Penomet Pārskatīšana un Personal Test – Top Rated Penis Pump / Extender

penomet-meitenes-dreams

Penomet pārskats

Penomet1-300x196

Penomet ir top rated un visplašāk pazīstams penis sūknis. Kas ir īpašs par Penomet ir tas, ka tā piedāvā ūdens palīdz sūknis ar inovatīvu maināmu gaiter sistēmā. Gaiter sistēma ļauj droši, pakāpeniski un ērti palielināt spiedienu, lai palielinātu izmēru jūsu vīrišķība.

Ar tikai 15 minūšu lietošanas, “tā ir spēja palielināt izmēru tiem dzimumlocekļa līdz pat 3 collas garš un 30% apkārtmēru.”

Penomet var izmantot jebkur, ieskaitot dušas vannu, jo AquaPressure sistēma nodrošina vakuuma maksimālu veiktspēju, neatkarīgi no tā, kā jūs izmantojat Penomet.

Penomet ir hydropump paplašinātājs bez kustīgām daļām, kas ir viegls, ērts un paredzēts izmantot ar dušu, vannu vai gaisu. Pamatojoties uz mana pieredze pārskatot šo produktu, tas ir ne visiem. Jo lielāks cilindru nozīmē, ka mazāki vīrieši nevar atrast šo ērti vai efektīvi. Viņi arī nepiedāvā neliela izmēra.

Penomet sūknis ir paredzēts minimālu saspiešanas spēku, kas sasniedz vislielāko paplašināšanos un izaugsmi. Tas ir ūdens bāzes sūknis, un jo vairāk ūdens, kas ir spiests caur vairāk jūsu dzimumloceklis pieaugs. Tas rada lielāku hidro spēka vakuuma sūkni, un jo vairāk jūs izmantojat Penomet lielākiem jūsu kuģi kļūs izraisa asins piepildīt audus un palielināt jūsu dzimumlocekļa. Sūknis tagad nāk dažādās krāsās.

Penomet apskats: Personal Test

Mēs esam pārbaudījuši Penomet pamatīgi un sekoja savus vingrinājumus katru dienu. Ierīce ir lieliski, ja jūs paredzat “kļūst laimīgs” ar meiteni. Vienkārši hook up ierīci, pirms viņa nāk pāri, kā arī tā 15 minūtes un atraisīt savu spēku uz viņas otrais viņa soļus pa durvīm!

Jūs noteikti pamanījuši atšķirību jūsu loceklim nekavējoties. Kad pirmo reizi to izmēģinātu, tā diezgan šokējoši, lai redzētu, cik liels tas faktiski izpaužas. Bet izmantojot mūsu plašo testēšanu, tur bija ļoti maz pazīmes pastāvīgas ilgtermiņa izmaiņas.

Šis produkts ir lielisks pagaidu vīrišķību palielināt, tas tiešām sniedz kļūst lielāki par 30% tikai dažas minūtes. Tās diezgan pārsteidzošs, ja jūs staigāt ar savu milzu vīrišķību un redzēt skatīties uz viņas acis!

klikšķiniet šeit, lai nopirkt Penomet no oficiālā vietne ar kuponu

Penomet Premium

Ir trīs dažādi iepakojumi piedāvā: Premium, Extra, un Standard. Premium paketes nāk ar 5 dažādiem medicīnas pakāpes silikona getras, kas kontrolē ūdens tiek sūknēts caur spēku. Tas arī nāk ar izmantot rutīnas, kas jums vajadzētu sekot, lai palielinātu savu rezultātu. Iekļaušana ir ieteikums lietot dažāda stipruma getras dažādās dienās. The 5th gaiter iekļauti ir viņu spēcīgākais spiesti viens un tas ir iekļauts tikai šajā paketē. Jums noteikti vajadzētu strādāt savu ceļu līdz šim līmenim.

Iekļaušana ar 5 getras ir piemaksa smērvielu, ja jūs nolemjat izmantot sūkni ārpus dušā. Šī pakete ir visdārgākais, tomēr rezultāti ir tūlītēja un var ilgt jums līdz 8 stundām. Tas nozīmē, ka pirms jums ir kāds nāk pār to var izmantot apmēram 15-20 minūtes, un ir rezultāti pēdējā ilgi pēc tie atstāj. Ir viena gada apmierinātība un 50% off galā par jebkādiem turpmākiem pirkumiem.

Visbeidzot, ar piemaksu paketi nāk piekļuvi MyPenomet, kas Biedri vienīgais forums, kas ļauj runāt ar citiem klientiem.

Penomet Extra un Standard

Papildu paketē ietilpst trīs getras un 2 gadu garantija. Standarta pakete ietver tikai vienu gaiter un 1 gadu garantija. Jūs būtībā tikai maksājot par papildu getras līdz priekšā, jo tie piedāvā to pašu pakalpojumu ikvienam, kurš iegādājies kādu no to iepakojumiem. Par getras ir tas, kas padara šo sūkni tik neticami. Tie ir noņemams un uzlabojami tāpēc jums nav nepieciešams iegādāties jaunu, lielāku sūkni atkal.

Specifikācijas un kā izmantot

Penomet-Getras

Penomet ir šādas specifikācijas:

  • Unit diametrs ir 2,46 collas
  • Max apkārtmērs / apkārtmērs ir 7.67 collas
  • Unit augstums nesaspiesti ir 10.62 collas
  • Max penis garums ir 9 collas, kad pilnīgi saspiesti
  • Getras ir Medical Grade Silikona
  • Caurule ir Polycarbon Plastic

Penomet bija paredzēti, lai tiktu izmantoti ar dušu vai vannu, jo tā ir uz ūdens bāzes sūknis. Pirmkārt, ieplūst cilindrā ar siltu ūdeni. Tad novietojiet uz jūsu dzimumlocekļa un nospiediet bāzi ierīces uz jūsu iegurņa kaulu, lai izveidotu sūknēšanu. Liekais ūdens nāk ārā un silīcija gaiter tur sūkni pret savu ķermeni, pat ja jums nav turiet to.

Mana pieredze Izmantojot Penomet

penomet-pirms-un-pēc-300x207

Pirmo reizi es izmantoja Penomet bija vannā, bet tagad es to izmantot dušā, jo tas ir vienīgais ūdens bāzes sūkni, ko var izmantot stāvot. Kaut arī jums būs nepieciešams izmantot lielāku sūkšanas spēku gaiter to darīt. Arī tad, ja jums ir maz, lai nav kaunuma apmatojuma, ierīce nevar paslīdēt vai noplūdes. Ja jums ir daudz matu, apdares to pirms izmantojot pretējā gadījumā tas būs noplūdes un būs mazāk efektīva suctioning. Sūknis ir spēcīga, un jau pēc 15-20 minūšu lietošanas es redzu manāma atšķirība garumu un apkārtmēru, kad es esmu ļengans. Protams, šie rezultāti nenāca jau pēc vienas lietošanas. Pagāja dažas dienas pirms es varētu redzēt neko. Kopumā, tas nāk ar lielu naudu atpakaļ garantiju, tāpēc es neredzu nekādu iemeslu, lai to izmēģinātu.

klikšķiniet šeit, lai nopirkt Penomet no oficiālā vietne ar kuponu

Ir rezultāti Permanent?

Lielākā daļa dzimumlocekļa sūkņi negarantē rezultātus, bet Penomet dara. Ar regulāru lietošanu un siltiem ups un atdzesē Downs, jūs varat redzēt pozitīvus un pastāvīgus rezultātus. Kā jau iepriekš minēju, tūlītējus rezultātus var redzēt gan tie neilgst nekā dažas stundas. Regulāra lietošana radīs ilgtermiņa rezultātiem, un Penomet saka jūs redzēsiet garuma pieaugumu par 1-3 collas un 30% palielināt apkārtmēru jau pēc trīs mēnešiem. Es jūtos tā, it kā mani rezultāti parādīja garums ir pārvērtētas un apkārtmērs ir nepietiekami novērtēts.

Penomet Price & kur to iegādāties

Tas ir produkts, kas var ierasties trīs iepakojumos, ar pirmo pagaidām Penomet standartam, kas maksā 127 $ / £ 79 .

Lai izmantotu turpmāku getras, un, iespējams, palielināt savu izmēru vēl vairāk, Penomet Extra un Penomet Premium jāapsver.

Tie mazumtirdzniecības pie $ 197 / £ 127 un $ 297 / £ 197 , attiecīgi, kas noteikti ir maza cena, kas jāmaksā par šo pievienoto pašapziņu guļamistabā, ņemot vērā pricey alternatīvas, protams.

Penomet atsauksmju kopsavilkums

Jebkurš “vingrinājums” atklājums šajā penis uzlabošanas jomā ir interesanti, bet izmantot ūdens padara Penomet īpaši iespaidīgs. Salīdzinājumā ar konkurējošiem produktiem, šis noteikti ir viens no ērtāku tiem tirgū, un, jo tas piedāvā gan īstermiņa un ilgtermiņa izmēra peļņu, tas ir kaut kas, ka mēs ejam, lai pamatīgi ieteikt tirgū.

klikšķiniet šeit, lai nopirkt Penomet no oficiālā vietne ar kuponu

99/100 : by 53 users
Penomet Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^