Penomet Water Pump apskats: Fakti Atsegtas

Logo-for-penomet blakusprodukts

HEY! Nepērk šo preci  , līdz jūs izlasīt manu pārskatu, pamatojoties uz Real, augsta kvalitāte, un pilnībā izpētītas Informācija! CONS + lietotāja Atsauksmes iekļauts! Šis pārskats Palīdzēja 10000 lasītāji!

Vai jūs vēlaties sasniegt dzimumlocekļa izaugsmi tikai dažu minūšu laikā? Ja jūsu atbilde ir jā, jūs ieradās īstajā vietā, jo ar Penomet sūknēt jūs panāksiet izaugsmi (pagaidu) gandrīz uzreiz!

Ja jūs to izmantot regulāri noteiktā dzimumlocekļa paplašināšanās režīmu, jūsu ienākumi var kļūt pastāvīga ilgākā laika periodā.

Real vīrieši zina, ka ir jāstrādā pie tā mazliet kā pat muskuļi kļūst lielāka tikai ar smagu darbu un vingrošanu!

NOSLĒPUMS eksponētas – Success Penomet

Parasts penis sūknis ir tikai neliela vakuuma ierīce ar cauruli, kas stiepjas jebko, kas ir iekšpusē. Kopumā, lielākā daļa modeļu izmantot tikai spiedienu tīra vakuumā, lai palielinātu savu izmēru.

Tomēr tas rada nevienmērīgu sadalījumu izvelkamās ietekmi pār savu falls noved pie neregulāras pagarināšanu un paplašināšanu.

Pievērsiet uzmanību:  Par laimi, Penomet modelis strādā pie hidro-balstīta sistēma, kur ūdens izplata sūkšanas jaudu vienmērīgi par visvairāk iespaidīgu izaugsmi. Viss, kas Jums jādara, ir izmantot to uz 20 minūtēm dienā, lai redzētu labākos rezultātus.

Šīs sūkņa panākumi slēpjas  tās dažādās getras. Tie būtu ieslēgts ārā pakāpeniski, kā jūs turpināt izmantot ierīci un kļūst lielāks!

7 soļiem, lai Put Penomet kopā un izmantot to tikai dažas sekundes

Izmantojot Penomet dzimumlocekļa paplašināšanās ir diezgan droši, jo tas neprasa nekādas bīstamas zāles, kas var kaitēt jūsu veselībai. Zemāk ir daži soļi jums vajadzētu sekot, kad jūs esat gatavi sākt:

 1. Izvēlies savu gaiter. Atcerieties, ka tas ir jāatspoguļo jūsu pieredzes līmeni, cik vien savu garumu un apkārtmēru!
 2. Pievienojiet to galveno cilindru un piepildiet to ar ūdeni.
 3. Ievietojiet savu dzimumlocekļa iekšpusē.
 4. Sūknis dažas reizes, lai izveidotu spiedienu un izveidot labu vakuuma zīmogs.
 5. Let tas stand for 2 līdz 3 minūtes.
 6. Atbrīvotu blīvējumu lietojot ventiļa beigās balona.
 7. Atkārtojiet šo procesu apmēram 20 minūtes.

Pievērsiet uzmanību:  Vienmēr izvēlēties iesācēja gaiter sākt ar (katra krāsa ir dažāda lieluma un sūkšanas spēks). Jums vienmēr jāievēro oficiālas produktu norādījumus, lai izvairītos no kaitējumu jūsu veselībai!

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu Penomet no oficiālā mājas lapa

Penomet Pump apskats: Kā tas darbojas?

Penomet-Getras

Lai iegūtu labākos rezultātus Penomet jālieto ūdeni; parasto gaisa vakuumsūkņi saspiest un paplašināt gaisu bez paplašinot dzimumlocekļa vienlīdz rezultātā paplašināšanos dažās jomās, bet ne others.Penomet pārvar šo jautājumu, izmantojot ūdeni, lai nodrošinātu vienādu apjomu un spiedienu balonā.

Sakarā ar unikālu dizainu no Penomet, kad saspiešana no sūkņa aptur, vienvirziena vārsts beigās cilindra aizver un gaiter izplešas – tā rezultātā tiek spiediens tiek piemērota arī uz dzimumlocekļa.

Atšķirībā no citiem dzimumlocekļa sūkņi tirgū, Penomet ir patiesi unikāla savā dizainā – piedāvājot 5 maināmas getras, kas ļauj pakāpeniski un droši palielināt spiedienu ierīces – lietotāji var panākt pieaugumu līdz pat 65% ātrāk, salīdzinot ar sūkni ar fiksētu, viens gaiter vidē.

3 Ekskluzīvi opcijas var izvēlēties

Ne tikai jūs varat izvēlēties 3 dažādas iepakojumiem, bet pat 4 atšķirīgs motora krāsas (oranža, violeta, zaļa un rozā):

 1. Penomet Standard (Pazemināta cena 127,00 $ / € 97,00) – Šis ir vislētākais paketi, kas ietver: Paplašināšanās sūknis; Force 70 gaiter; un sudraba atbalsts!
 2. Penomet Extra (Pazemināta cena 197,00 $ / € 157,00) – Vidējā variants ietver: Paplašināšanās sūknis; Force 65, 70, un 75 getras; un zelta atbalsts!
 3. Penomet Premium (Pazemināta cena 297,00 $ / € 227,00) – pēdējā paketē ietilpst: Paplašināšanās sūknis; Force 60, 65, 70, 75, un Extreme Force 80 gaiter īpašiem treniņiem; komforta siksna (izmantošanai ar dušu); un kalpošanas platīna atbalsts.

Pievērsiet uzmanību:  katra pakete nāk ar diskrētu kuģniecības un rēķinu, 60 dienu naudu atpakaļ garantiju, mūža gaiter nomaiņu, un 3 gadu garantija.

Penomet Review - Vai nav nopirkt pirms Reading Šī: penomet bez ķirurģiskas ārstēšanas peyronies slimības

Lietotāja apskats Šīs ierīces

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šie dalījās pieredzē tiek savākti no interneta, un līdz ar to es nevaru nodrošināt to derīgumu!

Parasti vīrieši joprojām ziņo par pieaugumu garums, platums un gandarījumu, neveicot tabletes, kas var apdraudēt savu veselību. Tie bieži vien sniedz šo atsauksmi:

 • Johnny B. ” (ASV rezidents) – Viņš apgalvo, viņš piedzīvoja patiesu izaugsmi un ka viņa libido vairs nav kaut kas viņš nav lepoties.
 • Charles E. ” (UK rezidents) – Viņš teica: “Man ir bijis, izmantojot to 3 mēnešus tagad, un es jau pievienojis pusi collas pastāvīgās peļņu! Man bija mēģinājis visas tabletes un stiepjas iekārtas es varētu atrast tiešsaistē, un nekas [cits], šķiet, strādāt, “viņš piebilst.

Pievērsiet uzmanību:  Ūdens novērš spiediena noplūdi un apstājas lieko gaisu no ēkas up – problēma, ka puiši saka padara tos novērst citas sūkņi.

Šis produkts ir ieguvis pat Venēras (labākais jaunais produkts 2013. gadam) un paraksta (labākais vīriešu uzlabošanu ierīce 2013. gadam) balvas!

Final Spriedums: kvalitātes produkts, kas darbojas labi

Rezumējot, jūs nevarat iet nepareizi ar Penomet ūdens sūkni. Tas noteikti ir labāks variants iesācējiem, bet pat uzlabotas lietotāji dzimumlocekļa sūkņi tas patiks!

Mans padoms – jums vienmēr vajadzētu veikt pasūtījumu no oficiālā produkta mājas lapā, jo tie piedāvā augstas kvalitātes produktu, mūža garantiju, un 60 dienu naudu atpakaļ garantiju!

klikšķiniet šeit, lai pasūtītu Penomet no oficiālā mājas lapa

86/100 : by 258 users
Penomet Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^