Jes Extender ülevaade – plusse ja miinuseid, mida peaks teadma

Jes-Extender

JES Extender on meditsiiniline peenise laienemise seade, mida kasutatakse suurendades nii pikkuse ja ümbermõõdu peenis. Samuti kasutatakse nii ravi  Peyronie tõbi ja peenise kõverus. See on heaks kiitnud FDA ja kvalifitseerub 1. klassi meditsiiniseadme.

Seade sattus testitakse osana laiaulatusliku uuringu kell Skandinaavia Clinic plastilise kirurgia Kopenhaagenis. Aastal 1998 leiud esitleti International Interdistsiplinaarne sümpoosion kuse Taastuskirurgia Barcelona, ​​Hispaania. Tulemused näitasid 30% -list kasvu peenise suurus katsealustega üle 24 nädala jooksul.

Kuidas see töötab

Algselt välja andnud Taani plastikakirurg nimega Dr. Jorn Ege Siana, et seade töötab läbi protsessi nimetatakse tsütokineesi , mis kasutab organismi loomulikku võimet jaguneda ja paljuneda rakke, kui koed on venitatud aja jooksul, mille tulemuseks on uue kasvu.

Seda tehnikat kasutatakse sageli ilukirurgid, näiteks töödeldes põlemise ohvrite või viisina pikendab üks jalg, mis on lühem kui teine. Samuti on näha erinevate põlisrahvaste kultuuride üle kogu maailma, kes on paigaldamisel suuri taldrikuid või muid objekte oma huuli ja kõrvu tuhandeid aastaid.

Kuidas kasutada JES Extender

JES_Extender_schedule

On kolm põhisammu seadme kasutamisel

 1. Esiteks, peenis on paigutatud läbi baasi ring ja extender baari.
 2. Järgmine juht peenis pannakse läbi silikoon bänd, mis seejärel lammutati kinnitada kindlalt.
 3. Lõpuks sobivas koguses tõmbejõud on kohandatud keerates extender baarid kummalgi küljel.

Parimate tulemuste saavutamiseks soovitab tootja seljas seadmesse esimesel 1 tund päevas astmeliselt suurenev kuni 6 tundi päevas esimestel nädalatel. JES Pikendused lõpuks oleks võimalik kanda nii palju kui 12 tundi päevas.

kliki siia, et tellida Jes Extender Internetis

Täiteainena võib üldiselt kasutada diskreetselt kandes avar püksid või püksid. Seljas seadme magades või füüsilise tegevuse ajal võib põhjustada selle, et saada kinnitamata.

Lisainfo leiate ametlikul KKK lehekülge või vaadates JES Extender kasutusjuhendist.

Plussid

 • Esitab tõeline ja püsiv tulemusi.
 • Ei vaja jätkuvat kasutamist kui soovitud pikkus on saavutatud.
 • Ei kõrvaltoimeid
 • Double raha-tagasi garantii.

miinuseid

 • Vajab seljas mitu tundi päevas.
 • Peab kasutama järjepidevalt 3-6 kuud.

Mis saab In The Box

Tootjad Jes Extender pakkuda mitmeid võimalusi oma klientidel valida iga pakendiga võttes mõned või kõik järgmised teemad:

 • Peenis veoseadisest
 • Komplekti võtmeid
 • Chesive marli
 • Softattach
 • Velcro rihm
 • Varuosad
 • komplekt
 • Garantii

Seoses täiendavalt, Jes Extender komplekt on üks kõige täiuslikum turul. Plus, see jõuab mitut tüüpi pakette, sealhulgas papp, mahagon ja alumiiniumist reisi puhul.

Kas JES Extender toimib?

Kuigi see oli efektiivne uuringufirma eespool viidatud eraldi uuringu BJUI leidis ka, et:

… Suurt tähelepanu on pööratud peenise laiendid, mitte-kirurgiline seadmed, mis tekitavad progressiivne mehaanilised veojõu The peenise … tundub, et neid seadmeid saab toota efektiivne ja vastupidav venitamist peenis, nii lõtv ja venitatud riikides”.

“… Peenise pikendused moodustavad vaid faktidel põhinevat tehnikat peenise pikenemine”.
“Kokkuvõtteks … tõendid näitavad, et peenise laiendid on tõhus minimaalselt invasiivseid meetodeid peenise pikenemine.  Taotlus selliseid seadmeid, mida võib soovitada kõigile patsientidele sõltumata peenise pikkus … “

Pean tunnistama, põhinevad kliinilised tõendid üksi oleks raske eitada võimalikku kasu seadme kasutamise ajal. Kuna see tegeleb ka Euroopa CE-märk ja on FDA akrediteeritud 1. klassi meditsiiniseadme, siis vähemalt tean, et see ei ole mingi fly-by-night trikk.

Aga mis põhineb minu isiklik kogemus üksi, ma pean ütlema, et JES Extender on üsna tõenäoliselt kõige üldine tõhus peenise suurendamise seade seal , ja see on midagi, mida ma soovitan südamest iga mees, kes on tõsiselt suurendades oma peenise suurus. Kui te kasutate seda asja järjekindlalt, te ei kahetse, kes on teinud investeeringuid.

Kust osta

Praeguse seisuga on JES Extender on saadaval ainult läbi tootja kodulehel, kuid nad saavad punkte, diskreetne pakend ja kiire shipping.

Neile, kes olen küsinud rahvusvahelise laevanduse: Nad on võimelised üle 200 riigis üle maailma, sealhulgas Malaisia, Filipiinid, Indoneesia, India, Suurbritannia, Kanada ja Saksamaa, et saada seade saadetakse siis ei tohiks olla probleem enamiku.

Ettevõte ei paku topelt raha-tagasi garantii, kui ei ole suurenenud peenise suurus pärast lõpetamist programmi, mis on ka kindel pluss.

kliki siia, et tellida Jes Extender Internetis

56/100 : by 129 users
JesExtender Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^