Man-2-אישה נקסוס פרומונים: פרומונים ביותר בושם לגבר

נקסוס פרומונים-מוצריםהאם יש שיקויי אהבה למשוך את המין השני? בחורים יכולים להיות יתרון במשיכת נשים עם ניחוח אהבה? שאלות אלה היו למבחן עם מוצר פרומון מין בשם נקסוס פרומונים. ואכן, הוכח כי נקסוס פרומונים עוזר בחורים למשוך נשים על ידי לובש ניחוח הסוד הזה. גברים לא ראו שיפור הדרך נשים להתקרב, אינטראקציה, לפלרטט, ולהגיב התקדמות של הבחור. דו”ח מחקר הראה שני תאומים ביולוגיים חברתי אינטראקציה עם המין השני. הם היו בחורים שנראו ממוצע שלא השתמשו כל משחקי אמן טנדר מיוחדים. המחקר גילה כי התאום לובש ריח פרומון היה כמעט פי שניים יותר תגובות מאשר התאום שלא לענוד אותה! ריח פרומון המין כמעט הוכפל תגובת נשים ומשיכה. מוסיף את הריח המאוהב מהלכי הטנדר אמן כמה והמספרים יעבור לטובתך מהר כדי למשוך יותר נשים, לפלרטט איתם ולהוביל חיי אהבה יותר סיפוק.

מהו נקסוס פרומונים?

אז, מה הוא קשר פרומונים? זהו תרסיס ברור, חסר ריח, תוכנן במיוחד עבור גברים כדי לשפר את האופן שבו אטרקטיבי הם לנשים ברמה הלא מודעת. אתה לא יכול להיות מודע של נקסוס פרומונים בבריטניה, מאחר מוצר זה פותח באמריקה. עם זאת אנחנו מביאים את המוצר הזה אתה רואה כפי שהוא זוכה להצלחה כאן ואנחנו רוצים לתת לכם את ההזדמנות לנצל את זה.

Man-2-אשת נקסוס מפגישה שבע תרכובות פרומון מין אנושיות, כגון androstenone ו epiandrosterone. אלה ידועים להריח כמו תכונות אטרקטיביות כגון מהבריאות וגברית בתת המודע של אישה, אשר יכול להוביל אותם מרגישים יותר נוחים, כמו גם יותר נמשכים לכיוונך.

נקסוס פרומונים ™ שהתגבש תוך התייחסות נרחבת יותר מ -12 שנים בשווי של מחקרים מדעיים בתחום פרומונים המין האנושי.

נקסוס פרומונים היא קניינית בתערובת של 7 תרכובות פרומון אנושיות הכוללות:

 • Androstenone : אותות דומיננטיים; מושך בני זוג פוטנציאליים.
 • אלפא-androstenol : גורר תחושות של נוחות & משיכה.
 • Androsterone : מתקשר גבריות; רוח-מרוממת השפעות על נשים.
 • Epiandrosterone : רשאי לבוא נעורים.
 • Beta-androstenol : את “פרומון שוברת הקרח”
 • Androstedienone : מגביר היענות מינית; מעורר רגשות של אכפתיות
 • Androstanone : עוצמה, השפעה גברית

לחץ כאן כדי להזמין פרומונים נקסוס

איך זה עובד

פרומונים מופרשים מבלוטות apocrine, אשר ממוקמות בבתי השחי שלך, אזור איברי המין, הטבור. ושורה של מחקרים הוכיחו כי בלוטות אלה משחררים נוזל שקוף מעביר מידע לאחרים על זהותך, מצב הפריון שלו ואת מצבו הנפשי.

“ריח” אנחנו אחד של אחר פרומונים מין באמצעות מערכת ההרחה שלנו, שהיא רחבה של המערכת הלימבית שלנו – החלק העתיק של המוח שלנו העוסק תגובות אינסטינקטיביות (פחד, תוקפנות, הזדווגות) ורגשות.

איזה סוג של מידע אנחנו שליחה וקבלה באמצעות פרומונים?

פרומונים-תגובה-בתרשים

ובכן, בדיקת לעשות זאת באמצעות חולצות מיוזעות הראה שנוכל לזהות ריח משלנו כמו גם ריח של קרובי משפחה. בנוסף, מחקר אחר הראה כי נשים בדרך כלל לחוות משיכה יותר כלפי גברים שאינם שותפים רצף גנטי דומה.

מציג שאנחנו מתוכנתים גנטיים להימשך יותר לאנשים שאנחנו לא קשורים מדי.

בנוסף, באמצעות בדיקות אלה, זה היה מראה כי פרומונים לתקשר אם אנחנו מרגישים עצובים, נייטרלי, או מגורה מינית.

אבל מה היה מעניין במיוחד הוא כי מחקרים אלה הוכיחו כי נשים הן הרבה יותר רגישות פרומונים מגברים, ריח בריכוזים 1000 פעמים נמוכות יותר מאשר גברים. התאוריה, היסטורי נשים היו תמיד יותר מה להפסיד בעת בחירת שותף מיני, כך שהם פתחו תחושת קינר ריח.

עם זאת, לא רק שיש נשים רגישות רבה יותר פרומונים סקס … יש לה גם השפעה גדולה על מצב הרוח שלהם מצב נפשי, לעזור להם להירגע סביב גברים להרגיש עוררות.

פרומונים Nexus

נקסוס פרומונים-בקבוקדמיינו נשים יפות Endless מתקרבות אליך פתאום!

 • משלב 7 פרומונים האדם סקס
 • תלבש אותה כמו קלן למשוך נשים
 • מביא לתגובה מינית באמצעות “אינסטינקט”
 • נשים נמשכות אליך
 • לנסות את זה בחינם סיכון עבור 60 ימים

הזמן עכשיו

לקוחות מספרים

אנחנו לוקחים את הזמן לקרוא לכל ביקורת נקסוס פרומונים פורסם בדף זה, כדי לקבל מושג על איך שאנחנו עושים ואם יש משהו שאנחנו יכולים לעשות כדי לשפר את השירות שלנו אליך. וכן זה, המלצות אלה יכולים להראות ללקוחות החדשים שלנו כמה המוצר הזה כבר עוזר לך לשפר את חיי המין שלך.

יש לציין כי הביקורות שהשאירו הלקוחות שלנו כאן משקפות את דעות כי הפרט אינם משותפים בהכרח על ידי אתר זה. כתוצאה מכך, אנחנו לא יכולים לתת דין וחשבון על כל הדברים שנאמרו כאן על מוצר זה, או איך להשתמש בו.

עזרו לשים את הניצוץ בחזרה לתוך היחסים שלי! אני לא אכפת לי לספר לך שהיא לא מצליחה לשמור על ידיה של לי עכשיו – אלכסנדר

אני חייב לומר כי נקסוס פרומונים הם יקרים, אבל אני לא יכול להתווכח עם התוצאות. נראה לי למשוך ללא יוצא מן הכלל על לילה בחוץ עכשיו. מנמיכים את המחיר וזה יהיה את המוצר המושלם. – ברנדון S

שירות לקוחות מעולה, האיש שדיברתי עם באמת הכיר את הנושא על המוצר אשר נתן לי את הביטחון לקנות. זה מוצר נהדר מדי, כמו שאני כבר נתקלתי הרבה יותר שיחות עם נשים כשאני בחוץ כי הם בעצם התחילו – אהרון

איך להשתמש בזה?

כל שעליך לעשות הוא לרסס את נקודות הדופק על הצוואר והחזה שלך עם נקסוס פרומונים (כפי שהיית להחיל בושם כלשהו) ולאחר מכן לצפות כנשים להגיב באופן חיובי יותר אליך בשפה, תקשורת גופם, ומקדמות. אחד עד שלושה תרסיסים יפיקו תוצאות שנמשכות כ 8-10 שעות.

האם זה בא עם ערבות?

כן … אנו עומדים בגאווה מאחורי נקסוס פרומונים ™ עם ערבות ללא סיכון מקיף 60 ימי Moneyback. זה אומר שיש לך 60 ימים מלאים לנסות פרומונים נקסוס … להשתמש בקבוק שלם, אם תבחר. אם אתה לא שמת לב שיפור ניכר באופן שבו נשים להתקרב, אינטראקציה, לפלרטט, ולהגיב ההתקדמות שלך, אז אנחנו מתעקשים לך לפנות אלינו לקבלת החזר מלא של כספים ששולמו משלוח מינוס וטיפול. זה עד כדי כך פשוט. כך או המוצר עובד בשבילך – או שאנחנו להחזיר את הכסף שלך.

לקנות-נקסוס

61/100 : by 183 users
Nexus Pheromones Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^