SizeGenetics Extender: Revízia a výsledky

Môj nezaujatého SizeGenetics Extender Review s obrázkami

SizeGenetics je jednou z najviac uznávaných penisu rozširuje zariadenia na trhu. To bol asi po dobu 2 desaťročia (od roku 1995) a prežil všetky skúšky a kritiky, opúšťať mnoho zákazníci spokojní. To bolo klinicky testované a schválené niekoľko známych lekárov. Budeme však poskytne nestranné hodnotenie na základe nášho testu.

Môj preskúmanie (12 mesiacov používať)

Bol som pomocou SizeGenetics extender po dobu 12 mesiacov. Mal som pár týždňov preč (z osobných dôvodov), ale celkovo som bol na sebe konzistentne. Môžem vám dať úprimný názor a zdieľať svoje osobné zisky.

Predlžovača penisu majú výhodu oproti čerpadiel , pretože poskytujú viac dlhodobých výsledkov. To je preto, že môžete nosiť nadstavec pre niekoľko hodín po celý deň, zatiaľ čo čerpadlo môže byť použitá iba po dobu niekoľkých minút v sprche. Nevýhodou je, že sa extender, nemusíte dostať hrubšie nafúknuté hneď po použití, ako je tomu u vodných čerpadiel. Náročnejší užívatelia vlastniť oba nástavce a čerpadlo . Domnievam sa, že je to skvelý combo, ale po celú dobu svojho používania, len som použil SizeGenetics, nič iné.

SizeGenetics funguje podobne ako v základnom budovanie svalov procesu . Ak chcete zvýšiť svoju veľkosť biceps, budete musieť zdvíhať závažia rozobrať tkaniva a obnoviť tak, že je väčšia ako v minulosti. Podobný proces sa vzťahuje k zariadenie SizeGenetics systému. Je to “ťahá” penis s použitím trakcie a po nejakom čase, budete môcť vidieť výsledky.

Ako používať SizeGenetics?

SizeGenetics Recenzia - Najlepší mužský Vylepšenie zariadenia z roku 2016

Mali by ste sa snažiť nosiť SizeGenetics Extender pre najmenej 3 hodiny denne , po dobu niekoľkých mesiacov. Mali by ste prestávky, ak váš penis cíti stúpať. I obyčajne preskočiť 1 alebo 2 dni každý týždeň. Pokúste sa upraviť pretiahnutie lišty len natoľko, aby váš penis cíti napätie, ale neskĺzne. Tam je krivka učenia sa dostať správnej rovnováhy, takže nechápem frustrovaní na začiatku, ak ste sa stretli s ťažkosťami.

Čím viac času strávite na sebe, tým rýchlejšie uvidíte svoje zisky. Môžete ju nosiť doma, pod nohavice alebo džínsy, alebo keď spíte. Kúpte si penis byť čiastočne vztýčený (ak ste dobre visel), potom popruh zariadenie SizeGenetics na (priložený DVD to dobre ukazuje). Bude to pohodlné s voľnými džínsy alebo nohavice. Tesné džínsy či spodná bielizeň môže byť problém. Tiež ak spíte na bruchu, budete sa cítiť nepohodlie.

SizeGenetics extender má pretiahnutie tyče podporujú maximálnu dĺžku asi 10 palcov. Avšak, podľa svedectva od pokročilých používateľov, pre penisy viac ako 9 palcov , začína to byť nepríjemné nosiť aj ťažšie utajiť nástavec pod nohavicami. Budete musieť nosiť voľné oblečenie navyše a dlhšiu košeľu pomôcť skryť zariadení.

To naozaj funguje? moje výsledky

SizeGenetics-before-after-výsledkom

Uvidíte trvalé zisky v dĺžke a obvode po 8 mesiacoch. Videl som 0,5 palca zisky v dĺžke po púhy 1 mesiaci používania.

Tieto počiatočné výsledky vytratil aj keď potom, čo som urobil dlhú pauzu, bez toho aby na sebe SizeGenetics (z osobných dôvodov). Potom, čo dostal späť k pravidelnému užívaniu, bolo ľahké sa dostať zisky späť.

Po 6 mesiacoch užívania som videl jeden palec nárast.

V súčasnej dobe (po 12 mesiacoch užívania) môj vztýčený penis veľkosť je 1,8 palca dlhší ako to, čo som začal von (som začínal v 5 palcov). Osobne som nepoužil SizeGenetics počas 14 dní, aby zistili, či výsledky budú držať, a robia, stále mám svoje 1,4 palca zisky.

Upozornenie: Použil som SizeGenetics po dobu 5 hodín denne. Naozaj zaviazala k procesu a podľa toho videl výsledky. Pred a po fotky budú zverejnené neskôr.

kliknite tu na objednávku SizeGenetics teraz online

Ktorý balík SizeGenetics si vybrať?

veľkosť-genetika-zahŕňať

Balíček Value Edition zahŕňa iba nosidlá (lekárske typ 1 zariadení) a inštruktážne DVD. Predvolené comfort pad, popruh, a pretiahnutie bary sú pohodlné na začiatku, ale časom by sa chcete viac možností pohodlia a silnejší úsek. Dlhodobé užívanie je hlavnou myšlienkou SizeGenetics (alebo akýkoľvek extender).

Ak ste chýba hotovosť, Value Edition je skvelý štart, ako sa môžete vždy kúpiť ďalšie diely samostatne neskôr. Ale ak máte peniaze hneď, je vysoko odporúčané, že dostanete Advanced Comfort alebo Konečný systém , pretože to bude lacnejšie v dlhodobom horizonte. Tu sú najvýznamnejšie doplnky , že budete mať:

  • 58 Way maximálne pohodlie systém: multi-head kus (na obrázku vpravo) obsahuje diely a hlavy postele, ktoré znížia trenie a zámok vo vašej hlave penis, aby bolo pohodlnejšie. Veľmi vhodné na dlhodobé použitie.
  • Trakcia Plus Powder a následnej starostlivosti hydratačné (k dispozícii iba u Konečný systém): Prášok vytvára ťah medzi nosidlá a penisu, takže tlak bude silnejší a pohodlnejšie (môže byť nahradený s dieťaťom v prášku). Hydratačný urýchli proces regenerácie tkanív.

The Ultimate Systém tiež prichádza s SizeGenetics cvičenia DVD a komfortných omietok 3M. To sú pekné mať, ale sú voliteľné. Pokiaľ ide o samotnom zariadení, balíček Advanced Comfort má všetko.

Diskrétne vodná doprava a dodávka

SizeGenetics ponúkajú dopravu zadarmo a diskrétne dodanie v druhovom krabici. K dispozícii nebudú žiadne štítky alebo obrazy, ktoré uvoľňujú obsah produktu. SizeGenetics mať kanceláriu v Severnej Amerike, takže ak máte žiť tam dostanete produkt veľmi rýchlo. Medzinárodná zásielky môže trvať dlhšie.

Kde kúpiť SizeGenetics?

sizegenetics_2

Uistite sa, že si objednáte SizeGenetics od oficiálnej stránky . Použite zľavový kód SG10 za príplatok 10% off s odkazom vyššie. Komponenty sú vyrobené v USA a zaručujú vysokú kvalitu. Mali sme sťažnosti na iných predajcov , aby si zákazníci dostali lacný plast vyrobený-in-China komponentov, ktoré nemohli drží pohromade. Mnoho z nich možno nájsť na eBay . DO NOT kúpiť tie , ak máte extra $ 30 vyhodiť, 30 dní čakať na to, aby loď, a niekoľko hodín frustrácie sa snaží dať túto vec dohromady a držať bez pádu. Nezabudnite, že na eBay, fotky nie sú ako skutočný prístroj dostanete.

Získanie SizeGenetics zadarmo

Áno, ako ste možno počuli, SizeGenetics je spustená ponuku (už niekoľko rokov, takže si nemyslím, že to niekedy zmizne), že ak sa im poslať svoj ​​skôr a fotky zisky potom, budú vám v plnej výške, a dostanete, aby zariadenie. Počuli sme späť z niektorých našich zákazníkov, ktorí boli schopní úspešne používať túto dohodu. Jediný háčik je, že musíte vlastniť zariadenie po dobu najmenej 6 mesiacov a trvať niekoľko detailných fotografií (vzpriamený, Polopostavené a ochabnutý) po celú dobu pokroku.

Len zaludny marketingové techniky, ktorá pomáha SizeGenetics rast v popularite

kliknite tu na objednávku SizeGenetics teraz online

55/100 : by 132 users
SizeGenetics Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^