SizeGenetics Extender: ülevaade ja tulemused

Minu Erapooletu SizeGenetics Extender Review Piltidega

SizeGenetics on üks enim tunnustatud peenis ulatub seadmeid turule. See on umbes 2 aastakümneid (alates 1995) ja säilinud kõik katsed ja kriitikud, jättes paljud kliendid rahul. On kliiniliselt testitud ja heaks kiidetud mitmete tuntud arstid. Me aga pakub erapooletu ülevaade põhineb meie test.

Minu Review (12 kuud kasutada)

Olen kasutanud SizeGenetics pikendus 12 kuud. Mul oli paar välja nädalat (isiklikel põhjustel), kuid üldiselt olen kandnud seda järjekindlalt. Ma ei saa anda teile ausa arvamuse ja jagada oma isiklikku kasu.

Peenisepikendused on eelis pumbad , sest need pakuvad rohkem pikaajalisi tulemusi. Seda seetõttu, et nüüd saab kanda täiteainena mitu tundi kogu päeva, samas kui pump saab kasutada ainult mõneks minutiks duši all. Puuduseks on see, et laiendina, sa ei saada paksemaks ülespuhutud kohe pärast kasutamist nagu sa teha veepumbad. Kogenumad kasutajad ise nii laiendina ja pump . Usun, et see on suurepärane combo, kuid ajaks minu kasutamiseks, ma ainult kasutatud SizeGenetics, ei midagi muud.

SizeGenetics toimib sarnaselt põhi lihaste hoone protsess . Et suurendada oma biitseps suurus, pead kaotada kaalu murda kudede ja siis taastada nii, et see on suurem kui enne. Sarnane protsess kohaldatakse koos SizeGenetics süsteemi abil. See “venitab” peenise kasutades veojõu ja mõne aja pärast, on sul ​​võimalik näha tulemusi.

Kuidas kasutada SizeGenetics?

SizeGenetics Review - Parim Mees parandamiseks seade 2016

Sa peaksid püüdma kanda SizeGenetics Extender jaoks vähemalt 3 tundi iga päev , mitu kuud. Sa peaksid puruneb, kui teie peenis tunneb hõljumine. Ma tavaliselt jäta vahele 1 või 2 päeva iga nädal. Proovi reguleerida pikenemine baarid lihtsalt piisavalt nii oma peenise tunneb pinget, kuid ei libise. On õppimiskõver saada õige tasakaal nii ei saa pettunud alguses, kui teil on raskusi.

Rohkem aega veedate seljas on, seda kiiremini te näete oma kasumit. Võite kanda seda kodus, vastavalt oma püksid või teksad, või kui sa magad. Võta oma peenis olla pooleldi erekteerunud (kui sa ei ole hästi riputatud), siis rihma SizeGenetics seade (komplektis DVD näitab seda hästi). See on mugav lahtine teksad või püksid. Pingul teksad või aluspesu võib probleem olla. Ka siis, kui sa magad kõhuli, siis tunnete ebamugavust.

SizeGenetics extender on pikendused baarid toetab maksimaalne pikkus on umbes 10 tolli. Samas, vastavalt iseloomustusi edasijõudnud kasutajatele, sest peenis üle 9 tolli , siis saab rohkem ebamugav kanda ja raskem varjata extender all oma püksid. Sa pead kandma ekstra lahtiste riided ja pikem särk aidata varjata seadme.

Kas see tõesti toimib? Minu tulemusi

sizegenetics-enne-pärast-tulemusi

Näed püsiva kasumiga pikkuse ja ümbermõõdu pärast 8 kuud. Nägin 0,5 tolline paranev pikkuse pärast vaid 1 kuu kasutamist.

Need esialgsed tulemused kadus aga pärast võtsin pikka pausi kandmata SizeGenetics (isiklikel põhjustel). Pärast saada tagasi regulaarne kasutamine, see oli lihtne saada kasu tagasi.

Pärast 6-kuulist kasutamist nägin 1 tollise tõusu.

Täna (pärast 12-kuulist kasutamist) minu peenise suurus on 1,8 tolli pikem kui see, mida ma alustasin (hakkasin läbi 5 tolli). Ma ei ole kasutanud SizeGenetics 14 päeva, et näha, kas tulemused on kinni, ja nad teevad, Mul on endiselt 1,4 tolli kasu.

Pange tähele: ma kasutasin SizeGenetics 5 tundi iga päev. Ma tõesti pühendunud protsessi ja nägin tulemusi vastavalt. Enne ja pärast pildid pannakse hiljem.

kliki siia, et tellida SizeGenetics praegu online

Milline SizeGenetics paketti valida?

suurus geneetika hulka

Väärtus Edition pakett sisaldab ainult kanderaami (meditsiiniline 1. tüüpi seade) ja juhendmaterjalide DVD. Vaikimisi mugavust pad, rihm ja venivuse baarid on mugav alguses, kuid aja jooksul, siis tahaks rohkem mugavust võimalusi ja tugevam venitada. Pikaajaline kasutamine on peamine idee SizeGenetics (või mis tahes extender).

Kui teil on rihmaga raha, Value Edition on hea algus, kui saab alati osta ekstra osad eraldi hiljem. Aga kui sul on raha nüüd, see on äärmiselt soovitatav, et sa saad Täpsem mugavus või Ultimate süsteemi , kuna see on odavam pikemas perspektiivis. Siin on kõige märkimisväärsem lisad , et saad:

  • 58 Way Ultimate Comfort System: multihead- tükk (pildil paremal) sisaldab osad ja head voodid, mis vähendab hõõrdumist ja luku oma peenise pea tegema seda mugavam. Väga mugav pikaajaliseks kasutamiseks.
  • Traction Plus pulber ja järelhooldus niisutaja (kaasas ainult Ultimate System): Pulber tekitab veojõu vahel kanderaam ja peenise nii surve on tugevam ja mugavam (saab asendada Vauvantalkki). Kreem kiirendab kudede regeneratsiooni protsessi.

Ultimate süsteem ka kaasas SizeGenetics teostamine DVD ja 3M mugavust plaastrid. Need on tore, et on, kuid ei ole kohustuslik. Seoses seade ise Advanced Comfort pakett on kõike.

Diskreetne Kättetoimetamine

SizeGenetics pakuvad tasuta shipping ja diskreetne kohaletoimetamise üldine kasti. Seal ei ole mingeid silte või pilte, mis annavad välja toote sisu. SizeGenetics on kontor Põhja-Ameerikas, nii et kui sa elad seal saate toote väga kiiresti. Rahvusvahelised saadetised kauem.

Kust osta SizeGenetics?

sizegenetics_2

Veenduge, et teil tellida SizeGenetics alates ametlik kodulehekülg . Kasutage allahindlus kood SG10 eraldi 10% maha lingile. Komponendid tehtud USA ja tagada kõrge kvaliteediga. Meil oli kaebusi teiste edasimüüjatega , et kliendid said odavad plastmassist made-in-Hiina komponente, mis ei hoia kokku. Palju neid saab leida eBay . Ärge ostke need , kui teil on ekstra $ 30 puhuda, 30 päeva oodata, kuni see laev, ja mitu tundi pettumust üritab panna see asi kokku ja hoidke ilma allakukkumist. Pea meeles, et eBay, fotod ei ole nagu päris seadme saad.

Kuidas SizeGenetics tasuta

Jah, kui olete kuulnud, SizeGenetics töötab pakkumise (juba mitu aastat, nii et ma ei usu, et kunagi läheb ära), et kui sa saadad neile oma enne ja pärast fotod kasum, nad annavad teile täieliku toetuse, ja sa saad hoida seadme. Kuulsime tagasi mõned meie kliendid, et nad suutsid edukalt kasutavad seda palju. Ainult saak on, et sa pead enda seade vähemalt 6 kuud ja võtta mitu üksikasjalikud fotod (püstised, poolpüstiselt ja lõtv) kogu edusamme.

Lihtsalt alatu turundus tehnikat, mis aitab SizeGenetics kasvab populaarsus

kliki siia, et tellida SizeGenetics praegu online

56/100 : by 168 users
SizeGenetics Review

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

^