Nexus Man-2-Woman Feromoonid: parim Feromoonid parfüüm meestele

Nexus-Feromoonid-ProductKas armastus keetnud meelitada vastassoost? Kas poisid on serv meelitada naiste armastuse lõhn? Need küsimused esitati katse sugu feromoonid toote nimega Nexus Feromoonid. Tõepoolest, see on näidanud, et Nexus Feromoonid aitab poisid meelitada naisi, kandes selle saladuse lõhn. Mehed näinud paranemist, kuidas naised läheneda, suhelda, flirt ja vastata mehe edusammud. Uuringu aruanne näitas kaht bioloogilist kaksikud sotsiaalselt suhelda vastassoost. Nad olid keskmiselt vaadates poisid, kes ei kasuta mingeid erilisi pikap kunstnik mänge. Uuring näitas, et kahe seljas feromooni lõhnaõli oli peaaegu kaks korda rohkem vastuseid kui twin, kes ei kanna seda! Seks feromooni lõhnaõli peaaegu kahekordistunud naiste vastuse ja atraktiivsus. Lisa armastuse lõhn mõne pikap kunstnik liigub ja numbrid liigub teie kasuks kiire meelitada rohkem naisi, flirt neid ja viia rohkem rahuldust armuelu.

Mis on Nexus Feromoonid?

Niisiis, milline on seos Feromoonid? On selge, lõhnatu spray, mõeldud ainult meestele parandada, kuidas atraktiivne neid naisi mitte-teadlik tasandil. Sa ei pruugi olla teadlik Nexus Feromoonid Suurbritannias, nähes, kui see toode on välja töötatud Ameerikas. Kuid toome selle toote teile nähes, kui see on olnud edukas siin ja me tahaksime anda teile võimaluse seda ära kasutada.

Nexus Man-2-Woman koondab seitsme inimese sugu feromoonid ühendid, nagu androstenoon ja epiandrosteroon. Need on teada, et lõhn nagu atraktiivne omadused nagu tervislikkuse ja mehelikkus naise alateadvus, mis võib põhjustada neile tunne mugavam samuti rohkem huvitatud poole.

Nexus Feromoonid ™ on välja töötatud koos ulatusliku viite üle 12 aasta väärt teaduslike uuringute valdkonnas inimese sugu feromoonid.

Nexus Feromoonid on patenteeritud segu 7 inimese feromoon ühendid, mis sisaldavad:

 • Androstenone : signaalid domineerimine; meelitab potentsiaalseid semud.
 • Alfa-androstenol : indutseerib mugavuse tundeid ja atraktiivsus.
 • Androsterone : suhtleb mehelikkust; meeleolu tõstvat mõju naistele.
 • Epiandrosterone : võib suhelda nooruslikkus.
 • Beta-androstenol rakendusala: “jäämurdja feromooni”
 • Androstedienone : suurendab seksuaalset reageerimisvõime; kutsub esile tundeid hooliv
 • Androstanone : võimas, mehelik mõju

kliki siia, et tellida Nexus Feromoonid

Kuidas see töötab

Feromoonid sekreteeritakse apocrine näärmed, mis asuvad kuti, suguelundite piirkonnas ja naba. Ja mitmed uuringud on näidanud, et need näärmed vabastada selge vedelik, mis suhtleb teavet teistele oma identiteeti, reproduktiivse riigi ja psüühiline seisund.

Me “lõhn” üksteise sugu feromoonid kasutades meie haistmis- süsteemi, mis on jätk meie limbilise süsteemi – Vana osa meie aju, mis tegeleb instinktiivne reaktsioon (hirm, agressiivsus, paaritumine) ja emotsioonid.

Millist teavet me saata ja vastu võtta via feromoonid?

feromoonid-vastus-diagramm

Noh, katse teha kasutades higine t-särgid näitas, et saame kindlaks oma lõhna kui ka lõhn lähisugulased. Plus, teine ​​uuring näitas, et naised on tüüpiliselt rohkem külgetõmmet mehed, kes ei jaga sarnane geenijärjestus.

Näitan, et me oleme geneetiliselt programmeeritud olla huvitatud inimesi me ei ole seotud ka.

Plus, kaudu neid teste, näidati, et feromoonid suhelda, kas me kurb, neutraalne või seksuaalselt tekitanud.

Aga mis oli eriti huvitav on see, et need uuringud tõestasid, et naised on märksa vastuvõtlikumad feromoonid kui mehed, haistmine kontsentratsioonides, mis on 1000 korda madalam kui meestel. Teooria on ajalooliselt naised on alati olnud rohkem kaotada valides oma seksuaalpartnerist, et nad loonud tihenenud lõhnataju.

Kuid mitte ainult teha naistel on suurem tundlikkus sugu feromoonid … see on ka suur mõju nende meeleolu ja vaimne seisund, mis aitab neil lõõgastuda ümber mehed ja tunda äratanud.

Nexus Feromoonid

Nexus-Feromoonid-BottleKujutage Endless ilusad naised Järsku lähenemas teie!

 • Ühendab 7 inimese sugu feromoonid
 • Kandke seda nagu Kölni meelitada naiste
 • Käivitajad seksuaalsete reaktsioonide abil “Instinct”
 • Naised on koostatud Sa
 • Proovi seda riskivaba 60 päeva

Telli nüüd

kliendi iseloomustused

Võtame aega, et lugeda iga Nexus Feromoonid läbivaatamise postitati see leht, et saada aimu sellest, kuidas me teeme ja kas on midagi, mida me saame teha, et parandada meie teenust teile. Nagu ka see, need iseloomustused saab näidata oma uusi kliente, kuidas seda toodet juba aitab teil suurendada oma seksuaalelu.

Pange tähele, et kommentaare jäänud kliente siin vaateid, et üksikud ja need ei pruugi jagavad sellel veebilehel. Selle tulemusena me ei saa vastutada ühegi avaldused siin selle toote kohta, või kuidas seda kasutada.

Aitas panna sädeme tagasi mu! Mul ei ole midagi ütlen teile, et ta ei tundu, et hoida oma käed mulle nüüd – Alexander

Ma pean ütlema, et Nexus Feromoonid on kallid, kuid ma ei saa väita tulemustega. Tundub, tõmban ilma jätma öö läbi nüüd. Madalam hind ja see oleks ideaalne toode. – Brandon S

Hea klienditeeninduse, mees Rääkisin tõesti teadis oma kraami toote kohta, mis andis mulle julgust osta. See on suurepärane toode liiga, sest ma olen olnud võttes palju vestlusi naisi kui ma olen, et nad tegelikult algas – Aaron

Kuidas seda kasutada?

Lihtsalt spray impulsi punktid kaelal ja rinnal Nexus Feromoonid (kui kohaldatakse mis tahes Cologne) ja siis vaadata, sest naised reageerivad positiivsemalt teile oma kehakeelt, side ja ettemaksed. Umbes 1-3 pihustid annab tulemusi kestab umbes 8-10 tundi.

Kas kaasas garantii?

Jah … Me uhkelt seisma jäänud Nexus Feromoonid ™ terviklik RISKIVABA 60-Day moneyback garantii. See tähendab, teil on täielik 60 päeva proovida Nexus Feromoonid … kasutada kogu pudelit, kui valid. Kui te ei märka selge paranemine, kuidas naised läheneda, suhelda, flirt ja vastata oma edusamme, siis nõuame sa meiega täielik tagastamine makstud raha miinus laevandus ja käitlemise kohta. Nii lihtne see ongi. Kas toode töötab teie jaoks – või me tagasi oma raha.

osta-Nexus

67/100 : by 201 users
Nexus Pheromones Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^