Moja VigRX Plus Przegląd i wyników

Podsumowanie oceny:

mogę w końcu napisać recenzję Podsumowanie po użyciu mój 6 miesięczny zapas VigRX Plus i muszę powiedzieć, że wyniki są niesamowite. Zyskałem więcej niż 1 cal długości penisa, a około 0,7 cala w obwodzie, a teraz uzyskać twarde erekcje. Nie mógłbym być bardziej zadowolony z wyników (moja dziewczyna może być w rzeczywistości jeszcze bardziej szczęśliwy!). Jedynym efektem ubocznym miałam kilka drobnych bóle głowy, ale zniknął ze szklanką wody.

Moje wyniki po 6 miesiącach:

 • Długość penisa: 1,2 cala!
 • Obwód penisa: 0,7 cala!
 • Problem erekcji: Przeminęło!
 • Pragnienie seksualne wzrosła.
 • Bardziej intensywne orgazmy.

Polecam VigRX Plus dla ludzi, którzy potrzebują pomocy w uzyskaniu i utrzymaniu erekcji hard rock i czy potrzebują trochę więcej wielkości na dole. Upewnij się, że kupujesz od autoryzowanego dealera (nie kupić od Amazon lub e-bay są 9 na 10 razy podrobione tabletki).

24 stycznia 2016 – Aktualizacja przegląd po 6 miesiącach:

vigrx_plus

I w końcu znalazłem trochę czasu, aby napisać recenzję po użyciu VigRX Plus na okres 6 miesięcy. I zyskał wiele w okresie 6 miesięcy jak w kategoriach przyrostu penisa i w zakresie wiedzy na temat samego produktu. Prowadzi to do pierwszego pytania, które może chcesz wiedzieć, co to jest i co może zrobić dla mnie?

Czym jest VigRX Plus?

Jest to jeden z najbardziej popularnych tabletek wzmacniających penisa od teraz (2016), pigułki mają już od 2001 roku, ale miał 3 główne aktualizacje w ciągu ostatnich 10 lat. Fakt, że tabletka jest stale ulepszone odgrywa ważną rolę w jego popularności. To udało się wyprzedzić konkurencji i pozostaje jednym z najlepszych tabletek można dostać w swoje ręce.

VigRX Plus korzyści?

 • Zwiększona długość penisa
 • Zwiększony obwód penisa
 • Zwiększony przepływ krwi do penisa
 • silniejsze erekcje
 • Trwalsze erekcje
 • Możliwość dłużej
 • zwiększone libido

Jest to oparte na przeciętnego użytkownika – Niektórzy mogą zobaczyć lepsze wyniki niektóre gorzej.

Czy VigRX Plus działa?

Krótka odpowiedź na to ” TAK ” większość mężczyzn z nich skorzysta. Ale kilka ludzie po prostu nie korzystać z pigułek, ma to coś wspólnego ze sposobem składniki reakcji w naszym organizmie.

Otrzymałem wiele e-maili i komentarzy od ludzi używających go i od tego mam danych szacuje się, że wskaźnik sukcesu wynosi około 90%.

Dobrą wiadomością jest to – zdrowie krawędzi natarcia (producent) oferuje pełną gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli tabletki nie działa na ciebie.

vigrxplusresults

Jak VigRX Plus działa?

Celem większości składników w tabletkach jest zwiększenie przepływu krwi do prącia. Po więcej krwi jest pompowana do penisa szersza i dłuższa robi, ale to tylko tymczasowe wzmocnienie. Jeśli wziąć te tabletki 2 razy dziennie i nadal to robić, że x ilość miesięcy potem, że tymczasowe wzmocnienie zamienia stałego zysku, że można korzystać z resztą swojego życia.

Można (należy) też zrobić ćwiczenia penisa, gdy jesteś w VigRX Plus, które zwiększą zyski i uczynić je na stałe o wiele szybciej.

Program penisa ćwiczenia (Erectionfitness) znajduje się we wszystkich zleceń dostaw 4 lub więcej miesięcy.

Ile należy wziąć?

Należy wziąć dwie tabletki dziennie i zrobić to przez co najmniej 4 miesiące, aby uzyskać pełne korzyści z pigułek. Można wziąć je za mniej niż 4 miesiące, ale może nie tak dużo zyskać.

Można zabrać ze sobą tabletki lub oddzielny czas – Wziąłem jedną rano i jedną na kolację i to działało idealnie dla mnie.

VigRX Plus skutki uboczne

Jedyne działania niepożądane, które zauważyłem niewielki ból głowy kilka razy. Można tego uniknąć poprzez picie pełną szklankę wody za każdym razem, gdy wziąć pigułkę.

Dostawa i inne rzeczy

Ceny VigRX Plus przesyłki:

USA: 1-2-3-4 miesięcy podaż kosztować $ 5,99

USA: 06/05/12 miesięcy podaż pochodzi z bezpłatną wysyłką .

Poza USA: 1-2-3-4-5-6-12 miesięcy podaż kosztować $ 19.99

Szybsza wysyłka jest dostępna dla większej opłaty przewozowej.

Dyskretny dostawy:

Pigułki są wysyłane w brązowym kartonie bez informacji o jaki rodzaj produktu, który jest w środku.

vigrxplus-wysyłka-informacje
Jest to pole, które dostałam moje pigułki. Kupiłam też VigRX Oil jak widać (Przeczytaj moją recenzję VigRX Oil (wkrótce)).

VigRX Plus cena

Tabletki są dostępne w 7 różnych opcji pakietowych. Pierwsze sześć pochodzi z dostaw od 1 do 6 miesięcy, a ostatnia jest w pełni lata.

ceny:

 • Zasilanie 1 miesiąc: $ 76.99 za miesiąc: $ 77
 • Zasilanie 2 miesiąc: $ 143,99 za miesiąc: $ 72
 • Zasilanie 3 miesiąc: $ 205,99 za miesiąc: $ 69
 • Zasilanie 4 miesiąc: $ 267,99 za miesiąc: $ 67
 • Zasilanie 5 miesiąc: $ +329,99 za miesiąc: $ 66
 • Zasilanie 6 miesiąc: $ +384,99 za miesiąc: $ 64
 • Zasilanie 12 Miesiąc: $ +489,99 za miesiąc: $ 41

Erectionfitness Program penisa ćwiczenia są zawarte w miesięcznych pakietów 4-5-6-12 i butelkę Semenax Volume Enhancer jest wliczone w miesiącu pakietów 5-6-12.

VigRX Plus kupon 10% OFF:  VPLUS10

Ten kupon działa tylko przy zamówieniu większych niż $ 250.

Moja osobista opinia o VigRX Plus

Miałem kilka problemów kiedy zacząłem ten test / przegląd ponad 6 miesięcy temu. Nie byłem w stanie uzyskać twardą erekcję i nie może trwać tak długo, a mój penis był zaledwie 5,9 cali (naprawdę nie problem, ale nieco dłużej nie zaszkodzi). Pigułki pomógł mi ze wszystkimi problemami, które miałem i wiele więcej.

Jedyną złą rzeczą muszę powiedzieć jest cena oraz fakt, że trzeba go używać przez 4 pełne miesiące, zanim pojawi się w pełni korzystać z tych tabletek.

Polecam VigRX Plus?

TAK – pigułki uczyniły moje życie seksualne o wiele lepiej i zyskał mi tak duży wzrost poczucia własnej wartości!

4-miesiąc-vigrx-plus-pakietów

Moja podróż i szczegółowe wyniki poniżej! (Original opinia)

Hej chłopaki – Jestem David Hudson! Więc szukasz pewnych  wyników . Zgadnij co – Jesteś we właściwym miejscu Właśnie rozpoczął się w dniu czwartym miesiącu na pigułki. Do tej pory nie było niesamowite, dlatego postanowiłem stworzyć ten blog i fakt, że jest łatwy do śledzenia moich postępów tutaj.

Dlaczego używam VigRX Plus?

Jest to rodzaj ważnym pytaniem, ponieważ robią mnóstwo różnych rzeczy dla Ciebie. Mam pewne problemy z krążeniem krwi kilka lat temu. Uważam, że to trudne do uzyskania i montaż i zachować go na dłużej niż 2 minuty. Nie dlatego, że muszę, ale to nie zaszkodzi, aby uzyskać dodatkowy cal lub dwa na dole. I wtedy rozpoczął badania różnych opcji. Najbardziej naturalnym wyborem będzie Viagra, ale cena Viagry jest absurdalnie wysoka i nie było to dobre rozwiązanie długoterminowe. Skończyło się na ich wyboru po przeczytaniu mnóstwo opinii VigRX Plus. Wygląda na to, że Internet jest pełen penisa wzmocnienie / powiększanie pigułki.

Postanowiłem iść dalej i kupić pełną podaż rok wraz z moim przyjacielem, ponieważ jest to sposób tańszy pr. Pigułka, reszta opcji. To nie ma żadnego sensu, aby po prostu kupić pół roku, kiedy można dostać następne pół roku za jedyne 105 $.

Musiałem czekać 2 łazienki tygodnie przed pigułki przybył, głównie dlatego, że jestem tania ass i zamówił najtańszy wysyłkę który jest również najwolniejszy

I w końcu otrzymał moje pigułki i jestem gotowy na rock and roll!

Moje pomiary wyjściowe i czego mogę się spodziewać

Moje pomiary wyjściowe i problemy:

 • Penis Długość: 5,9 cala
 • Penis Obwód: 5,1 cala
 • Mam problemy z uzyskaniem ciężko.
 • Mam problem z utrzymaniem się ciężko (kiedy w końcu dostać jeden).

A teraz do dobrej części; Czego mogę się spodziewać w następnym pół roku:

 • Dłuższy penis.
 • Grubszego penisa.
 • Żadnych problemów z erekcją.
 • W stanie utrzymać erekcji dłużej.
 • I wiele więcej, że nie muszę, ale będę właściwie cieszyć

Ohh zapomniałbym; przy zakupie pakietu z 4 lub więcej miesięcy dostaw, dostaniesz darmowy program ćwiczeń penisa. Postaram się postępować zgodnie z programem jak najdokładniej, aby dać Ci najbardziej precyzyjne wyniki. Jest to program 120 dni z kilkoma ćwiczeniami.

Dobra chodźmy – Mój pierwszy tydzień!

Ok mam pigułki i gotowy do pracy. Powinieneś wziąć 2 tabletki dziennie; nie mówi nic o tym, kiedy i jak, więc będę po prostu przyjąć jedną rano (lub gdy obudzę) i jeden w porze nocnej. Postaram się różnych sposobów, aby zobaczyć, co działa, a co nie.

Moja dzienna rutyna:

Należy przyjmować jedną tabletkę ze szklanką wody wraz ze śniadaniem.

Ćwiczenia penisa: zrobić rozgrzewkę gdzie owinąć mokrą gorący ręcznik (nie za gorąco, nieco cieplejsze niż temperatura ciała) wokół mojego penisa w ciągu 5 minut. Następnie robię Jelq ćwiczenia przez 10 minut, to sprawia, że o wiele łatwiej zrobić, jeśli użyć dobrego smarowania.

Należy przyjmować jedną tabletkę ze szklanką wody wraz z kolacją.

Wynik po pierwszym tygodniu:

 • Długość penisa: 0,1 cala
 • Obwód penisa: 0,2 cala !!! (po jednym tygodniu!)
 • Problem erekcji: To była najlepsza część; problem nadal istnieje, ale jest coraz lepszy. I był w stanie utrzymać go w dobrym czasie (I używany tylko raz w ciągu tygodnia).

Moje myśli po pierwszym tygodniu: Pierwszy tydzień był dobry, mój problem erekcji ma zdobyć o wiele lepiej i już nie zapomnieć mój obwód penisa wzrosła o 0,2 cala i długości 0,1 cala po jednym tygodniu. Ćwiczenia penis był trochę problem; trudno było zrobić w ciągu kilku pierwszych dni, ale zrobiło się o wiele łatwiejsze gdy próbowałem go kilka razy.

12-miesiąc-vigrx-plus-pakietów

kliknij tutaj aby zamówić VigRX Plus z oficjalnej strony »

55/100 : by 165 users
Vigrx Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^