Môj nezaujatého SizeGenetics Extender Review s obrázkami

Môj nezaujatého SizeGenetics Extender Review s obrázkami

Bol som pomocou SizeGenetics viac ako rok teraz, a pretože po ceste veľa chalanov sa vyjadrili pýtať nejaké naozaj chytré otázky ( väčšina z nich sú chytrí, tak ako tak), aj keď to urobila moja stránka recenzie nesmierne viac užitočné – to nie je ničomu pre každého, pokiaľ to nie je ľahko prístupné.

Výhody použitia SizeGenetics Dlhodobé

Jedná sa o oficiálne tvrdenie spoločnosti. Dávať je ako kontrolný zoznam ukázať výhody Ja osobne zažil vs to, čo mi bolo povedané, by som zažiť. Poďme;

  • Správna penilní zakrivenie
  • Rastú 1-3 sunie sa na dĺžku
  • zvýšenie obvodom
  • zlepšiť sebavedomie
  • Voľný Extender pre Pred & Po fotky

Prečo som šiel s SizeGenetics

SizeGenetics Recenzia - Najlepší mužský Vylepšenie zariadenia z roku 2016

Vybral som SizeGenetics, pretože to je jeden z najviac  dôveryhodných zväčšenie penisu zariadenia  na trhu. Oni boli v podnikaní na 16 rokov, a za tú dobu, čo boli schválené lekárov, plastickými chirurgmi a získal svoje miesto ako  Type 1 Medical Device zväčšenie penisu certifikát CE .

To je dôležité si uvedomiť, pretože  niekoľko ďalších penis nastavovací značky sú z lekárskeho hľadiska certifikované . Pre tých, ktorí nevedia, Certifikát zdravotnícky prostriedok sa vydáva na konkrétne zariadenie, ktoré boli  schválené pre použitie v fyzickom Therapy y, chirurgii a liečbu v konkrétnych liečebných postupov. Umelá srdce je tiež klasifikovaný ako zdravotnícky prostriedok. (CE je tretia strana, nezávislá organizácia venovanú určenie kvality zdravotníckych pomôcok).

Po mojich prvých šiestich mesiacoch užívania …

SizeGenetics je tou najlepšou investíciou som v sebe v rokoch. Funguje to, môžem schovať pod mojím oblečením, a je tak viac  pohodlnejšie (a nositeľné)  ako dvoch druhov extenderov som kúpil z eBay. Potom, čo na sebe po dobu jedného mesiaca som videl malý nárast o 1cm. Počas troch mesiacov som bol 2,2 cm dlhšia, čo je takmer plný palec väčšie než predtým. Som na  sedem mesiacov  , a ja som len niečo málo cez 4 cm v raste,  asi 1,1 palca väčší .

Nenosím ju cez víkendy, pretože bývam s priateľkou, ale inak som sa udržať ju na 8 hodín denne. Je to celkovo celkom pohodlné. Jeho bezpečný spôsob, ako  zväčšiť dĺžku penisu . Pre obvod nie je to tá najlepšia vec tam vonku, má obvod kmeňa zlepšila až potom, čo robí cvičenie. V opačnom prípade jeho bol užitočný nástroj pre zlepšenie moju dôveru a schopnosť ísť hlboko v mojej priateľke.

SizeGenetics Výsledky / Pred & Po fotky

SizeGenetics-before-after-výsledkom

Môžete si pozrieť viac výsledkov zo skutočných ľudí, na strane pred a po , venovaných len SizeGenetics výsledky. Ten však je môj osobný pred a po obraz z nosiť SizeGenetics po dobu 6 mesiacov. Moje výsledky sú jeden celý palec rastu dĺžky! Som stále nosiť zariadenie extender, a bude aj naďalej zverejňovať aktualizácie, ako som získať väčšiu dĺžku. Videl som prvý 0.25 v dĺžke po trojmesačnej ochrannej známky. Zvyšok prišiel pomerne pozvoľna. 

Comfort Level & trakcie

SizeGenetics využíva MDA technológie spojené s ich patentovaného systému pre zabezpečenie komfortu 16-way . Pre niekoho, kto nikdy predtým použil penis extender, jeho bude cítiť trochu trápne na prvý, a skutočne sa vyhnúť toto prevýšenie, ale za použitia podložky, a dvojitý postroj rozhodne robí to oveľa pohodlnejšie . Rozdiel je tu možnosť použiť buď gumovou hadicu, alebo širšie silikónový pásik v kombinácii s polstrovaním a gázy. To udržuje váš penis teplý, pohodlný, bez zvierania a bolesti , a čo je najdôležitejšie pretiahol.

Častým problémom penis plnidlami je “preklzávaniu”. To je, keď máte na sebe zariadení, a vzhľadom k trakcii v spojení so svojimi ťahal penisu, hlava vykĺzne z oprátky. Namiesto SizeGenetics ponúka možnosť využiť širšie popruh alebo slučku metódu, ktorá umožňuje zvoliť najlepší spôsob, ako odstrániť preklzávaniu pre vás. Nie je to dokonalé, ale jeho oveľa lepšie ako lacnejšie alternatívy.

kliknite tu na objednávku SizeGenetics teraz online

Balenie a Extender Quality

veľkosť-genetika-zahŕňať

Obal a extender je krásne dohromady. Ak Apple bol vo  zväčšenie penisu  obchodné balenie bude vyzerať rovnako. Dodáva sa v koženom puzdre so všetkým plastu zabalené, všetci veľmi hygienické. Všetko do seba zapadá do vlastného peny zástupcu pre úschovu, a keď je prípad uzavretý up môžete zamknúť ju udržať mimo zvedavými očami.

Myslel som, že zámok a kľúč bolo pekné, väčšina ľudí ju pravdepodobne zvyknutý potrebovať, ale je to niečo, čo si kúpiť pre seba, s cieľom zlepšiť sami seba a pretože jeho osobné a pridáva možnosť uzamknutia to bolo celkom v pohode nápad. Cestovné puzdro je tiež zahrnutá – dont nosiť cez detektor kovov inak Ak chcete vysvetliť, prečo je váš rozkrok započítania alarmov.

penilní rovnanie

SizeGenetics je efektívna penis rovnanie zariadenia rovnako, a bol odporúčaný lekármi pre Peyronieho chorobu po celé roky. Ohnuté penis, alebo prehnané zakrivenie doľava alebo doprava, môže byť napravené počas niekoľkých mesiacov . Nosenie tento vyrovnať kriviek alebo uhly bude zároveň zvýšiť svoju dĺžku, takže jeho win-win situácia a. Výcvik a vodítka pre zväčšenie penisu sú tiež použiteľná pre penilní rovnanie, takže žiadne zvláštne inštrukcie sú zahrnuté pre tento špecifický účel.

Penis zdravotné cvičenia a školenia

Oni tiež hodiť v niektorých tréningových DVD, členstvo PenisHealth (v skutočnosti naozaj veľkú hodnotu), a niektoré penis fitness e-knihy, ktoré v podstate vlak vás k tomu kegels a ako si udržať prietok krvi konzistentné. Manuálne zväčšenie penisu bol asi na dlhú dobu, z výhod tohto zariadenia je, aby sa váš penis rozšírenie pasívne. Nemôžete mať svoje nohavice dole celý deň robí ťahové cviky, čo je miesto, kde penis plniva prísť.

Pre tých, ktorí sú skeptickí, pokiaľ zvýšenie non-chirurgickej penis naozaj funguje (a nechcete pred a po fotkách veriť), tam bol článok publikovaný Daily Mail o jeho účinnosti.

Trochu viac hĺbky s PenisHealth členstva – je to často vnímaná ako lacný “add-on”, a nie plne využitý. PenisHealth DVD a on-line stránky vám dáva viac ako 34 cvičenie na zlepšenie svojej erekcie, zlepšuje krvný obeh a zlepšiť sexuálny stammina. Nie sú rýchle malé tipy buď, že dať nejaký čas na to, viac ako 200 skutočné fotografie a videá 100, podrobne popisujúci krok za krokom, ako to urobiť cvičenie.

Nie sú dôležité len pre zlepšenie prietoku krvi a stammina either- Myslím, že tieto sú nevyhnutné, ak máte na sebe penis Extender pre dlhú dobu. Musíte udržiavať čerstvú krv a kyslík tečie do buniek v penise tak dostanete výsledky rýchlo.

kliknite tu na objednávku SizeGenetics teraz online

Trakčné Prášok a Ultimate Package

size-genetika-ultimate-package

Trakčná prášku ponúkajú ako bonus zadarmo pre ľudí, ktorí sa dopustia sa stále väčšie a poradí SizeGenetics Konečný balíček. Nezabudnite, už skôr sme hovorili o preklzu? To je ďalší spôsob, ako zabrániť tomu, aby hádka, jej podstate prach, ktorý vytvára väčšie trenie pre popruhy priľnavosť na palubu. Tie prášok vaše mužstvo Pred použitím nástavec pre daný deň.

The Ultimate balíček tiež prichádza s čistiacimi obrúskami a následnej starostlivosti hydratačný krém. Hydratačný a sila sú samozrejme veci, ktoré môžete kúpiť z obchodu s drogami, ale je to pekný bonus na účely pohodlie a udržiava svojou priateľkou používať všetky svoje mlieko, pretože sa výslovne označené.

dodacie podmienky

Ako väčšina ponúka online ešte dnes ponúkajú dopravu zadarmo a diskrétne dodanie v prostom poli. Majú pobočky v Oregone, ak ste v Amerike ste zvyknutý musieť počkať šesť týždňov pre colné a pomalé dodanie USPS. Ak ste mimo Štátoch lodnej dopravy neberie šesť týždňov, budete ho získať oveľa rýchlejšie.

Záruka a záručné Review

SizeGenetics ponúka  záruku 6-mesačné vrátenie peňazí . Jeho dôveryhodne záruka, a hovorí, že ak nechcete vidieť žiadny rast v šiestich mesiacoch používania  SizeGenetics  budú vám  úplného vrátenia . To je úplne fér, chcete  väčší penis  a majú nástroje, ktoré potrebujete na dosiahnutie svojho cieľa. Oni vám zaručiť, ak použijete to, čo majú, uvidíte výsledky a ak nechcete budú vám späť svoje peniaze. Na ich predtým založené a po obrázkov Som si istý, nikto so žiadosťou o ich vrátenie peňazí.

Podpora produktov, spoločenstva a motivácia

sizegenetics_2

Najväčší aspekty self zlepšenie je podpora, motivácia a viera. Ak chcete zostať motivovaný, aby to na každé ráno pred prácou, je potrebné mať dôvod, prečo chce ju. Musíte vidieť ostatní ľudia to robia, a verí, že v priebehu dvoch až troch mesiacov uvidíte rast. Ak nemáte podporný systém, začnete preskočiť dni nosenie, a čoskoro sa stane ďalšia vec, ktorú kúpil a odložiť do skrine.

Z tohto dôvodu odporúčame vám skontrolovať fórum. Potom, čo si objednáte, pozdraviť a zdieľať svoje ciele s nami. Vezmite si svoje merania a pred obrázok, aby vo svojom profile, a začať hľadať iné národy pokrok. Čítať a pýtať sa a začať s manuálnym zväčšenie penisu dnes získať pocit, pre neho. Rastúce váš penis z 5in do 7in vyžaduje osobnú záväzok času a úsilia. Zaviazať teraz, a za 6 mesiacov budete sa pozerať na seba differently- vaša dôvera bude 10x, čím je dnes.

kliknite tu na objednávku SizeGenetics teraz online

94/100 : by 282 users
SizeGenetics Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^