Penomet Penis Pump – Pirms un pēc Review

penomet-meitenes-dreams

Mēs tiešām paveica atsauksmi par ūdens bāzes sūknis (BathMate), lai palielinātu locekli katriem vīriešiem, tad mēs atradām šo Penomet kur tas varētu būt efektīvs  veids, jo patērētāji minēja .

Tātad, tas ir Penomet sūknēt labāk nekā BathMate? Šis pārskats vajadzētu paskaidrot kuriem viens ir labāks, jo tie abi ir top rated pasaulē dzimumlocekļa ūdens sūkni.

Kas ir Penomet ?

Penomet1-300x196

Pēdējā laikā pēdējos gados, zinātnieki izstrādāja šo Penomet ūdens sūknis būt  drošāks nekā citi sūkņu metodes, un tas būtu daudz efektīvāka , kā arī, kas ” gaisa spiediena ” sūkņi var būt bīstami, ja pārāk lielu spiedienu uz ​​dzimumlocekļa kamerām.

Saskaņā ar produkta etiķetes, tās veicina šo penis sūknis ir unikāla metode , ja tas ” ļoti efektīvs ” sistēma palielināt dzimumlocekļa izmēru, saskaitot 3 “pilna collas garš un 30% apkārtmēru.

Tie pieminēt, ka Penomet sūknis ir ērts un 100% drošs. Arī man bija teicis, ka šis produkts ir tūkstošiem feedbacks no reāliem  klientu lietotājiem , kuri ieguvuši rezultātus, lai saglabātu lasījumā, lai noskaidrotu viņu peļņu .

Saskaņā ar Penomet oficiālajā mājas lapā, šī metode sūknis ir ” atbalstīja vairāk nekā 2 gadu reālās dzīves testiem “, un viņi faktiski piedāvāja parādīt sertifikātus vairākas organizācijas , kas ir pārbaudītas šo kvalitātes produktu.

Ražotājs ( UPL DISTRIBUTION, LLC ) atrodas Šveicē, un tas Penomet dzimumlocekļa sūknis ieguvis vairākas balvas par ” labāko jauno vīriešu uzlabošanas ierīce 2013. gadā “, jo tas ir risinājums, lai pievienotu izmēru visiem vīriešiem.

Šī  zinātniski pierādīta metode apgalvo palielināt garumu un apkārtmēru īsā laika periodā ar mazāku piepūli.

Kā Vai Penomet Works?

Penomet ir “AQUASYSTEM” izmantot dzimumlocekļa vienlaikus ņemot vanna / duša un tāpat kā visi citi penis sūkņi pieejama, tā ir vakuuma ierīce izgatavota no medicīniskās pakāpes silikona būt augstas kvalitātes produkts.

Tātad, kā tas darbojas?

Visi man būtu jādara, ir ievadīt dzimumlocekli iekšpusē cilindra caurules un sākt sūknēt ar vienu roku, ja ūdens apjoms būs pievienot spiedienu uz ​​erekcijas kamerām par asins rushing caur corpora cavernosa (dzimumlocekļa kamerām), lai izveidotu cietu erekciju.

Saskaņā ar uzņēmuma Penomet, šis ūdens sūknis veicina, lai panāktu pastāvīgu ” peļņu līdz 65% ātrāk ” nekā regulāri / pamata dzimumlocekļa sūkņi.

Penomet Review - Vai nav nopirkt pirms Reading Šī: penomet bez ķirurģiskas ārstēšanas peyronies slimības

Par Kam tas domāts?

Kāds ir izmērs alfa locekļa tur?

Ja mans penis joprojām bija vidēji dzimumlocekļa izmērs, kas tas bija mazāks par 6 “collas tad Penomet apgalvo, ka tā ir par mani un visiem vīriešiem, kuri ir nav apmierināti ar to lielumu.

Viņi piebilst, ka pēc pirmā mēneša, man vajadzētu sasniegt ” pastāvīgie ” rezultāti, kur prasības ir palielināt erekcija potenci , palīdz noteikt līkne dzimumlocekļa pazīstams kā  Peirona slimība  , kur tas nozīmē, kad dzimumloceklis kameras nav taisni, jo liela daļa liekšanas vai līkne.

Viņi dalījās, ka ne tikai man vajadzētu iegūt reālu izaugsmes izmēru , bet mans kopējais uzticības vajadzētu lidot uz augšu jumta ar vairākiem uzlabojumiem.

Penomet pievienots samazinātu priekšlaicīgu ejakulāciju jautājumu un to, kas ir, ka tu man jautā?

Par tiem, kas nezina, kad mēs vīrieši beigt ātrāk nekā parasti darīt nozīmē, tiklīdz ievadāt seksuāla attiekties, jūs atbrīvot to ļoti ātri bez stimulējot baudu un gandarījumu  par sevi plus savu partneri.

Šī kvalitātes ūdens sūknis vajadzētu uzlabot seksuālo izturību , kā arī ilgāk seksuālas darbības, un viņi norāda uz samazinātu seksuālo impotenci .

Ja man bija slimo ar nespēju sasniegt grūti erekcija, Penomet vajadzētu būt risinājums , lai izveidotu spēcīgāku uzcelt valsts dzimumlocekli ar paaugstināt līdz  collu izmēru , saskaņā ar oficiālajā tīmekļa vietnē.

Kā to izmantot?

Šis vingrinājums rīks veic spiediena noteikšanas sistēmu  par spēju efektīvi pieauguma temps no iekšpuses un ārpuses, bez lielas piepūles, izmantojot sūkni.

Penomet valstis, lai būtu vienkārši un viegli. Tas būtu jāņem tikai aptuveni 60 sekundes ar dažiem soļiem, lai sāktu izmantot sesijas .

Kā oficiālā mājas paskaidroja, vispirms es izvēlētos noņemams spiediena gaiter iestatījumu kur pilns komplekts nāk ar vairākiem iestatījumu no pavisam 5 getras .

Tad es varētu piemērot gaiter uz cilindra, piepildiet to ar ūdeni un pievienojiet to pa dzimumlocekļa un viņi norāda uz “maigi” sūknis Penomet dažas reizes, lai sāktu.

Es būtu jābūt brīvi un ērti, kur katra sesija ir vienu reizi dienā 5 dienas un tikai 15-20 minūtes pēc atkārtotas sūknēšanas to vienlaikus ņemot vanna / duša vai viņi teica, es varētu izmantot to pati.

Protams, viņi ieteiktu sākt ar mazāku no gaiter spēkā pievienot spiedienu uz dzimumlocekļa kamerām.

Ar laiku es esmu darīts ar vingrošanu, man vajadzētu pamanīt rezultātus uzreiz, piemēram, mans penis vajadzētu izskatīties un justies lielāks, biezāks un garāks . Jā, viņi apgalvo, ka pēc pirmā mēneša, man vajadzētu redzēt pastāvīgas izmēra rezultātus, izmantojot šo ” zinātniski pierādīta ” metodi.

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu Penomet no oficiālā mājas lapa

pārskats struktūra

Penomet-Getras

Pros:

 • Grūtāk, Stingrāki & Lielāks erekcija
 • Pievienot collas garš ilgāk Size
 • Boost Kopējais Confidence + pašcieņa
 • Palielinās līdz 30% biezāka Penis
 • Varat izvēlēties, kādu Cilindra krāsa I Like
 • Apgalvo, ka tā ir pilnīgi droša – nav blakusparādības
 • Viegli lietojams – Get Started ar 60 sekundes
 • Veicina dot Pastāvīgā & reālus rezultātus
 • Komplekts nāk ar 5 getras spiediena iestatījumi
 • Tikai 15-20 minūtes 5 dienām – piepūles
 • Professional Website labākai & Clear Vision
 • Patiešām vajadzētu palīdzēt salabot Peirona slimība
 • Palielina seksuālo izturību ilgāka ilgums
 • Prasības, lai palīdzētu apturēt Priekšlaicīga ejakulācija
 • Zinātniski pierādīts Ūdens sūknis metode
 • Augstas kvalitātes medicīnas Novērtējums Silicon – Cilindru
 • Aptver Lifetime gaiter Nomaiņa Garantija
 • Palīdz samazināt un novērst seksuālo Impotence
 • Real Pirms & Pēc Rezultāti tika konstatēts – Pierādījums tas darbojas
 • Veic 60 dienu naudu atpakaļ garantiju – 100% riska bezmaksas

Cons:

 • Penomet oficiālā mājas lapa rāda tikai sertifikātus , bet ne rezultātus struktūra papildu pierādījumus, lai gan mēs atradām “īstu” patērētājus , apgalvojot to rezultātus .
 • Pie FAQ sadaļā, viņi nāca klajā ar paziņojumu, kurā teikts; “Kompensācijas izslēgt sākotnējo kuģniecības un atgriešanās kuģniecības.”

final Spriedums

Saskaņā ar mūsu avotiem, mēs varēja atrast dažas tiešsaistes forumiem no “reālajām” vīriešiem, kas izmanto šo penis-sūkņa ierīci un ir vairākas pirms un pēc rezultātiem, kurā tie faktiski pievienotajām ” pastāvīgu ” ieguvumus.

Es domāju Penomet ir labāka nekā BathMate?

Nu, BathMate tas ir vairāk sarkano signālu, nekā šī sūkņa un Penomet nes pilnu komplektu ar 5 getras  , tādēļ, ja jūs domājat par to, tas ir tāpat kā iegūt 5 dažādus sūkņus vienā iepakojumā.

Saskaņā ar patērētājiem, viens no viņiem pieminēt ” jūs varat pateikt atšķirīgs katrā gaiter “.

Iespējams, Penomet ir tikai $ 3 mazāk nekā BathMate sūknis un lietotāji arī teica, ka Penomet nav izraisīt šķidruma aizturi. Tātad bez liekot daudz uzmanības dzimumlocekļa vingrinājumi, Penomet tas viss ar augsto rezultātu , kā mēs redzējuši pierādījumus.

Es personīgi uzskatu, ka Penomet ūdens bāzes sūknis ir daudz labāk nekā BathMate, ar 3 gadu garantija, kas no vairākiem sūkņiem, mēs esam jāpārskata, Penomet ieguva visvairāk punktu , kurā tā uzskatīja labāko # 1 vietas no BathMate.

Vai jums ir kādi jautājumi par šo pārskatu? Ja tā, vienkārši atstāt savu komentāru zemāk , un man vajadzētu saņemt atpakaļ uz jums īsā laika periodā.

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu Penomet no oficiālā mājas lapa

91/100 : by 273 users
Penomet Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^