Penomet Pompa – Çalışır? | Penomet Kullanıcı Yorumları

Penomet Penis Pompası

Penomet-Çorapları

Herkes “boyutu önemli değildir.” Eski mantra duydum Ve bu doğru ise olağanüstü beceri uzak bir erkeğin paketinin büyüklüğü daha ağır basar, dürüst olalım söyledi. Kaç bize aslında olağanüstü yetenekli?

Aynen. Neredeyse olursa olsun ona nasıl baktığınıza, boyutu önemli olacak. Eğer sadece iyi olsanız bile, büyüklük zarar veremezler. Ne yazık ki, boyutu tren ya da satın alabilirsiniz şey değildir.

Penis oldukça sizin pazı veya sırt kasları gibi değil – kaldırma tam, o kadar bir kenara mümkün değildir gerçeğini yardım edecek değildir. birçok erkek bütün yaşamları için kendi boyutu hakkında utangaç kalmak ve asla bunu ele yollarını ararlar nedeni budur.

En azından, ancak kişinin penis boyutunu artırmak için çalışırken konusunda gitmek için güvenilir doğal yolu vardır.

Çoğu hapları (önemli ölçüde daha büyük bir yolu daha fazla mal olacak yapabilir herhangi hap), cerrahi pahalı yararsız ve sadece bazen başarılı, ve diğer seçenekler seyrek. – Ama, araştırmaya değer olduğunu listede orada bir şey değil Penomet Geliştirme Pump.

Bu sizin ereksiyon uzunluğu, kolan ve mukavemet kazandırmak için söz bir araçtır. Kulağa hoş gelmek? Hadi bir bakalım.

Nasıl Çalışır Pompalar

Penomet1-300x196

Bir penis pompası fikri oldukça basittir. Bu bir penis, kasık kemiğine karşı mühürler yerleştirir içine bir oda var ve dışarı hava pompalar. Elde edilen vakum odası yavaşça penisin (ereksiyon getirme) içine kan çeker. fizik yasalarına sayesinde, dışarı pompalanır alır fazla hava, daha yoğun olduğunu ereksiyon olacak.

Bu kan damarlarının normal olarak, yürürlükte, tıkanmış değil kapsayan ereksiyon ikna etmek için mümkün artık, “trenler” penis zor olması ve kilolu . Yani, pompalar arkasındaki temel fikir zorla nadir bir boyut neden olmaktır. Ama bu nasıl sen pompa olmadan büyük olsun yardımcı olur?

Eh, bu zaman alır, ama penisin normal sonunda tıkanmış pompa kullanımda değilken kendilerini meşgul bulma olan gemilere yol açar olmayan aktif kan damarları içeren ereksiyon alışık alıyorum. Bu kadar uzun tutarlı ve düzgün bir pompa kullanmak gibi bir kademeli uzun ve kalın ereksiyon fark edeceksiniz demektir.

boyutta kazançlar burada beş ekstra inç, oh alanında oldukça değildir, ama onlar kesinlikle önemli olabilir.

boyutunu artırır belirgin hale bile önce daha fazla kan muhtemelen kolayca pompadan indüksiyon olmadan başarılı olamazdı çok, çok zor ereksiyon giden, daha çok yerde kendini bulma çünkü, ereksiyon gücü, belirgin daha olacak .

kupon ile resmi sitesinden Penomet satın almak için buraya tıklayın

Penomet Pompası, Çalışır?

Yani bu teori, ama olup olmadığı sorusu Penomet pompa aslında çalışır hala açık bir tanesidir. Bu sonuçların herhangi tezahür ettirmek için Sonuçta, pompa, yüksek kalite ve büyük inşaat olmak zorunda.

Neyse ki, Penomet Geliştirme pompa kullanıcıları olmasını bulmak değil, sadece son derece iyi yapılmış, ama aynı zamanda yüksek kaliteli malzemelerden imal .

Daha da önemlisi, pompa performansına olmak için kendini kanıtlıyor. Kullanıcılar vakum odası Zanlı asla unutmayın ve onlar sürece hava pompaya geri dönüştürebilmek için herhangi bir şans asla, çünkü cihaz olduğu gibi için ereksiyon korumak mümkün olduğunu.

Penomet pompa çok kademeli pompa mekanizması olduğu gerçeği ile bileşik olduğunu çoğu erkek için hoş bir deneyim yapmak, bu yüzden Penomet en azından ilk testlerini geçer: İyi bir penis pompası tarafından vaat tüm yararları hakkında getirme kesinlikle yetenekli.

Görüşler ayrıca Penomet işini yapıyor öneririz. Kullanıcıların bildirdiği ( “- 1.2” 0.5 arasında değişen), büyüklüğü kesin artışlar (yaklaşık 0.6 ortalama “, ama 1’e kadar”) tutarlı kolan artışlar ve ereksiyon gücü ve kalıcılığı hızlı ve kesin artar.

gibi sert bir kaya penis bilerek daha daha zevkli gibi, zevkli olmasa olduğu gibi tam anlamıyla bir ereksiyon biraz edilir – kullanıcılarına göre, çoğu erkek için Penomet kullanmanın en şaşırtıcı hoş etkilerinden biri bu sonuncusu oldu biraz daha büyük. Değil bir derece sert ereksiyon genellikle biraz daha büyük, biraz sert penis olduğundan daha bir kadın için çok daha fazla anlamına gelir, bu yüzden bu pompanın kullanıcıları için büyük bir nimet olduğunu, söz.

Eğer Penomet kullanmak ilk 15 dakika içinde gerçek görünür fark

Konfor?

Penomet-konfor-kayışı

Penomet Cihaz şimdi ekstra rahatlık için konfor askısı olarak geliyor. Konfor duş askısı egzersiz sırasında eller serbest olmasını sağlar.

Bu Penomet Premium paketi ile ücretsiz kullanılabilir. Diğer Penomet pompa paketleri tercih ederseniz, 19,95 $ için konfor kayış satın alabilirsiniz.

kupon ile resmi sitesinden Penomet satın almak için buraya tıklayın

Renklerin seçimi?

Penomet tasarım

Şimdi, sevdiğiniz renkte Penomet satın alabilirsiniz. cihazlar 6 renk aşağıdaki edinilebilir:

 • Açık
 • Mavi
 • Yeşil
 • Portakal
 • Menekşe
 • Pembe

Faydaları

 • Daha güçlü ereksiyon ve daha tatmin edici seks
 • Eğer kalınlığında% 30’luk bir artış ile uzunluğu 1-3 inç arasında sahibi olur
 • Eğer cinsel gücü artırmak için yardımcı olur
 • Bent Penis düzeltiyor
 • Erken Boşalma veya Peyronie Hastalığı ile olanlara yardımcı
 • Kendine güveni artırmaya yardımcı olacaktır
 • Erektil Disfonksiyon önlemede yardımcı olur
 • Bir yıl para iade garantisi satın alma güvenli yani

Ek Kullanımları, Uygulamalar ve Yararları

Penomet Geliştirme Pompa ancak genişleme kapsamında kullanılmak zorunda değildir. Ayrıca penis “yeniden eğitmek” için erektil disfonksiyon muzdarip erkekler tarafından kullanılmaktadır.

vakum odasında uzun bir süre için muhafaza sık, sert ereksiyon bir erkeğin ED konuların öne azaltmaya yardımcı olabilir. Oldukça bir tedavi değil, ama kesinlikle ondan acı herkes için durum daha yönetilebilir yapabilirsiniz.

erken boşalma sorunları muzdarip erkekler de Penomet Geliştirme pompanın kullanımı yararlanabilir. Bir seks oyuncak değil ve cinsel dayanıklılık ile bu tür oyuncaklar olur aynı şekilde yardımcı olamaz o doğru olsa vücut alışmakta beri, uzun bir süre boyunca muhafaza güçlü bir ereksiyon bazen durumunu mücadele için bir yol gibi güçlü olabilir o normalde olduğundan daha uzun süre ereksiyon sağlamak ve zaman uygun bir uzunluğa neyin “öğrenir”.

Nasıl pompa kullanılır?

Adım 1: deneyim başı olarak uygun körüğü seçin. Sadece Penomet ile başlıyor eğer, mor körüğü seçin

Adım 2: pompanın silindire körüğü takın

3. Adım: penis üzerine Penomet pompa kaydırın

Adım 4: bir vakum oluşturulur kadar yavaşça Penomet cihazı birkaç kez pompa

Adım 5: birkaç dakika cihazı tutun. Sadece dışarı başlıyor iseniz, her birkaç dakikada kaldırmak ve repump gerekebilir ya da herhangi bir ağrı hissediyorum zaman

Adım 6: 20-30 dakika süren birkaç kez adımları tekrarlayın

Adım 7: Eğer basınç rahat olsun, tozluk gücünü artırmak

Ayrıca sitede önerilen egzersizleri bulabilirsiniz. onun acıyor eğer sadece akılda tutmak, körü körüne egzersiz takip etmemelidir. konfor seviyesi başına egzersiz süresini ayarlayarak tutun

Alt çizgi

Penomet Geliştirme Pompa penis boyutunu artırmak için çalışırken gitmek için bir, tamamen doğal, güvenli ve kuyunun yoludur. Bu penis inç ekleyerek son derece zor olduğu doğrudur ve hatta çoğu durumda bir hayal olarak nitelemek, ancak Penomet birçok erkek memnun bir gelecek vaat eden bir araçtır.

o kolan veya uzunluğu ekleyerek sizin için işe yaramazsa bile, size sadece herkes çok daha mutlu katılmaktadırlar yapacak çok daha sert ereksiyon, vermek neredeyse garantili bu.

Her şeyi kabul, Penomet en azından denemek için harika bir şeydir: Orada, kazanmak için biraz kaybetmek çok şey var ve kullanıcıların büyük bir kısmı, kendi deneyimleri ile heyecan görünüyor.

kupon ile resmi sitesinden Penomet satın almak için buraya tıklayın

88/100 : by 383 users
Penomet Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^