Penomet משאבה בחינה מעמיקה – משאבת Penomet למכירה

לפני שהגעתי לאתר זה כנראה קראת סקירת מאתרים שונים בפורום אבל עדיין יש לך ספקות לגבי זה משאבות פין ורוצה לדעת אם זה שווה את ההשקעה.

החדשות הטובות הוא בשבילך היא שאתה סוף סוף להגיע למקום הנכון, כי באתר זה אני הולך לחלוק את החוויה האישית שלי באמצעות משאבת פין Penomet אשר מסוגל שידעו איך זה עובד עבורי ועבור בסוף בסקירה זו תוכל מסוגל לעשות החלטת הקנייה הסופית שלך לגבי משאבת הפין הזה.

אוקי, בואו נתחיל …

Penomet סקירה: מה בדיוק הוא Penomet?

Penomet1-300x196

זהו מכשיר פין משאבת סיוע מים כי הוא מוכח ויעילה כדי להגדיל את גודל הפין באופן טבעי. הטכניקה שעושה Penomet שונה מכל משאבות פין אחרות היא הטכנולוגיה על בסיס מים. Penomet פין השאיבה מעוצבת בצורה כזאת, כי זה עובד עם מים, כמו גם אוויר. מטעמי בטיחות ונוחות, הרבה אנשים היצרן ממליץ להשתמש בו עם מים.

טכניקה נוספת שעושה Penomet שונה מכל משאבות פין אחרות היא קרסוליות שונות שיכול ניתן לצרף בבסיס. כאשר אתה מזמין חבילת הרגיל שלך תקבל 2 קרסוליות שונות שאינן 60 חיל וכוח 65 ואתה צריך לרכוש קרסוליות אחרות בנפרד. בחבילה פרימיום ואתה תקבל את כל 5 קרסוליות כי הם: חיל 60 – סגול, 65 חיל – כחול, 70 חיל – שחור, חיל 75 – גרג וכוח 80 – אדום.

איזה חבילה להזמין?

ישנם 3 חבילות שונות: רגיל, במיוחד, ו- Premium. ההבדל העיקרי הוא איך קרסוליות רבות (משאבות) של עוצמות שונות כלולות.

  • המהדורה הרגילה מגיעה רק עם 1 מוק.
  • המהדורה במיוחד מגיעה עם 3 קרסוליות.
  • מהדורת Premium מגיעה עם 5 כוחות מוק שונים.

עוד קרסוליות לתת לך יותר שליטה וכוח על עוצמת המים נשאבים לתוך הצינור.

יתרונות משאבת Penomet

הנה כמה יתרונות תקבלו עם זה “משאבת מי סיוע הפין”

  • גידול קבוע בגודל הפין
  • זקפות חזקות ומין סיפוק נוסף
  • תוצאות נראות לעין כבר ב -15 דקות בלבד של שימוש
  • מבחינה מדעית מוכחת להגדיל את גודל הפין
  • שפר פין עקמומיות
  • אחריות ערבות בחי כסף בחזרה מדהימה של כל החלקים

לחץ כאן כדי להזמין Penomet מהאתר הרשמי

איך זה עובד?

Penomet-קרסוליות

פין מכיל שלושה תאים שבו שני הם תאים גדולים ממוקמים בחלק העליון של פין אחד הוא חדר קטן הנמצא תחת הפין שממנו אתה להשתין שפיכה. כאשר אתה מקבל זקפת שני אלה תאיים להגדיל ולהתחיל צוברים דם. ככל דם שני החדרים האלה יכולים להחזיק את הזקפה הפין חזקה ככל שאתה תקבל.

החדשות הטובות הן בשבילך הוא שאתה יכול להגדיל את כלי הדם הללו הסבה להם להחזיק יותר דם בעזרת Penomet. הטכניקה העיקרית שעושה משאבת סיוע מי פין זה שונה מכל משאבות ואקום האוויר קונבנציונליות אחרות היא את טכניקת איזון המים מפעיל לחצו על כל התחומים של פין כדי לעשות את זה יותר, חזק יותר מרגע לרגע.

משאבות אוויר קונבנציונליות רבות אחרות פשוט להתמקד לדחוס ולהרחיב אוויר ללא הגדלת פין לא פחות מכך באזורים מסוימים להגדיל אבל אחרים לא. בניגוד קרסוליות קבועות אחרות, Penomet מגיע בעיצוב ייחודי המאפשר לך להפעיל לחץ לשליטת הפין שלך. עם הקרסוליות האלה אתה יכול לשלוט על הלחץ ולמנוע גרימת כאב יותר מדי.

החוויה האישית שלי:

אני כנה לחלוטין איתך, ובגלל זה אני הולך לכלול החוויה האישית שלי בסקירה Penomet זה.

רכשתי Penomet חבילת פרימיום עם כל 5 קרסוליות איפשהו באמצע של אוקטובר 2013 בתוך חמישה ימים זה מגיע לתוך כתובת הדואר האלקטרוני שלי. באמת מדברים, זה לא משאבת הפין הראשונה שאני לרכוש. אי שם לפני 10 שנים רכשתי משאבת הפין הראשונה שלי ומאז אני לרכוש משאבות שונות. באופן בסיסי אני מחבב באמצעות משאבות פין בשילוב עם תרגילי פין.

במפגש הראשון שלי עם מכשיר Penomet, חשבתי להשתמש בכל חמש קרסוליות מכוח 60 (סגולים) לכפות 80 (אדום) אבל אני לא יכול להשיג העברתי לכפות 70 (שחור). אני באמת התרשמתי עם לחץ ואקום הקרסוליות מתייחסות הפין שלי והייתה גם לא טיפה אחת של מים דלפו משאבה זו. גם חיל 60 (סגול) לא לאבד את כל טיפה אחת של מים.

דבר נוסף שהרשים אותי באמת היה סכום של מים חמים יישארו ללא שינוי למרות הפגישה שלי. המים מחוממים ב משאבת מים חזק-אוויר חזק וזה מאפשר מחזור תקין של הדם להפוך את הפין חזק וארוך יותר. העיצוב הוא כמו זה שנוצר באופן אישי עבור הפין שלי והפין שלי הגיב היטב כל אם הפגישה.

סקירה Penomet - אל תקנו לפני שתקראו זה: Penomet טיפול כירורגי שאינו עבור מחלת פיירוני

הנקודה השלילית היחיד שמצאתי Penomet הייתה …

הקצה הפנימי הוא מאוד חד ותוך 5 דקות אני מתחיל להרגיש את כאב ואי נוחות. אני אפילו לא יכול לנהל ללבוש 60 חיל (סגול) עבור יותר מ 5 דקות. אחרי הפגישה הראשונה שלי (שהיה ממוצע) אני לוקח קצת זמן מתוך נחת שאיבה להתחיל לגלוש באתרי פורום התרופה שלה.

אחד החברים שלי באינטרנט אמר לי להשתמש תער גילוח עבור זמירה לקצה הפנימי ליצור רדיוס 0.125. לאחר החלת הטכניקה שלו WOW !! אני יכול ללבוש כל קרסוליות אלה למשך זמן ארוך יותר מ -5 דקות מבלי לגרום כאב או אי נוחות.

עבור כל אותם אנשים אשר רוצים להגדיל את גודל הפין שלהם באופן טבעי אני ממליץ להם כדי לחתוך את השוליים פנימה בכל מקרה אם אתה מרגיש כאב או אי נוחות.

זה יעבוד בשבילך?

אני די בטוח שאתה קורא ביקורת Penomet זה כי אתה רוצה לדעת אם זה עובד עבור כל אדם. ובכן, ישנן בדיקות רבות נעשו במכשיר הזה הוא הוכיח כי זה בטח לעבוד עבור כל אדם החלים בו עוסק בחשיבותה במדריך שמוצע בהתקן זה.

חלק מהאנשים מקבלים תוצאות משאבת הפין הזה בפגישה הראשונה 15 הדקות שלהם וכמה להתנקם מהר יותר מזה. באמת התוצאה תלויה במספר גורמים וזה קשה להחליט כמה זמן ייקח לך להשיג תוצאות אבל דבר אחד בטוח וזה 365 ימים כסף בחזרה להבטיח. יצרן של משאבת הפין הזה יש אמון מלא במוצר שלו ולכן מציעים מבטיח 365 ימים הכסף בחזרה ללא כללים נוקשים.

פסק דין סופי:

בסופו של דבר ביקורת Penomet שלי אני יכול לומר אם אתה רציני לגבי הגדלת פין ומוכן לשלב את זה עם תרגילים אז אני ממליץ לך משאבת פין זה ללא כל היסוס. אל תשכח שאתה תקבל 365 ימים עצום ערבות הכסף בחזרה לנסות את המנגנון הזה ללא כל סיכון. עכשיו, אם אתה באמת רוצה להשיג יותר, עבה ורחב פין ולאחר מכן לרכוש Penomet חבילת פרימיום בלבד 297 $.

לחץ כאן כדי להזמין Penomet מהאתר הרשמי

73/100 : by 78 users
Penomet Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^