Penomet Pump – Vai tas darbojas? | Penomet Lietotāja apskats

Penomet Penis Pump

Penomet-Getras

Ikvienam ir dzirdējuši veco mantra “izmēram nav nozīmes.” Un, kamēr tā ir taisnība, ka izcila prasme tālu pārsniedz lielumu vīrieša paketi, būsim godīgi. Cik daudzi no mums ir tiešām izcili kvalificēti?

Tieši tā. Gandrīz nav svarīgi, kā jūs uz to skatāties, izmērs gatavojas jautājums. Pat ja jūs esat tikai, ka labs, lielums var nesāpēs. Diemžēl, izmērs nav kaut kas jūs varat apmācīt vai iegādāties.

Dzimumloceklis nav gluži kā jūsu bicepss vai muguras muskuļiem – pacelšanas nav precīzi dodas, lai palīdzētu, ka daudz, ka tas nav iespējams malā. Tas ir iemesls, kāpēc daudzi vīrieši palikt kautrīgam par to lieluma visu savu dzīvi un nekad meklēt veidus, kā to risināt.

Ir uzticami dabas veidi, kā iet par vismaz cenšoties palielināt savu dzimumlocekļa izmēru, tomēr.

Lielākā daļa tabletes ir bezjēdzīgi (jebkuru tableti, kas var darīt, ka ievērojami lielāks izmaksātu daudz vairāk), ķirurģija ir dārga, un tikai reizēm veiksmīgs, un citas iespējas ir reti. Bet, tur ir viena lieta, kas nav šajā sarakstā, kas ir vērts izmeklēt – ar Penomet Enhancement Pump.

Tas ir instruments, kas sola, lai pievienotu garumu, apkārtmēru, un spēku, lai jūsu erekciju. Izklausās labi? Pieņemsim to apskatīt.

Kā Sūkņi Work

Penomet1-300x196

Ideja par dzimumlocekļa sūknis ir diezgan vienkārši. Tā ir kamera, kurā viens nostāda dzimumlocekli, plombas pret kaunuma kaulu, un sūkņi gaisu no. Rezultātā vakuuma kamera lēnām velk asinis uz dzimumlocekļa (celt par erekciju). Pateicoties fizikas likumiem, jo ​​vairāk gaisa, kas izpaužas sūknē ārā, jo intensīva, ka erekcija būs.

Tas ir iespējams, lai izraisītu erekcija iesaistot asinsvadi parasti nav engorged, kas, faktiski, “vilcieni”, dzimumlocekļa, ir grūtāk, ilgāk, un resnāks . Tātad, pamatideja sūkņiem ir pamudināt retāk izmēru ar spēku. Bet kā tas, kas palīdzēs jums iegūt lielāku bez sūkņa?

Nu, tas prasa laiku, bet kļūst jūsu penis pieraduši erekcija iesaistot aktīvās asinsvadus, kas parasti nav engorged galu galā noved pie šiem kuģiem atrast sev nodarbojas kad sūknis netiek izmantots. Tas nozīmē, ka jūs pamanīsiet pakāpeniski ilgāk un biezāka erekciju, kamēr jūs izmantojat sūkni konsekventi un pareizi.

Par izmēru ieguvumi šeit nav gluži valstība, ak, piecas papildu collas, bet tie var noteikti būt ievērojama.

Un pat pirms izmērs palielinās kļūt pamanāmi, stiprumu jūsu erekciju kļūs ievērojami lielāks, jo vairāk asiņu ir atrast sevi vairākās vietās, kas noved pie daudz, daudz grūtāk erekcija, kas, iespējams, nav bijis viegli paveikt bez indukcijas no sūkņa .

klikšķiniet šeit, lai nopirkt Penomet no oficiālā vietne ar kuponu

Penomet Pump, tas darbojas?

Tā ka ir teorija, bet gan jautājums par to, vai Penomet sūknis faktiski darbojas joprojām ir atklāts viens. Galu galā, par jebkuru no šiem rezultātiem piekopt, sūknis ir jābūt augstas kvalitātes un lielu būvniecības.

Par laimi, lietotāji Penomet Enhancement sūkni atrast, ka tas ir ne tikai ļoti labi uzbūvēts, bet arī izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem .

Vēl svarīgāk, sūknis pierāda sevi kā tās veiktspēju. Lietotāji, ņemiet vērā, ka vakuuma kamera nekad unseals, un ka viņi spēj saglabāt erekciju, kamēr ierīce ir ieslēgta, jo tur nekad nav iespēja gaisa, lai padarītu to atpakaļ sūknī.

Kas savienojumā ar to, ka Penomet sūknis ir ļoti pakāpenisku sūknēšanas mehānisms padara to patīkamu pieredzi lielākā daļa vīriešu, tāpēc Penomet vismaz caurlaides sākotnējās pārbaudes: Tas noteikti spēj celt par visiem pabalstiem, kuri solīti ar labu dzimumlocekļa sūkni.

Atsauksmes arī liecina, ka Penomet tas dara savu darbu. Lietotāji ir ziņojuši konsekventu pieaugumu apkārtmēru (sākot no 0,5 “- 1,2”), noteiktas palielina izmēru (vidēji par 0.6 “, bet līdz 1”) , un ātri un noteiktas pieaugumu erekciju izturību un neatlaidību.

Saskaņā ar lietotājiem, kas ir viens no visvairāk pārsteidzoši patīkams sekām izmantojot Penomet vairumam vīriešu bija šī pēdējā – erekcija, kas ir burtiski kā grūti kā rock ir tikpat patīkamāku, ja ne vairāk patīkamāku, nekā zinot jūsu dzimumlocekļa ir nedaudz nedaudz lielāks. Nemaz nerunājot, ļoti grūti erekcija bieži nozīmē daudz vairāk, lai sieviete, nevis nedaudz lielāks, nedaudz grūti dzimumlocekļa darītu, tāpēc tas ir milzīgs svētīgs lietotājiem sūkni.

Real redzama atšķirība pirmajās 15 minūtēs jūs izmantojat Penomet

Komforts?

penomet-komforts-siksna

Penomet ierīce tagad nāk ar tik komforta siksna papildus komfortu. Komforts dušas siksnas ļauj jums būt hands-free treniņa laikā.

Tas ir pieejams bezmaksas ar Penomet Premium paketi. Ja izvēlas citu penomet sūkņu paketes, jūs varat iegādāties komforta siksniņu $ 19,95.

klikšķiniet šeit, lai nopirkt Penomet no oficiālā vietne ar kuponu

Krāsu izvēle?

penomet-design

Tagad Jūs varat iegādāties Penomet jūsu mīļākā krāsa. Šīs ierīces tagad ir pieejama pēc 6 krāsas:

 • skaidrs
 • zils
 • zaļš
 • oranžs
 • violets
 • sārts

ieguvumi

 • Stingrāki erekcija un vairāk atbilst sex
 • Palīdz jums iegūt starp 1-3 collas garš ar pieaugumu biezumu 30%
 • Palīdz jums palielināt savu seksuālo izturību
 • Iztaisno Bent Penis
 • Palīdzēt tiem, kas cieš ar priekšlaicīgu ejakulāciju vai Peirona slimība
 • Palīdzēs palielināt savu pašapziņu
 • Palīdz novērst Erekcijas disfunkcija
 • Vienu gadu naudu atpakaļ garantiju, lai jūsu pirkums ir drošs

Papildus izmantošanas veidiem, Programmas, un priekšrocības

Penomet Enhancement Pump ne tikai ir jāizmanto saistībā ar paplašināšanos. Tā ir arī vīrieši, kuri cieš no erektilās disfunkcijas tika izmantoti, lai “pārkvalificēties” dzimumlocekli.

Bieža, grūti erekcija uztur ilgu laika periodu vakuuma kamerā var palīdzēt samazināt izcelšanu no cilvēka ED jautājumiem. Tas nav gluži izārstēt, bet tas var noteikti padarīt stāvoklis vieglāk vadāmu ikvienam, kas cieš no tā.

Vīrieši cieš no priekšlaicīgas ejakulācijas problēmām var gūt labumu arī no tā, ka Penomet Enhancement sūkni. Lai gan tā ir taisnība, ka tas nav seksa rotaļlieta, un nevar palīdzēt ar seksuālo izturību tāpat šādas rotaļlietas būtu, spēcīga erekcija saglabāta uz ilgu laiku, var dažreiz būt tikpat efektīvs veids, kā cīnīties pret stāvokli, jo organisms pierod uzturēt erekciju ilgāk, nekā tas parasti būtu, un “mācās”, ko veido pareizu laiku.

Kā izmantot sūkni?

Solis 1: Izvēlieties piemērotu gaiter kā jūsu pieredzi. Ja jums ir tikai sākot ar Penomet, izvēlēties purpura gaiter

2. solis: Pievienojiet gaiter uz sūkņa cilindru

3. solis: Bīdiet penomet sūkni pār jūsu dzimumlocekļa

Step 4: Maigi sūkņa penomet ierīce vairākas reizes, līdz tiek izveidots vakuums

Step 5: Turiet ierīci pāris minūtēm. Ja jums ir tikai sākot no, jums var būt nepieciešams, lai novērstu un repump ik pēc pāris minūtēm vai, kad jūs jūtat sāpes

Step 6: Atkārtojiet soļus pāris reizes ilgst 20-30 minūtes

Step 7: Kā jums apmierināti ar spiedienu, palielina izturību gaiter

Jūs varat arī atrast ieteicamos vingrinājumus uz vietas. Vienkārši paturiet prātā, jums nevajadzētu sekot īstenošanu akli, ja tā sāp. Uzglabāt pielāgojot treniĦa laiku, kā jūsu komforta līmeni

Apakšējā līnija

Penomet Enhancement Pump ir visu dabas, drošu un labi konstruēta veids, kā iet par mēģinot palielināt dzimumlocekļa izmēru. Tā ir taisnība, ka, pievienojot collas jūsu dzimumlocekļa ir ļoti grūti, un, iespējams, pat kvalificēties kā cauruļu sapnis vairumā gadījumu, bet Penomet ir daudzsološs instruments, kas ir prieks daudzi vīrieši.

Pat tad, ja tas nedarbojas, jums pievienojot apkārtmēru vai garumu, tas ir gandrīz garantēta, lai dotu jums daudz, daudz grūtāk erekcija, kas ir tikai gatavojas, lai visiem, kas iesaistīti, ka daudz laimīgāki.

Ņemot vērā visus apstākļus, tad Penomet ir lieliska lieta, vismaz mēģināt: Tur ir daudz ko iegūt, maz ko zaudēt, un lietotāji, šķiet pārsteigs ar savu pieredzi, par lielāko daļu.

klikšķiniet šeit, lai nopirkt Penomet no oficiālā vietne ar kuponu

76/100 : by 69 users
Penomet Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^