Penomet peenis pumba – Enne ja pärast Review

penomet-tüdrukud-unistusi

Me tegelikult ei läbivaatamise kohta vee baasil pump (Bathmate) suurendamiseks liikme igal mehed siis leidsime selle Penomet kus see võib olla tõhus  meetod, kuna tarbijad märkimist .

Nii on see Penomet pumbata parem kui Bathmate? See läbivaatamine peaks selgitama, millest üks on parem, sest nad mõlemad on Edetabel maailma peenise vee-pump.

Mis on Penomet ?

Penomet1-300x196

Viimasel ajal on viimastel aastatel teadlased välja töötanud Penomet vee-pump olema  ohutum kui teised pump meetodeid ja see peaks olema rohkem efektiivne ka mis ” suruõhuga ” pumbad võib olla ohtlik, kui panna liiga palju rõhku peale peenise kojad.

Vastavalt toote etiketil, nad soodustavad et see peenise pump on unikaalne meetod , kus see ” väga tõhus ” süsteem suurendamiseks peenise suurus, lisades kuni 3 “täis tolli pikk ja 30% ümbermõõt.

Nad ei maininud, et Penomet pump on mugav ja 100% ohutu. Samuti öeldi mulle, et see toode on tuhandeid tagasiside tõeline  klientide kasutajad , kes sai tulemusi nii Hoidke lugemine, et teada saada nende kasum .

Vastavalt Penomet ametlikul kodulehel, see meetod pump ” tagatud rohkem kui 2 aastat reaalse elu testimise ” ja nad tegelikult pakutud näitavad sertifikaadid mitmed organisatsioonid , kes on testinud kvaliteediga toote.

Tootja ( UPL DISTRIBUTION, LLC ) asub Šveitsi ja seda Penomet peenis pumba võitnud mitmeid auhindu ” parim uus mees lisaseadmete seadme aastal 2013 “, sest see on lahendus lisada suurus kõigile meestele.

See  teaduslikult tõestatud meetod väidab, et suurendada pikkuse ja ümbermõõdu lühikese aja jooksul vähem pingutust.

Kuidas Penomet tööd?

Penomet on “AquaSystem” kasutada peenise, võttes samal ajal vanni / dušš ja nagu iga teine ​​peenise pumbad olemas, see on vaakumi valmistatud meditsiinilise astme räni olema kõrge kvaliteediga toote.

Niisiis, kuidas see toimib?

Kõik ma pean tegema, on sisestada peenise sees silindri toru ja alusta pumpamist ühe käega, kus vee maht lisab survet erektsiooni kojad vere tormasid läbi korgaskehapõrkade (peenise kojad) luua raske erektsiooni.

Vastavalt ettevõtte kohta Penomet see vee-pump soodustab saavutada püsiv ” kasum kuni 65% kiiremini ” kui tavaline / põhi peenise pumbad.

Penomet Review - Ära osta enne lugemist see: penomet mitte kirurgilise ravi peyronies haigus

Sest kes see on?

Mis on suurus oma alfa liige seal?

Kui minu peenis oli veel keskmiselt peenise suurus, mis see oli alla 6 “tolli siis Penomet väidab, et see on minu jaoks ja kõik mehed, kes on ei ole rahul oma suurusest.

Nad mainida, et esimesel kuul, I saavutada ” püsiv ” tulemused, kus väited on suurendada erektsiooni potentsi , aitab määrata kõvera peenise tuntakse  Peyronie tõvega  kus see tähendab siis, kui peenis kambrid ei ole sirge tõttu kõrge protsent painutamine või kõver.

Nad jagasid, et mitte ainult mina peaks saada reaalkasv suurus , kuid minu üldine usaldus peaks sõita üles katuse mitmeid parandusi.

Penomet lisada vähendada enneaegse seemnepurske probleem ja milline on, et te küsite minult?

Sest need, kes ei tea, kui me mehed cum kiiremini kui tavaliselt teha ehk niipea, kui sisestate seksuaalse seotud, lased ta väga kiiresti ilma stimuleerides rõõm ja rahulolu  ise pluss teie partner.

See kvaliteediga vee-pump peaks suurendama seksuaalset vastupidavust kui ka pikemaks seksuaalsuhet ja neis mainitakse, et vähendada impotentsus .

Kui olin kannatusi ei suuda jõuda raske erektsiooni Penomet peaks olema lahendus luua tugevam erekteerunud olekus peenise tõstma kuni  tolli suuruse järgi ametlikul kodulehel.

Kuidas seda kasutada?

See harjutus näitaja kannab rõhu milles süsteemi  võime suurendada tõhusalt hinnata sees ja väljas ilma palju vaeva, kui kasutate pumpa.

Penomet riigid olema lihtne ja kerge. See võtab aega vaid umbes 60 sekundit koos mõne sammu, et alustada treeninguga .

Kuna ametlikul kodulehel selgitanud, ma valiks eemaldatav rõhu ümbris tingimustes, kus kogu komplekt kaasas mitu seadet on kokku 5 säärekaitsed .

Siis ma kehtiks ümbris silindriga, täitke see veega ja lisada see üle peenise ja nad väidavad, et “õrnalt” pumbata Penomet paar korda, et alustada.

Ma peaks olema pingevaba ja mugav, kus iga seansi on üks kord päevas 5 päeva jooksul ja ainult 15-20 minutit ning uuesti pumpamiseks seda, võttes samal ajal vanni / dušš või nad ütlesid, et ma ei kasuta seda omal.

Muidugi, nad soovitavad alustada vähem jõudu ümbris lisada survet peenisele kojad.

Selleks ajaks, kui ma olen teinud koos treeningu, ma märgata tulemusi kohe nagu minu peenis peaks ilme ja suurem, paksem ja pikem . Jah, nad väidavad, et esimesel kuul, ma nägema püsiv suurus tulemusi, kasutades seda ” teaduslikult tõestatud ” meetodil.

kliki siia, et tellida Penomet ametlikul kodulehel

Ülevaade struktuur

Penomet-Säärised

Plussid:

 • Rohkem, tugevam ja suurem Erektsioon
 • Lisa tolli pikk jaoks Pikemad Suurus
 • Boost üldist usaldust + enesehinnangut
 • Suurendab kuni 30% paksem peenis
 • Kas valida ükskõik Silindri värvi I Like
 • Väidab, et see on täiesti ohutu – ei kõrvaltoimed
 • Easy-to-use – Alusta 60 sekundit
 • Soodustab anda alaline & Real tulemused
 • Komplekti kuulub 5 kedride surve-seaded
 • Ainult 15-20 minutit 5 päeva – Lihtne
 • Professional Website paremaks ja selge visioon
 • Kui tõesti aitab määrata Peyronie tõbi
 • Suurendab Seksuaalne Stamina oleks pikem kestus
 • Väidab, et aidata lõpetada enneaegne ejakulatsioon
 • Teaduslikult tõestatud Water Pump meetod
 • High-Quality of Medical räni – Silindri
 • Kaaned Lifetime ümbris asendusgarantii
 • Aitab vähendada ja ennetada impotentsus
 • Real Enne & Pärast Tulemused leiti – Proof see toimib
 • Kannab 60 päeva raha tagasi garantii – 100% riskivaba

Cons:

 • Penomet ametlikul kodulehel näitab ainult Sertifikaadid kuid tulemusi struktuuri rohkem tõendeid, kuigi me leidsime “päris” tarbijatele , kes nõuavad oma tulemusi .
 • Kell KKK nad tegid öeldakse; “Toetused välista originaal laevandus ja tagastustranspordi.”

lõpliku otsuse

Vastavalt meie allikatest, me ei suutnud leida mõned foorumid alates “päris” mehed, kes kasutas seda peenis pumba seade ja seal on mitmeid, enne ja pärast tulemusi, kui nad tegelikult lisati ” alaline ” kasu.

Kas ma arvan Penomet on parem kui Bathmate?

Noh, Bathmate temal on rohkem punane signaale kui see pump ja Penomet kannab täieliku komplekt 5 kedride  nii et kui sa arvad, et see on nagu saada 5 erinevat pumbad ühes paketis.

Vastavalt tarbijad, üks neist rääkimata ” saab öelda erinev iga ümbris “.

Ehk Penomet on ainult 3 $ vähem kui Bathmate pump ja kasutajate ütles ka, et Penomet ei põhjustada vedelikupeetust. Nii seadmata palju vaeva peenise harjutused, Penomet see kõik koos kõrge tulemusi nagu me näinud tõendeid.

Mina isiklikult usun, Penomet vee baasil pump on palju parem kui Bathmate, 3-aastane garantii, mis välja mitme pumba oleme läbi vaadanud, Penomet enim punkte kogunud , kus ta võttis parim # 1 kohapeal alates Bathmate.

Kas teil on küsimus seoses selle läbi? Kui jah, siis jäta oma kommentaar allpool ja ma saan tagasi teile lühikese aja jooksul.

kliki siia, et tellida Penomet ametlikul kodulehel

87/100 : by 261 users
Penomet Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^