Penomet Pump In-Dziļums apskats – Penomet Pump Pārdošanai

Nesasniedzot uz šo mājas lapu, iespējams, esat lasīt pārskats no dažādām mājas lapām un forumu, bet joprojām esat šaubas par šo dzimumlocekļa sūkņi un vēlas zināt, vai tā vērts ieguldījumu.

Labas ziņas par jums, ka jūs esat beidzot panākt, lai īstajā vietā, jo šajā mājas lapā es esmu gatavojas dalīties ar manu personīgo pieredzi, izmantojot Penomet dzimumlocekļa sūknis, kas spēj jūs zināt, kā tas strādā par mani, un beigās šo pārskatu jums būs iespēja veikt savu galīgo pirkšanas lēmumu par šo dzimumlocekļa sūknis.

Ok, pieņemsim sāktu …

Penomet apskats: Kas tieši ir Penomet?

Penomet1-300x196

Tas ir ūdens palīdzība dzimumlocekļa sūknis ierīce, kas ir pārbaudīts un efektīvs, lai palielinātu dzimumlocekļa izmēru dabiski. Tehnika, kas padara Penomet atšķiras no visiem citiem dzimumlocekļa sūkņi ir ūdens bāzes tehnoloģijas. Penomet Penis Sūknis ir veidota tādā veidā, ka tā darbojas ar ūdeni, kā arī gaisa. Par drošību un komfortu, daudzi cilvēki un ražotājs iesaka izmantot to ar ūdeni.

Vēl viens paņēmiens, kas padara Penomet atšķiras no visiem citiem dzimumlocekļa sūkņi ir dažādi getras, kas var jūs varat pievienot pie pamatnes. Kad jūs lai jūsu standarta iepakojumā jūs saņemsiet 2 dažādas getras, kas ir spēkā 60 un Force 65 un jums ir iegādāties citu getras atsevišķi. Jo Premium paketi jūs saņemsiet visas 5 getras, kas ir: spēkā 60 – Purple, Force 65 – Blue, Force 70 – Black, Force 75 – Greg un Force 80 – Red.

Kas pakete pasūtīt?

Ir 3 dažādi iepakojumi: Standard, Extra, un Premium. Galvenā atšķirība ir, cik daudz getras (sūkņi) dažāda stipruma ir iekļauti.

  • Standarta izdevums nāk tikai ar 1 gaiter.
  • Extra izdevums ir 3 getras.
  • Premium izdevums nāk ar 5 dažādiem gaiter spēkiem.

Vairāk getras sniedz jums lielāku kontroli un varu pār spēku ūdens ieplūstu caurulē.

Penomet Sūkņu Ieguvumi

Šeit ir dažas priekšrocības, jūs saņemsiet ar šo “Water palīdzības Penis Pump”

  • Pastāvīgs pieaugums dzimumlocekļa izmēru
  • Stingrāki Erekcija un vairāk atbilst sex
  • Redzamas rezultātus tikai 15 minūšu lietošanas
  • Zinātniski pierādīts, lai palielinātu dzimumlocekļa izmēru
  • Uzlabot Penis izliekuma
  • Amazing Naudas atmaksas garantija un mūža garantija no visām daļām

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu Penomet no oficiālā mājas lapa

Kā tas darbojas?

Penomet-Getras

Penis ietver trīs kameras, kurā divas ir lielas kameras, kas atrodas uz augšu no dzimumlocekļa un viens ir mazs kamera, kas atrodas zem dzimumlocekļa, no kuras jūs urinēt un izšļākt. Kad jums iegūt erekciju šīs divas kameras palielināt un sākt iegūt asinis. Jo vairāk asiņu šie divi palātas var turēt spēcīgāku un ilgāku dzimumlocekļa erekciju jūs saņemsiet.

Labas ziņas par jums, ka jūs varat palielināt šos asinsvadus un pārkvalificēties tos turēt vairāk asiņu, izmantojot Penomet. Galvenais tehnika, kas padara šo dzimumlocekļa ūdens palīdzību sūknis atšķiras no citiem parastajiem gaisa vakuuma sūkņiem ir ūdens balansēšanas tehnika, kas attiecas spiedienu uz visām jomām dzimumlocekļa, lai padarītu to ilgāk, stiprāka un plašāka.

Daudzas citas parastās gaisa sūkņi tikai koncentrēties uz komprese un paplašināt gaisu bez paplašinot dzimumlocekļa tikpat kā rezultātā dažas jomas palielinātu bet citi ne. Atšķirībā no citiem fiksētiem getras, Penomet nāk unikālu dizainu, kas ļauj pieteikties kontrolējamu spiedienu uz jūsu dzimumlocekļa. Ar šiem getras jūs varat kontrolēt spiedienu un neradīt pārāk daudz sāpes.

Mana personīgā pieredze:

Es esmu pilnīgi godīgs ar jums, tas ir iemesls, kāpēc es esmu gatavojas iekļaut manu personīgo pieredzi šajā Penomet pārskatīšanu.

Es iegādājās Penomet Premium pakete ar visām 5 getras kaut kur vidus Okt, 2013 un piecu dienu laikā tas nonāk manā pasta adresi. Patiesi runājot, šī nav pirmā dzimumlocekļa sūknis man pirkt. Pirms kaut kur 10 gadiem es iegādājos savu pirmo penis sūknis, un kopš tā laika es iegādāties dažādi sūkņi. Es esmu būtībā patīk izmantot dzimumlocekļa sūkņi apvienojumā ar dzimumlocekļa vingrinājumi.

Manā pirmajā sesijā ar Penomet ierīci, es biju domājis izmantot visus piecus getras no spēkā 60 (violets) piespiest 80 (sarkans), bet es nevaru tikt nodota Force 70 (melna). Es patiesi pārsteidza ar vakuuma spiediena šie getras piemērota manu dzimumlocekļa un tur arī nebija neviena piliens ūdens noplūda no šī sūkņa. Pat Force 60 (violets) nezaudēja vienu pilienu ūdens.

Vēl viena lieta, kas patiešām pārsteidza mani bija daudzums karstā ūdens nemainās, lai gan mana sesija. Sakarsētais ūdens šajā gaisa necaurlaidīgā un ūdens necaurlaidīga sūknis ļauj pareizu asinsriti, kas padara penis stiprāka un ilgāk. Dizains ir, piemēram, tas izveidots personīgi par savu dzimumlocekļa un mans penis reaģēja labi vispār, kaut arī sesijas.

Penomet Review - Vai nav nopirkt pirms Reading Šī: penomet bez ķirurģiskas ārstēšanas peyronies slimības

Vienīgais negatīvais Point I Atrasts Penomet bija …

Iekšējā mala ir ļoti asas un 5 minūšu laikā es sāku just sāpes un diskomfortu. Es pat nevaru vadīt valkāt spēkā 60 (purpura) ilgāk par 5 minūtēm. Pēc manas pirmās sesijas (kas bija vidēji) Es kādu laiku off no sūknēšanas un sākt pārlūkošanu vietu un forumu par savu tiesību aizsardzību.

Viens no maniem tiešsaistes draugiem man teica, lai lieto skūšanās skuvekli apgriešanai iekšējo malu, lai izveidotu 0.125 rādiusu. Pēc pieteikšanās savu tehniku ​​WOW !! Es varu valkāt kādu no šiem getras ilgāk par 5 minūtēm, neradot nekādas sāpes vai diskomfortu.

Visiem tiem cilvēkiem, kas vēlas palielināt savu dzimumlocekļa izmēru, protams, es ieteiktu to apdares iekšējās malas gadījumā ja jūtat sāpes vai diskomfortu.

Vai tas strādā Jums?

Es esmu diezgan pārliecināts, ka jūs lasāt šo Penomet pārskatīšanu, jo jūs vēlaties zināt, ja tā darbojas katram cilvēkam. Nu, ir daudzi testi darīts par šo ierīci, un ir pierādīts, ka tas, protams, strādāt katram cilvēkam, kas uz to kā noteikt rokasgrāmatā sniegta ar šo ierīci.

Daži cilvēki saņemt rezultātus no šī Penis Pump savā pirmajā 15 minūšu sesijā un daži saņemt pat ātrāk nekā. Patiesi rezultāts ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, un tas ir grūti izlemt, cik ilgi Jums būs nepieciešams, lai iegūtu rezultātus, bet viena lieta ir pārliecināts, un tas ir 365 dienu naudu atpakaļ garantiju. Ražotājs šo dzimumlocekļa sūknis ir pilna pārliecība par savu produktu, kas ir iemesls, kāpēc piedāvā 365 dienas naudu atpakaļ garantiju bez stingriem noteikumiem.

Final Spriedums:

Beigās mana Penomet pārskatīšanu es varu teikt, ja Jums ir nopietni, par dzimumlocekļa paplašināšanās un gatavs to apvienot ar mācībām, tad es ieteiktu jums šo dzimumlocekļa sūkni bez vilcināšanās. Neaizmirstiet, jūs saņemsiet pēriens 365 dienu naudu atpakaļ garantiju, lai pārbaudītu šo ierīci bez jebkāda riska. Tagad, ja jūs nopietni vēlaties iegūt lielāku, biezāka un plašāki penis tad iegādāties Penomet Premium pakete tikai par $ 297.

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu Penomet no oficiālā mājas lapa

63/100 : by 108 users
Penomet Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^