzystywane zarówno do zwiększenia długości i obwodu penisa. To także stosuje się do leczenia  choroby Peyroniego i prącia krzywizny. To zostało zatwierdzone przez FDA i kwalifikuje się jako klasa 1 medycznego.

Urządzenie zakończony został przetestowany jako część kompleksowego badania w skandynawskim Klinice Chirurgii Plastycznej w Kopenhadze. W 1998 roku wyniki zostały zaprezentowane na Międzynarodowym Sympozjum Chirurgii Interdyscyplinarnego moczowo-Rekonstrukcyjnej w Barcelonie, w Hiszpanii. Wyniki wykazały 30% wzrost wielkości penisa z badanych przez okres 24 tygodni.

Jak to działa

Pierwotnie opracowany przez duńskiego chirurga plastycznego o nazwie Dr Jorn Ege Siana, urządzenie działa w procesie zwanym cytokineza , który wykorzystuje naturalną zdolność organizmu do dzielenie i mnożenie komórek, gdy tkanki są rozciągnięte w czasie, co powoduje wzrost nowych.

Ta technika jest często używany przez chirurgów tworzywa sztucznego, na przykład w leczeniu ofiar spalać w taki sposób, aby wydłużyć jedną nogę, która jest mniejsza niż druga. Jest to także widoczne w różnych kultur tubylczych na całym świecie, którzy zostali wstawiania dużych płytek lub innych przedmiotów będących w ich usta i uszy od tysięcy lat.

Jak korzystać z Jes Extender

JES_Extender_schedule

Istnieją trzy podstawowe kroki do korzystania z urządzenia:

 1. Po pierwsze, penis jest umieszczony przez kraty pierścienia podstawy i wypełniaczy.
 2. Następnie szef penis jest umieszczony po taśmie silikonowej, która jest następnie ciągnięty w dół, aby bezpiecznie zamocować.
 3. Wreszcie odpowiednia ilość siły trakcyjnej jest regulowana przez skręcanie prętów-zmiękczaczy na każdej stronie.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, producent zaleca noszenie urządzenia początkowo przez 1 godzinę dziennie, stopniowo zwiększając do 6 godzin dziennie przez kilka pierwszych tygodni. Jes Extender można ostatecznie nosić, bo aż 12 godzin dziennie.

kliknij tutaj aby zamówić Jes Extender Internecie

Przedłużacz może być powszechnie używane dyskretnie nosząc luźne spodnie lub szorty. Noszenie urządzenia podczas snu lub podczas aktywności fizycznej może spowodować, że stają się przywiązany.

Dodatkowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie FAQ, lub przeglądając instrukcję JES Extender.

Zalety

 • Zapewnia rzeczywiste i trwałe rezultaty.
 • Nie wymaga dalszego korzystania raz pożądana długość jest osiągnięty.
 • Brak efektów ubocznych
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy podwójny.

Wady

 • Wymaga noszenia przez kilka godzin dziennie.
 • Musi używać konsekwentnie przez 3-6 miesięcy.

Co przychodzi w pudełku

Producenci Jes Extender dostarczyć kilka opcji dla swoich klientów do wyboru z każdego opakowania posiadającego wszystkie lub niektóre z następujących elementów:

 • Urządzenie penis trakcji
 • Zestaw kluczy
 • Chesive gaza
 • Softattach
 • pasek na rzep
 • Części zamienne
 • Zestaw
 • Gwarancja

Pod względem kompletności, zestaw Jes Extender jest jednym z najbardziej kompletnych na rynku. Plus, to jest w kilku rodzajach opakowań, w tym tektury, mahoń oraz etui podróżne z aluminium.

Czy JES Extender działa?

Chociaż wykazano, aby były skuteczne w badaniach ww oddzielnym badaniu przeprowadzonym przez BJUI wykazało również, że:

… Wiele uwagi poświęcono przedłużacze penisa, urządzenia nie chirurgiczne, które generują postępujące przyczepność mechaniczna penis … wydaje się, że urządzenia te mogą wytwarzać skuteczne i trwałe wydłużenie penisa, zarówno w wiotkie i przeciągnął państw”.

“… Przedłużacze penisa reprezentują jedynie techniki opartej na dowodach prącia wydłużenia”.
“Podsumowując … dowody sugerują, że przedłużacze penisa są skuteczne metody małoinwazyjne z prącia wydłużenia.  Stosowanie takich urządzeń mogą być zalecane u wszystkich pacjentów, niezależnie od długości prącia … “

Muszę przyznać, że na podstawie dowodów klinicznych samym trudno byłoby zaprzeczyć, potencjalne korzyści wynikające z korzystania z urządzenia. Ponieważ prowadzi również europejski znak CE i FDA Approved jako akredytowanego klasy 1 urządzenia medycznego, przynajmniej wiem, że to nie jest jakiś chwyt fly-by-night.

Ale na podstawie mojego osobistego samego doświadczenia, muszę powiedzieć, że JES Extender jest najprawdopodobniej najbardziej ogólna Urządzenie enhancement skuteczne penisa tam , i to jest coś, co polecam z całego serca do każdego faceta, który poważnie myśli o zwiększeniu jego penisa. W przypadku korzystania z tej rzeczy konsekwentnie, nie pożałujesz po dokonaniu inwestycji.

Gdzie kupić

W chwili obecnej, Jes Extender jest dostępna wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej producenta, ale nie dostać punkty za opakowania dyskretna i szybka wysyłka.

Dla tych z Was, którzy byli pytani o żegludze międzynarodowej: Są w stanie dostarczyć ponad 200 krajach na całym świecie, w tym Malezji, Filipin, Indonezji, Indii, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i Niemczech, więc dostanie urządzenie wysłane do ciebie nie powinno być problemem dla większości.

Firma daje gwarancję podwójnego zwrotu pieniędzy, jeśli nie ma wzrost wielkości penisa po zakończeniu programu, który jest również dużym plusem.

kliknij tutaj aby zamówić Jes Extender Internecie

72/100 : by 81 users
JesExtender Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^