Muž Extra – potřebuji posílení mužské pilulky?

“Pan. X “byl cítí v depresi v poslední době.

Důvod?

Jeho neschopnost plnit očekávání jeho manželky v posteli. Pocit trochu nízko, šel k baru, a dostal se do opilecké rozhovoru s úplně cizí. Cizinec mu řekl o způsob, jak získat zpět svou sexuální zdatnost. Některé dva měsíce později, cizinec a Mr. X opět setkají ve stejném baru. Ale tentokrát sexuální výkonnost Mr. X se výrazně zlepšila a nemohl poděkovat cizince dost.

Nejedná se o smyšlený příběh, který jsem vám právě vyprávěl. Je pravda, a ve skutečnosti poměrně nová. Jak to mám vědět? Vzhledem k tomu, že cizinec byl já .

Bez legrace.

male-extra-pngChcete-li být upřímný, jsem nevěděl, v té době, že můj návrh byl vlastně bude pracovat pro pana X, nebo ne. Léky jsem mu řekl o – pilulky s názvem Muž Extra – byl poměrně nová na trhu, pak (to ještě je) a já jsem se naučil svůj název jen jeden den před sebe. Teď vím, že to nebylo velmi profesionální způsob, jak navrhnout vylepšení penis pilulky na někoho, když jsem nevěděl nic o tom, ale hej, byli jsme oba opilí v té době. Naštěstí dost pro pana X, Male Extra pracoval.

Zajímavá anekdota stranou, incident dostal jsem zvědavý Muž Extra potenciál a já se rozhodl udělat podrobnou analýzu o totéž. Všechny mé poznatky z výzkumu byly uvedeny níže, tím nejlepším způsobem jsem mohl přijít s. Takže, pokud jste hledali nějaké pevné, objektivní informace / revize Muž Extra, jste na správné stránce.

Muž Extra: Přehled

Muž Extra je mužský sexuální zdraví doplněk, který obsahuje jedinečnou kombinaci složek, které pomáhají mužům dosažení těchto cílů:

 • Větší, tvrdší erekce,
 • Zlepšil sexuální výdrž
 • Vylepšené libido

Unikátní věc, o Male Extra je, že využívá naprosto přírodní ingredience, a tak zajišťuje nejsou tam žádné škodlivé vedlejší účinky u lidí, kteří jej používali, když se používá podle pokynů.

Co je uvnitř?

male-extra-přísady1.)   Granátové jablko – Jo. Kdo věděl, že nádherné granátové jablko také dělá divy pro dosažení plné erekce! Muž Extra používá granátového jablka extrakt (40% Ellagic kyselina) jako jeden ze dvou hlavních složek ve svém vzorci. Ellagic Acid granátového jablka byl používán po staletí jako přírodní Viagra, neboť zvyšuje přívod krve do penisu a tak pomáhá při erekci. Samec Extra pilulky obsahují masivní 500 mg čistého granátového jablka kyselina ellagová tobolce – jedna z nejvyšších koncentrací zjištěných na trhu.

2.) Niacin – Další významnou složkou Male Extra prášky. Pomáhá při zachování sliznice a snižuje únavu a únavu v těle. Spolu s granátového jablka Ellagic, niacin pomáhá zvýšit sexuální apetit, stejně jako zlepšení vytrvalosti v člověku.

3) L-arginin – Každá tableta obsahuje 600 mg L-argininu, aminokyseliny zodpovědné za produkci oxidu dusnatého v lidském těle. Je dobře známo, že přítomnost oxidu dusnatého zajišťuje zvýšený průtok krve do penisu, což vede k déle a erekce.

4) MSM – methyl-methansulfonyl- nebo MSM přispívá ke zlepšení zdraví penisu. Případné nedostatky strojně odděleného masa ve penisu buněk může vést ke slabému nebo tuhé penisu, čímž se ruší, že dosažení běžné a plné erekce.

5) Kreatin – Je to přirozeně se vyskytující v lidském těle, která pomáhá s svalové kontrakce a expanze. To zase zajišťuje, že vysoká ATP (tělo energie) hladina je udržována po celém těle.

6) Cordyceps – druh houby, který zakládá velké množství zmínky ve starověkých čínských lékařských časopisech. Cordyceps mají vlastnosti proti stárnutí a pro-života, které pomáhají zvýšit hladinu sexuální energie a touhy u mužů.

7) Zinek – Jedna tobolka obsahuje 45 mg zinku, které zlepšuje zdraví spermií a chrání spermie z cizích infekcí nebo volnými radikály. Zinek také hraje klíčovou roli v produkci testosteronu.

klikněte zde objednat MaleExtra ™ on-line s kupónem

Jak efektivní je muž Extra?

male-extra-niacin-boosterPečlivé sledování poprvé uživatelům Muž Extra ukázala, že po nadále možné používat antikoncepční pilulky pro 3-6 měsíců, muži zaregistrovat což představuje nárůst o zhruba 2,6 palce v průměru. Nicméně tvůrci zdůraznit skutečnost, že výsledky jsou vázány na liší od člověka k člověku, protože jsou závislé na řadě faktorů. To také bylo navrhl, že zdravý životní styl a strava je nesmírně důležité při použití Male Extra.

Důvodem je, že se jedná pouze o “doplněk”, a ne nějaký zázračný lék, který bude váš balíček rostou jako je to na steroidech. Tak, po přísném režimu podle doporučení tvůrců Muž Extra, je stejně důležité pro dosažení požadovaných výsledků.

Pointa je, že pomocí Male Extra “znamená” pomoci váš penis roste, ale ještě důležitější je, podle mého názoru, to vám pomůže zvýšit vaši sexuální výdrž i libido. Oba z nich jsou nejzákladnější požadavky na úžasný sexuální zkušenosti.

Kup teď »

Srovnání s konkurencí

Samci navíc odlišuje od jiných podobných produktů na trhu k dispozici ve dvou ohledech:

 1. Pomáhá produkovat oxidu dusnatého v těle, což je rozhodujícím faktorem pro dosažení pevné erekce a jeho udržení na dlouhou dobu.
 2. Obsahuje dvojitou dávku základních ingrediencí: L-Arginin, granátové jablko Ellagic 40 a niacinu.

Tyto dva faktory jsou hlavním důvodem pro superlativního výkon Male Extra než u jeho konkurentů. Složky, které byly začleněny do pilulky jsou výsledkem více než 15 let klinického výzkumu a zkušeností společnosti prodávat inovativní produkty pro zdraví.

Možné vedlejší účinky

Ačkoli tam byly žádné registrované případy jakýchkoli škodlivých vedlejších účinků u uživatelů Muž Extra tak daleko, že přítomnost vysoké koncentrace hlavních složek (jsou dvojité průmyslový standard) nemá způsobit určité problémy. Vývojáři trval na tom, že podíl složek (Pomegranate Ellagic & L-arginin), zahrnutých do pilulky odpovídají velmi bezpečné optimální úrovni. Nicméně bych doporučil každému, aby trvat určitou opatrnost během prvních několika dnech používání pilulky. Pokud se zaregistrujete nějaké nežádoucí vedlejší účinky (bolest žaludku, nevolnost jsou časté onemocnění v takových případech), měli byste přestat používat.

To nás přivádí k shrnutí pro a proti seznamu pro mužskou Extra doplňky. Uvidíme, jak to jízdné!

Klady:

 • Neobsahuje žádné silné chemikálie nebo léky
 • zcela přirozené
 • Žádné škodlivé vedlejší účinky registrován
 • Nabízí komplexní přístup ke zlepšení sexuální výkonnosti
 • Snadné použití (pouze jednu pilulku denně, i když jsou v ideálním případě zapotřebí, aby se jim ve stanovenou dobu během dne dostat své tělo do rytmu)
 • velmi cenově
 • Velkou hodnotu za peníze
 • 60-denní 100% záruka vrácení peněz, pokud výsledky nejsou uspokojivé

Nevýhody:

 • Výsledky se liší pro každý muže, v závislosti na různých faktorech, jako je věk, historie chronických onemocnění, jako je diabetes, fyziologie, atd
 • Dostupné pouze na oficiálních internetových stránkách.

MaleExtra Slevové nabídky

MaleExtra SLEVA Nabídky Nejlepší cena Koupit online
1 láhev (1 měsíc napájení) $ 64,95 Kup teď »
2 láhve (2 měsíce Supply) $ 129,90 Kup teď »
3 Láhve (3 měsíce Supply) (+ 1 měsíc Supply zdarma ) $ 197,95 Kup teď »
4 láhve (4 měsíce Supply) (+ 2 Měsíc Supply zdarma ) $ 249,90 Kup teď »

 

Závěrečné myšlenky

Svět penisu vylepšení produktů je plná s drogami a léky všeho druhu. Ne všechny z nich dokázat být úspěšný, nebo dokonce dobrý na poskytování co slibují. V takovém náročném scénáři Muž Extra již získal docela reputaci pro sebe v poměrně krátkém čase. Existuje konkrétní USP na pilulku – žádná jiná pilulka se zaměřuje na dusnatého, který je jedním z nejdůležitějších faktorů při zlepšování penis zdraví. Ale vzhledem k tomu, že je stále poměrně nový, kompletní vyhodnocení 360 stupňů výrobku je stále v pracích.

Musím říci, i když, časné zprávy byly velmi slibné a pak, můj přítel, Mr. X svědectví je také třeba zvážit. Něco vám řeknu. Vzhledem k tomu, že tvůrci jsou také nabízet 60-ti denní záruku plnou náhradu, nevidím žádnou škodu při poskytování Muž Extra zkusit. Objednat to teď, to vyzkoušet po dobu jednoho měsíce. V nejlepším případě, stojíte získat zvýšený zájem o sex v tak krátké době trvání a pár centimetrů nejméně. V nejhorším případě, budete muset vzít potíže vyžadovat zaslání produktu zpět na vrácení peněz. Jako vždy však volba se stane vaším majetkem.

klikněte zde objednat MaleExtra ™ on-line s kupónem

66/100 : by 198 users
MaleExtra Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^